"Wiosenne Przebudzenie" turniej w Ostrowie Wielkopolskim 22.05.2021

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vini
rekrut
Posty: 318
Rejestracja: 21 wrz 2019, 14:59

Re: "Wiosenne Przebudzenie" turniej w Ostrowie Wielkopolskim 22.05.2021

Post autor: Vini » 23 maja 2021, 14:46

@Siogun dziękuję za organizację turnieju, jak to mówią: Pierwsze snoty ;) za płoty! Wierzę w progres!
Obrazek

Siogun
rekrut
Posty: 131
Rejestracja: 04 mar 2018, 23:18

Re: "Wiosenne Przebudzenie" turniej w Ostrowie Wielkopolskim 22.05.2021

Post autor: Siogun » 23 maja 2021, 14:55

Wombat pisze: 23 maja 2021, 13:41 Oho, czyżby tabelka wynikowa uległa zmianie niż ogłoszona na turnieju? ;) Co decydowało o tie-beakerach?

Poprawna tabelka to ta którą zamieściłem. Jeśli wczoraj podałem inną to znaczy że musiałem coś pomylić, za co przepraszam.


Jeśli chodzi o punktacje to zgodnie z regulaminem:

W przypadku remisu w dużych punktach o miejscu w tabeli decydują:
- mecz bezpośredni
- liczba przyłożeń (TD zdobyte)
- liczba obrażeń (Cas zadane )

Dlatego Oren jest wyżej niż Misiozaurus. Mają tyle samo dużych punktów, ale Oren ma lepszy bilans przyłożeń (nie tylko więcej zdobył ale też mniej stracił).

Awatar użytkownika
Wombat
liniowy
Posty: 979
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:19
Lokalizacja: Będzin

Zdobyte trofea

Re: "Wiosenne Przebudzenie" turniej w Ostrowie Wielkopolskim 22.05.2021

Post autor: Wombat » 23 maja 2021, 15:08

@Siogun więc czy nie powinienem być niżej od Michała Tarki, bo w meczu bezpośrednim ze mną wygrał?

Niemniej również dziękuję za organizację! Mini biforek zacny i smaczny, sama miejscówka mega klimatyczna! Dziękuję przeciwnikom za gry @Misiozaurus, @Misiek, @Siogun oraz @Grab. Niestety turniej nie pomyśli BOBów, nie sprawdziły się w moich rękach i póki co muszę zrobić mentalny reset od tej drużyny ;)

Gratki @stikman za zgarnięcie miszczostfa! I wielkie brawa dla @Orenu za Best Diffence Goblinami!

Do następnego!
Obrazek

Steam: Wombat; BB2: Woombat; FUMBBL: Woombat; NAF: Woombat; BB3: Woombat

:twisted: Goat Cup 2022 Champion :twisted:

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4284
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: "Wiosenne Przebudzenie" turniej w Ostrowie Wielkopolskim 22.05.2021

Post autor: Oren » 24 maja 2021, 15:06

Najgorsze zawsze po turnieju jest to, że mam takiego blood bowlowego kaca...chciałbym jeszcze i jeszcze!

Dzięki wielkie @Siogun aka Jarema za organizacje! Musisz nieco wyluzować na przyszłość i jednak ogarnąć tabelki, score itp bo pisanie na kolanie paringów itp nie służy. Bardzo fajna miejscówka, bardzo fajni ludzie, oby Ostrów dalej się rozwijał pod względem BB, bo i hotel niezły znaleźliśmy i w sumie to mega daleko nie jest na podróż!

Przyjechałem goblinami by się dobrze bawić i bawiłem się pysznie i jeszcze miałem szansę wygrać ten turniej :D Morg to kocur!

Pierwszy mecz - przeciwko Antoni Wieczorek i jego Orkowie - niestety Antoni spóźnił się jakieś 30 minut i nie daliśmy rady dokończyć meczu, niestety dla niego bo ja wygrałem to spotkanie skromnie 1-0. Nic właściwie specjalnego magicznego się nie działo w tej grze.

Drugi mecz - @Misiozaurus i jego KheKheKhemri - Brutalny mecz który zakończył się remisem w TD 1-1 i CAS 5-5 ale jego szkielety i blitzerzy wstawali z martwych bo regenracja wychodziła. Highlight meczu? Morg robi blitza na piłkę! Dodge na 4+, 3+ dwa dobiegi i piękne słońce i bodajże KO albo kontuzja na Throwerze! Mina Miśka bezcenna!

Trzeci mecz - @bialy i jego woody - Mam chyba patent na wood elfy grając goblinami, prawda @Sokół ? Ogólnie zacząłem od akcji typu - podnoszenie piłki w deszczu, minięcie z pięciu elfów, dwa dobiegi i przekazanie piłki do Morga. Ekhm jak to mawia cytat: "łatwo". Biały mógł wyrównwać na końcu pierwszej połowy, dostał riot, dobiegał i rzucił jedynkę na GFI kolejny klasyk.

Czwarty mecz - @stikman i jego Norse. W tym meczu poznałem prawdziwą siłę nowych trolli. Rzyganie na przeciwników z av 7 to coś pięknego. Stikman krzyczący "kurwa" za każdym razem jak mi wyjdzie dodge i jak rzucę 5 szóstek z rzędu to też coś pieknego. Gdyby mój doom diver wylądował to do przerwy byłoby 1-1. Stikman to jest oaza spokoju chodząc wokół boiska i rzucając przekleństwa na lewo i prawo kiedy gobliny biegały i dodgowały wszędzie. Bardzo fajny, wesoły mecz!

Skończyłem trzeci mając najmniej straconych TD. Fajny ten Morg, fajne te gobliny, dużo frajdy dają :)

Dzięki raz jeszcze za turniej, dziękuję też moim towarzyszom podróży! @Vini @bialy oraz @Wombat

Do zobaczenia na następnych turniejach! :)
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1587
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: "Wiosenne Przebudzenie" turniej w Ostrowie Wielkopolskim 22.05.2021

Post autor: bialy » 25 maja 2021, 07:38

Podziękował za turniej... pomału wracam do życia po nim. Miejsce, gdzie plecy tracą swą szlachetna nazwę jeszcze piecze.

Pozostaje jeszcze najważniejsze pytanie: Kiedy będą rozpiski?

stikman
liniowy
Posty: 1089
Rejestracja: 11 sty 2016, 21:41

Re: "Wiosenne Przebudzenie" turniej w Ostrowie Wielkopolskim 22.05.2021

Post autor: stikman » 25 maja 2021, 17:25

Wielkie dzięki za turniej @Siogun
Było bardzo miło i pomimo 4 gier to grało się naprawdę na chilloutie.

Dzięki dla moich przeciwników:
@Misiek Twoja krowa napędziła mi stracha :)
@dziczekpl nasz pierwszy mecz <3 nie zrobiłeś przewagi na początku i potem zrobiłem ją ja, ale do końca nie było łatwo
@Doman również pierwszy mecz <3 jak przyłożyłeś w swojej 3 to zacząłem liczyć na wygraną. Jak w mojej 3 wyjebałem na K) Twoich 3 zawodników to prawie klaskałem uszami :)
@Oren nienawidzę goblinów - skaczą, biegają, nie chcą zdychać. Jak rzuciłeś tych parę 6tek pod rząd to już totalnie się załamałem. Było bardzo blisko, żebyś wygrał!

Warto było przyjechać, pośmiać się i pokrzyczeć.

Norseman'i jako 3 tier bardzo przyjemni - nie widzę zbytnich strat w ich grze w nowy rulesetie, ale to były moje dopiero 4 mecze nimi na nowych zasadach - zobaczymy co przyszłość pokaże.
https://www.instagram.com/bloodbowl_dai ... NocDA2aHpm trochę malowania, więcej relacji z turniejów

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości