[Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
ODPOWIEDZ

Czy turniej ma być dwudniowy?

Czas głosowania minął 28 kwie 2021, 11:17

Tak, wtedy przyjadę bo mi się to opłaca
4
21%
Tak, trzeba więcej dwudniówek w 3City
2
11%
Nie, wolę żeby w takim formacie odbył się Beach Bowl
8
42%
Bez znaczenia, będę niezależnie od formatu
5
26%
 
Liczba głosów: 19

Kapsel
rekrut
Posty: 148
Rejestracja: 24 lis 2020, 11:46

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Post autor: Kapsel » 07 cze 2021, 13:37

Czołem trenerzy!
Noooo Suicidekid zdradził co robiłem od soboty do dzisiejszego dnia, więc dopiero teraz mam chwilę, żeby napisać (tak tak, jurny ze mnie chłoptaś).
Dziękuję wszystkim za super zabawę! Miło było po kilkunastu latach przerwy do figurek wziąc udział w turnieju i w dodatku jeszcze go wygrać :)
Momentami więcej szczęścia niż rozumu, ale taki jest właśnie mój styl :P
Unicornson- zdecydowanie przyczyniłeś się do mojego sukcesu, a dokladniej to Twoje rzuty. Mam nadzieję, że zagramy kiedyś w przyszłości, żebyś miał szansę to poprawić.
Dzięki za grę wymienionemu już Unicornsonowi, Maxowi, Białemu no i za grande finale Orenowi. Fajne z Was typy, byliście wyrozumiali jak musiałem dłuższą chwilę pomyśleć, za co dziękuję. W sobotę spełniło się moje marzenie- finał na pięknym stadionie i to w dodatku wygrany. Potrzebuję teraz chwili, żeby przemyśleć moją dalszą karierę, przepier... hajs z wygranej i rozważyć emeryturę... :) Nie wiem czy uda mi się być na Beach Bowlu- to jednak wakacje i mogę mieć z tym problem. Ale na pewno Martwe Zło Złocławek przyjedzie jeszcze na występy do Waszego zacnego miasta!

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3826
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Post autor: MarkusNord » 07 cze 2021, 15:12

Korzystając z chwili wolnej też dorzucę garść podziękowań oraz oczywiście wyniki :)

Przede wszystkim bardzo się cieszę, że przybyliście na turniej tak licznie. Dzięki temu mógł się on w ogóle odbyć.

Gratulacje dla zwycięzców a szczególnie dla @Kapsela. Wygrał turniej w iście brytyjskim stylu każdy mecz kończąc wynikiem 1:0. Nie odpuszczaj chłopie i odwiedzaj turnieje w innych miastach :)

Szczególnie chciałbym podziękować @Duinhirowi @Viniemu. Bez Krolma i jego właściciela turnieje w 3city nie były by tym czym teraz są a Vini dokładając na pierwszy stół swoje dzieło w postaci stadionu wywindował imprezę na jeszcze wyższy poziom :)

Atmosfera dopisała i w tym względzie jak zawsze można było polegać na przybyłych trenerach :)

Jeśli podczas sędziowania gubiłem się w zapisach albo coś zostało doprecyzowane nie w czasie to bardzo za to przepraszam. Wnioski wyciągnę i zastosuję na Beach Bowlu na który tak jak wy czekam z niecierpliwością :D

Obrazek
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Post autor: Elkołak » 07 cze 2021, 16:41

Człowiek zbiera opponent score wali sporo TD broni by jak najmniej ich stracić by być przed Warriorem...a wychodzi jak zawsze, ze musi przykleić się jak gówno do okrętu i krzyczeć Warriorze płynieeemyy!!! :lol:
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Kapsel
rekrut
Posty: 148
Rejestracja: 24 lis 2020, 11:46

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Post autor: Kapsel » 07 cze 2021, 20:43

@MarkusNord Faktycznie jak spojrzy się na moje wyniki i cyferki obok, to strasznie nudno to wygląda :) Jak tylko @SuicidekidPL będzie gdzieś jechał, to będę próbował się z nim zabrać (zwlaszcza ze nie zeszczałem się w spodnie na powrocie ani nic nie obrzygalem- to chyba podwiezie :)) Na pewno nie był to ostatni turniej!

Awatar użytkownika
ulizzez
rezerwowy
Posty: 496
Rejestracja: 17 wrz 2018, 14:19

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Post autor: ulizzez » 08 cze 2021, 08:22

Odkryłem spisek na NC 2021!!!
Najlepiej punktująca rasą są halflingi (średnio 1,625 TD/mecz)...
Dlatego właśnie
Najbardziej bitą rasą są ...flingi (3,75 CAS/ mecz)
... to po prostu zawiść, hejt i spisek by poniżyć niziołki!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości