[Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.

Czy turniej ma być dwudniowy?

Czas głosowania minął 28 kwie 2021, 11:17

Tak, wtedy przyjadę bo mi się to opłaca
4
21%
Tak, trzeba więcej dwudniówek w 3City
2
11%
Nie, wolę żeby w takim formacie odbył się Beach Bowl
8
42%
Bez znaczenia, będę niezależnie od formatu
5
26%
 
Liczba głosów: 19

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1590
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 - 05.06.2021

Post autor: bialy » 22 kwie 2021, 10:34

@ulizzez
Nigdy nie szukałem miejscówki do spania w 3city, więc lokalu nie znam żadnego, ale... z punktu widzenia turysty szukałbym w bookingu i wziął pod uwagę takie lokalizacje:
- dla uczestnika turnieju chciałbym aby było blisko Oliwy, a przynajmniej SKM (Szybka Kolej Miejska, takie nasze naziemne metro - ma tylko jedną linię, więc wszystko co zlokalizowane blisko przystanku SKM powinno być ok bo trudno się zgubić. Aczkolwiek znam takiego, co chcąc wrócić z Wrzeszcza do Gdyni zasnął i został obudzony w Rumii jak już pociąg kończył bieg... a tym kimś byłem ja ;), bo z przystanku SKM Oliwa do Krolma jest jakieś 150m.
- dla pozostałych uczestników wycieczki, zależnie co chcieliby przez ten dzień, czy 2 robić - plaża czy zwiedzanie - tutaj się pojawia dwugłos, bo jeśli zwiedzanie, to blisko SKM, jeśli plaża, to raczej dzielnice typu Przymorze, Jelitkowo, Brzeźno - żeby nad morze pójść z buta. Aczkolwiek, jeśli spojrzy się na mapę, to można wypatrzeć że dzielnica Żabianka jest przy SKM, a od przystanku do plaży jest jakieś 2km.
Reasumując: szukaj w dzielnicach przy SKM, na tzw. "dolnym tarasie". Omijaj wynalazki typu Kowale, Orunia, Osowa, Chełm, Jasień, Szadułki, Kiełpinek, Rębiechowo, Kokoszki, Olszynka. Morenę też bym omijał, bo niby taka popularna... ale na plażę daleko, do SKM też trzeba czymś zjechać w dół.

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3827
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 - 05.06.2021

Post autor: MarkusNord » 22 kwie 2021, 12:20

@Elkołak rozmawiałem z @Domingo. Możemy spokojnie zgłosić turniej do NAF nawet jak będzie trwał jeden dzień z 3ma meczami :) Tak więc rezerwuj termin i szykuj się na przyjazd :D

W związku z powyższym garść ogłoszeń:

1. Kto nie odświeżał ostatnimi czasy członkostwa w NAF zachęcam by to uczynić. Beach Bowl jeśli się odbędzie na 100% będzie zgłoszony więc proszę o mobilizację - będziecie mieć z głowy. Na tym turnieju nie będzie wymogu ale odświeżony numerek mile widziany ;)

2. Dzięki @Vincentowi (jestem mu winny już zgrzewkę browara za pomoc :D) mamy już przysposobioną aplikację pod turniej do tworzenia rozpisek. Do końca weekendu ją przetestuję i wrzucę linka - będzie się można zacząć już oficjalnie zapisywać.

3. @ulizzez myślę że Biały wyczerpał temat, sam osobiście rezerwowałem ostatnio jakieś mieszkanko w Olsztynie przez bookinga z sukcesem, może w 3City też się uda.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Rafał44
rezerwowy
Posty: 528
Rejestracja: 13 sty 2020, 12:54

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 - 05.06.2021

Post autor: Rafał44 » 22 kwie 2021, 15:12

Ja bym z chęcią odświeżył bo miałem do stycznia tego roku NAF, do kogo mam się uśmiechnąć w tej sprawie?
Obrazek

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3827
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 - 05.06.2021

Post autor: MarkusNord » 22 kwie 2021, 15:44

Rafał44 pisze: 22 kwie 2021, 15:12 Ja bym z chęcią odświeżył bo miałem do stycznia tego roku NAF, do kogo mam się uśmiechnąć w tej sprawie?
Do Domingo :)
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
ulizzez
rezerwowy
Posty: 496
Rejestracja: 17 wrz 2018, 14:19

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 - 05.06.2021

Post autor: ulizzez » 22 kwie 2021, 19:11

Olśnienia doznałem... Krolm jest przy przystanku Oliwa... i tak se myślę coś mi to mówi! Przecież to rzut beretem od zoo! Szukam zatem czegoś w tej okolicy. Jednakże jak ktoś zna dobrą miejscówkę to proszę o cynk.

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1590
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 - 05.06.2021

Post autor: bialy » 23 kwie 2021, 07:27

Nosz kurde balans. Ja mu cały wywód o topografii i komunikacji w 3cuty, a ten że chce zobaczyć małpę!

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3827
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Post autor: MarkusNord » 23 kwie 2021, 09:02

Garść Newsów!

Nastąpił UPdate dotyczący zasad turnieju. Dotyczy on zgłoszenia turnieju do NAF oraz tworzenia rozpisek przez aplikację. W związku z powyższym pojawił się wymóg pomalowanej drużny. Proszę zaznajomić się z poniższym tekstem:

ZASADY
Turniej odbywa się na zasadach BB2020 + Team of Legends + wytyczne NAF2021 + FAQ/Erraty GW

Turniej będzie zgłoszony do NAF - w miarę możliwości proszę o odświeżenie/wygenerowanie sobie numerku - numerek nie jest obligatoryjny.

Przy rozstrzyganiu sporów dotyczących zasad z podręcznika i turnieju zdanie organizatora/sędziego jest ostateczne!
Tworzymy rozpiski na zasadach meczu pokazowego (Exhibition Play) - szczegóły poniżej

Rozpiski tworzymy przez aplikację se strony: https://bbtc.pl/ - przesłanie rozpiski w tej formie będzie równoznaczne z potwierdzeniem zapisana się na turniej.

Do stworzenia rozpiski nie trzeba zakładać konta. Wystarczy wejść przez zakładkę Sign-up for tournaments, wybrać turniej o nazwie Nordland Cup 2021 i wpisać kod: 741963. W efekcie otworzy nam się okno tworzenia roostera. Bardzo proszę o wpisanie nazwy drużyny i KONIECZNIE ksywki z forum w oknie Coach name - jest to niezbędne do zweryfikowania gracza przed turniejem. Po uzupełnieniu roostera możemy sprawdzić jego poprawnością opcją Validate znajdującą się na dole strony. W razie rozbieżności z rulesetem program poinformuje nas o błędach a w momencie braku błędów potwierdzi jego poprawność. Niezależnie od stanu rooster możemy wysłać do ostatecznego zatwierdzenie przez organizatora opcją Send roster (także na dole ekranu). Dodatkowo możemy wygenerować sobie PDF dla własnej pamięci. Przypominam, że jest to program pilotażowy, wszelkie nieścisłości proszę zgłaszać w temacie turnieju a na bieżąco będziemy je z Vincetem poprawiać. Jeśli po czasie zmienimy zdanie co do konstrukcji rozpiski należy wykonać nową dopisując do ksywki np. "v2" dla odróżnienia od starej i zgłosić ten fakt do organizatora.

Proszę w ramach potwierdzenia wysłania rozpiski podać na forum swój numer NAF!

5 dni przed turniejem rozpiski będą opublikowane w tym temacie do wglądu dla przeciwników. Wszystkie rozpiski będą w jednym wzorze i wydrukowane przed turniejem przez organizatora.

Na turnieju wymagane będzie posiadanie modeli do Blood Bowla.
Wymagane będzie także malowanie gdyż turniej będzie zgłoszony do NAF! Standardowo 3 kolory nie licząc podkładu + jednolite podstawki. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do swoich modeli proszę bezpośredni kontakt do mnie.
Wymagane będzie czytelne oznaczenie skilli na modelach

P.S. na tą chwilę głosy dotyczące formatu dwudniowego rozkładają się 50/50 z czego mniejsza ilość stawia jako wyznacznik opłacalność swojego przyjazdu w wariancie dwudniowym, czekam na dalsze wyniki ale najprawdopodobniej zostaniemy przy opcji jednodniowej.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
ulizzez
rezerwowy
Posty: 496
Rejestracja: 17 wrz 2018, 14:19

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 - 05.06.2021

Post autor: ulizzez » 23 kwie 2021, 10:57

bialy pisze: 23 kwie 2021, 07:27 Nosz kurde balans. Ja mu cały wywód o topografii i komunikacji w 3cuty, a ten że chce zobaczyć małpę!

Taaak, bardzo, bardzo chcę zobaczyć wreszcie wasze gęby!

:-*

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10553
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Post autor: leon » 23 kwie 2021, 11:08

a to sobota z dlugiego weekendu. moze byc krucho z noclegami nad morzem
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3827
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Post autor: MarkusNord » 23 kwie 2021, 11:46

leon pisze: 23 kwie 2021, 11:08 a to sobota z dlugiego weekendu. moze byc krucho z noclegami nad morzem
Patrz przeoczyłem ten fakt :/ termin jest uzależniony od właściciela Krolma, nie poradzę.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości