[Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.

Czy turniej ma być dwudniowy?

Czas głosowania minął 28 kwie 2021, 11:17

Tak, wtedy przyjadę bo mi się to opłaca
4
21%
Tak, trzeba więcej dwudniówek w 3City
2
11%
Nie, wolę żeby w takim formacie odbył się Beach Bowl
8
42%
Bez znaczenia, będę niezależnie od formatu
5
26%
 
Liczba głosów: 19

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3794
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Post autor: MarkusNord » 04 cze 2021, 08:26

Jeszcze tak dla przypomnienia ;)
Elkołak pisze: 29 kwie 2021, 19:18 Jako że turniej jest w Nafie a tu na północy nie lubimy elfów pfuuuu błee...będzie puchar Elkołaka za kontuzjowanie największej ilości ścierwa tego. Kto będzie miał największy kopiec szpiczatych uszu ten wygra Flaszkę i nieważne jak to zrobi czy wypchnie za boisko zbutuje czy elf padnie po nieudanym uniku Liczą się martwe uszy :D
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Redil
liniowy
Posty: 1075
Rejestracja: 12 mar 2017, 20:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Post autor: Redil » 04 cze 2021, 09:30

Są gdzieś opublikowane rozpiski? Chciałbym sobie druknąć, a nie pamiętam co mam :)
Sam fart, zero skilla :twisted:

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3794
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Post autor: MarkusNord » 04 cze 2021, 09:41

Redil pisze: 04 cze 2021, 09:30 Są gdzieś opublikowane rozpiski? Chciałbym sobie druknąć, a nie pamiętam co mam :)
Są w pierwszym poście zaraz na początku pod linkiem:

https://bbtc.pl/views/rosters.php?tourId=18

Rozpiski w razie czego są już druknięte na jutro ;)
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
ulizzez
rezerwowy
Posty: 494
Rejestracja: 17 wrz 2018, 14:19

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Post autor: ulizzez » 05 cze 2021, 23:59

Dzięki panowie za wspólne granie! Było syto! 4 gry jednego dnia- piękna sprawa. Dzięki Markus za organizacje, dobre losowanie i uratowanie big guyów ;-).
Biały miał odwagę podjąć rękawicę rzuconą przez niziołki. I to z mim miałem przyjemność rozegrać pierwsze spotkanie. Gra na dobrym poziomie... poza jedną niewybaczalną kwestią- elfy nie chciały zdychać :x, co nie bardzo jest uczciwe, bo od czego one są??? WD ze stripem zrobił robotę więc nie ma co słuchać jęków woodelfiarzy ;-P . Griff zrewanżował się bullshitem i ostatecznie skończyło się 1-1.

W drugim meczu trafiłem na Duinhira i jego khorna. Pechowiec pierwszy mecz zagrał z niziołkami Elkołaka (1-2)... wiec jego bloodtirster jak tylko zobaczył moje halfy zbaraniał i nie bardzo chciał współpracować. Fend na heftych też bardzo się sprawdził, kucharz ukradł worek rr, dodge wychodziły i udało się wygrać 3-1... Ciekaw jestem co zrobi ta drużyna gdy kiedyś jeszcze raz trafi na halfy... Odwagi Duinhir!

Trzeci mecz odbył się po obiedzie... zatem mój kucharz miał drzemkę i dopiero na drugą połowę upichcił jeden, jedyny reroll (to typowe dla tej nacji- u Elkołaka z tego co wiem było identycznie). Unicorn dzięki tej niefrasobliwości mógł śmiało śmiać się z dwóch czach, które mógł przerzucać jak chciał co doprowadziło jego necro do zwycięstwa. Griff w tym meczu też był wyraźnie przejedzony (1 na 1 w biegu po TD) Wynik 0-2. MVP meczu - SS na duchach... i na ch.. komu ręce??

Ostatni mecz z orkami Max Rosomaka wygrał Nuffle... pierwsza połowa to tragedia- pierwsza akcja meczu- trol rzyga na niziołka co kończy się śmiercią nieboraka. Co drugi blok to hałf znikał z boiska, dodge nie działały, Griff dostawał buły na słoneczkach, drzewa wrastały albo nie mogły wstać. Ostatecznie orki przykładają i tylko one turn może uratować remis w tej połowie- Griff podnosi robi 2 gfi i przekazuje piłkę. Niziołek ląduje w 2 strefach (6+) i zdobywa TD... co Nuffle zabrał Nuffle oddał- szczęście opuściło zielonoskórych i zaczęło sprzyjać halflingom. W drugiej połowie postanawiam szybko przyłożyć, co udaje się dopiero w 5 turze. Mam 4 tury na obronę wyniku... orki bez rr noe podnoszą piłki do której dobiega catcher i Griff (w sumie 6 gfi). Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 3-1.

Jak coś popieprzyłem to moi przeciwnicy sprostują... turniej był super! Brawo Trolle!

Bestyj
podawacz piłek
Posty: 38
Rejestracja: 18 sty 2018, 12:12

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Post autor: Bestyj » 06 cze 2021, 12:39

Dzięki panowie za wspaniały turniej. Było super.

I nie oszukujmy się, wiadomo, kto wygrał najlepsza nagrodę, a nie jakieś tam kurzołapy, co sie będą na półce tylko kurzyć ;)

Elfslayer, to brzmi dumnie :)

Awatar użytkownika
SuicidekidPL
blitzer
Posty: 1338
Rejestracja: 28 wrz 2017, 19:47

Zdobyte trofea

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Post autor: SuicidekidPL » 06 cze 2021, 13:07

Panowie, dzieki wielkie za wspaniale spędzony czas i przednią zabawę. Markusowi należą się szczególne podziękowania za organizację oraz w miarę trzeźwe sędziowanie. Maxowi dziękuje za spokojną oraz miłą atmosferę podczas meczu. Bestyjowi za to, że mogłem wywieść, jedno, honorowe zwycięstwo z turnieju. Liderowi za aeee... mhhm.. za to że nie grał elfami (?), że jego Krox to luj a kameleon jest nadpobudliwy ;p. Unicornsonowi za pitch cleara i za to ze ma pewny challange na nastepnym turnieju. Ogólnie było przednio a Kapsel prawie zgwałcił swoją statuetkę w drodze powrotnej. Oczywiście zachowując stoicyzm.
Steam: youngleszcz

Awatar użytkownika
Unicornson
liniowy
Posty: 874
Rejestracja: 17 sie 2019, 12:11

Zdobyte trofea

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Post autor: Unicornson » 06 cze 2021, 21:13

SuicidekidPL pisze: 06 cze 2021, 13:07 Panowie, dzieki wielkie za wspaniale spędzony czas i przednią zabawę. Markusowi należą się szczególne podziękowania za organizację oraz w miarę trzeźwe sędziowanie. Maxowi dziękuje za spokojną oraz miłą atmosferę podczas meczu. Bestyjowi za to, że mogłem wywieść, jedno, honorowe zwycięstwo z turnieju. Liderowi za aeee... mhhm.. za to że nie grał elfami (?), że jego Krox to luj a kameleon jest nadpobudliwy ;p. Unicornsonowi za pitch cleara i za to ze ma pewny challange na nastepnym turnieju. Ogólnie było przednio a Kapsel prawie zgwałcił swoją statuetkę w drodze powrotnej. Oczywiście zachowując stoicyzm.
Mam nadzieje że bedziesz na beach bowl to zagramy razem (moge ci powiedziec szykuj sie na niziolki)
Rzeźnicy Północy(Black Orc)-69/32/30(131)
#1-1
#2-2
#3-
Bash Lord - 5
Most TD - 1

Awatar użytkownika
Unicornson
liniowy
Posty: 874
Rejestracja: 17 sie 2019, 12:11

Zdobyte trofea

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Post autor: Unicornson » 06 cze 2021, 21:20

Dzieki za turniej Panowie pomimo tego co mnie spotkało i tego że Tomby z 3 mb nie dzialały do ostatniego meczu pozdrawiam Suicidekid to było świetnie. Wiem że nie ktorych dziwi że gram turniej i mysle w meczach ale probowałem. Pierwszy mecz to było staranie obrony ale czuje że przyczynilem się do zwycięstwa Kapsla swoja drogą gratulacje. Oczywiście dziękuje Markusowi za organizacje i za bycie cierpliwym sędzią szczególnie w ostatnim meczu i Dunhirowi za udostępnienie miejsca. Co moge powiedzieć o drugim meczu Lider twoje saudusy bolaly mnie i moją głupotę. Trzeci mecz Cyryl bicie twoich woodów to przyjemność coprawda oboje wiemy że twoje drzewo nie bylo zbytnio po twojej stronie. No i na końcu miałem wisienke na torcie Suicidekid to bylo wspaniałe oboje podeszlismy do tego for fun nie było żadnych myśleń ani nic z tych rzeczy oczywiscie do peach clera przyczynil się głównie szanowany szkielet z dp którego trener obronił 2 razy od wywalenia i czekam na fajny challeng.
Gratuluje wygranym
Rzeźnicy Północy(Black Orc)-69/32/30(131)
#1-1
#2-2
#3-
Bash Lord - 5
Most TD - 1

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4280
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Post autor: Elkołak » 07 cze 2021, 07:03

Dzięki Wielkie za super turniej! Była Moc jak zawsze. Dzięki moim kolegom za super gry i atmosferę przy stole. Dzięki dla Warriora za wytrenowanie pokurczy i użyczenie na turniej. Ulizzez i Cyryl fajnie że przyjechaliscie z tak daleka Cieszę się ze mogliśmy się wszyscy spotkać i pośmiać choć czasu jak zawsze było za mało :) Do zobaczyska na Beach bowlu!!!
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Redil
liniowy
Posty: 1075
Rejestracja: 12 mar 2017, 20:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: [Gdańsk] Nordland Cup 2021 (NAF) - 05.06.2021

Post autor: Redil » 07 cze 2021, 09:56

Dzięki wszystkim za super turniej. Dobrze jest znowu pograć z ludźmi na żywo, do zobaczenia na Beach Bowlu! :)
Sam fart, zero skilla :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość