Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
DoTheMario
rezerwowy
Posty: 425
Rejestracja: 27 cze 2017, 16:48
Lokalizacja: Wrocław

Zdobyte trofea

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: DoTheMario » 16 lut 2022, 13:46

Rafał44 pisze: 15 lut 2022, 23:34 @DoTheMario Norska, ciężki mecz dla mnie, zaczeło się od tego że przez 4 pierwsze tury nie zrobiłem ani jednego blok-a, a 3 zawodników leżało poza boiskiem, drugą połowę zaczynałem w 7 i jedyne co mogło mnie uratować to szybki score (zrobiony w 3 turze, by wyszli z KO ci co mogli) a następnie zabijanie średnio jednego norsmana na ture, obie te rzeczy wyszły co pozwoliło mi cały czas walczyć o remis/wygraną koniec końców zmusiłem DTM do akcji blok na jednej, podanie i łapanie na 3+, proste rzuty niby, nadzieja była do ostatniego rzutu... Gratuluje wygranej :) pamiętliwa chwila? jak w 16 turze namówiłeś mnie na foul którym nie dość że nie przebiłem pancerza to jeszcze rzuciłem double :P
Oj tak XD Pamiętliwa. Dzięki za mecz @Rafał44! Pamiętaj, nigdy się nie poddawaj w BB, nawet jak przeciwnik dominuje w pierwszej połowie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Grzechu
rezerwowy
Posty: 567
Rejestracja: 08 mar 2020, 19:14
Lokalizacja: Waszawa

Zdobyte trofea

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: Grzechu » 16 lut 2022, 18:17

To i Ja naskrobię jakieś podsumowanie.

Miejscówka:
Lokal naprawdę super! Dużo miejsca, dobre światło, było ciepło a jednocześnie nie było duszno. Toalety czyściutkie, papier i ręczniki były na wyposażeniu. Piwko w dobrej cenie, możliwość zamówienia kawki z ekspresu i jedzenia na barze zdecydowanie na plus. Posiłek serwowany do stołu to prawdziwy exclusive, dodatkowo pyszne i najadłem się do syta. Parking przed lokalem w weekend bez opłaty- jedynym zaskoczeniem było niedzielne targowisko. Jedyne zastrzeżenie, ale to jak bym miał się naprawdę czepiać, to ławki zamiast krzeseł, ale ławki też były wygodne i nie odczułem dyskomfortu, po prostu wolę krzesła :P

Organizacja:
Wyłączając obsuwę pierwszego dnia, z powodu nieskoszonej trawy na boiskach to wszystko szło zgodnie z czasem :)
Na temat liczenia punktów i paringów się nie wypowiadam, bo je liczyłem, ale wiem że były zajebiste :P

Mecze:
Grałem Undedami, 2x mumia, 2xwright (tackle/guard), 2xghoul (2xblock), 2xszkielet (1xdirty), 4xzombie, 1xbribe, 3xreroll

1. vs Smollar, i jego Lizaki, którego sam przywiozłem i jedyny przeciwnik który mnie pokonał (będę pamiętał na przyszłość). Mariuszowi nie przeszkadzał brak bloków i niespecjalnie potrzebował rerolle na saurusów. Miało być 2:1 dla mnie, ale po dobrym wykopie, niefortunnym niepodniesieniu piłki, piłkę podnosi skinek, którego nie potrafię zatrzymać przez 3 tury i kończy się 1:2 dla Deadlina. Pierwszy raz grałem ze Smollarem, mam nadzieje że nie ostatni i jeszcze pokaże kto jest górą :)

2. vs Misiek, trener drużyny Khorne. 3:0 dla mnie. Był to jeden z tych meczy które same się wygrywają. Wszystko się o mnie zabijało, a co nie zabiło to dobijałem. W efekcie grałem na pustą budę.

3. vs PP z Dark elfami. PP o tej godzinie był już zmęczony i popełniał dużo błędów oraz grał bardzo wolno, w drugiej połowie odpalamy zegar, co zadziałało na moją korzyść. Elfickie statystyki trochę pomagały ale nie wystarczająco aby chociaż zremisować Skończyło się 2:1 dla mnie.

4. vs Leon z zielonymi amazonkami :) Nigdy nie grałem z Leonem, ale ktoś tam mówił że jest dobry. Orki to nie jest łatwy paring i trzeba się pilnować. Pierwsza połowa atakują orki, trupom pancerze popękały, sneakygit na goblinie pomógł wyrzucić mumię do rezerwy i stwierdziłem że nie ma co, trzeba ratować co się da i wyrównać w swoim ataku. w 7 turze Leon zostawił elficką dziurę i po dwóch dodge na 4+ mogłem dopaść piłkę na jednej kostce. Udało się! kibice wykopnęli daleko, jednak niezawodna gra piłką po stronie orków i tak pozwoliła im przyłożyć. W moim ataku idąc pomalutku do przodu przyłożyłem na 1:1, później tylko nieudany rzut goblinem i skończyło się remisem.
Dzięki Leon! jeden z lepszych meczy jakie ostatnio grałem :)

5. vs Pleban ze strażnikami grobowców. Zaczynam atak i khemrii agresywnie na mnie ruszyło, trochę za agresywnie i po wybiegu ghoula miałem pewny TD. Przeciwnik podjął decyzję że nie będzie go gonił skoro i tak przyłożę, a skupi się na klepaniu. Jego atak i zły podział sił na boisku przez Plebana, co pozwoliło odebrać piłkę i przyłożyć na 2:0.

6. vs Horn z krasnoludami chaosu. Zaczynam atakować i ładnie przebijam pancerze niestety nikogo nie wyrzucam z boiska, krasie dobrze pograły i zmusiły mnie do TD w 4 turze, mają 4 swoje na wyrównanie w 1 połowie. W obronie całe szczęście gram lepiej niż w ataku i udało się ustrzec linie przed przyłożeniem. Zaczynamy drugą połowę i tym razem to krasie są przyciśnięte do przyłożenia, wywaliłem dwa krasnoludy, myślę super, mamy to, niestety Horn też wywalił mi więcej niż mógłbym znieść i przykłada. Zaczynam końcówkę meczu w niedowadze. Było kilka opcji aby przyłożyć, niestety mumia pokonana przez HOPgoblina i sytuacja się odwróciła. Tracę piłkę i teraz On na akcji z podaniem i gfi może przyłożyć. Całe szczęście nie wyszło :) kończymy 1:1.

Ostatecznie 3win, 2draw, 1 lose. Kończę na 9miejscu, celowałem w top5, nie jest źle, ale jest miejsce na poprawę :)
Największym błędem rozpiski był bribe i DP. W żadnym meczu nie zadziałał tak jak trzeba ;/
Dziękuję bardzo moim przeciwnikom, grało się zacnie i w żadnym meczu nie było spiny, więcej takich!

Chciałem podziękować jeszcze wesołej ekipie z toyoty yaris, którą miałem przyjemność prowadzić. Nie spodziewałem się że się wszyscy zmieścicie :P

Dzięki Grab i Wrocław za organizację, kawał dobrego BoodBowl!


Widzimy się w Lublinie!
Lepiej być Fajansem niż gamoniem

Awatar użytkownika
Crazy_Cow
blitzer
Posty: 1410
Rejestracja: 07 kwie 2016, 10:43

Zdobyte trofea

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: Crazy_Cow » 16 lut 2022, 22:00

Powiem tak - zabawa fest - każdy to wie. Byłem tacklowany jednego wieczora i pretensji nie kilem ale czuje się gdzieś tam zaplątany w cała sytuacje przypału :p ale i tak bardziej pamietam pyszna wędzona rybke ;) pozdro @Grab i dzięki za turniej. Będę dzwonić po porady :-)
http://steamcommunity.com/profiles/76561197990696314/
SMS: 693710250
NAF 23131
Obrazek

Jesteś Tak dobry jak Twój ostatni mecz!
Khorne - Human 1-0

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3519
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: Smollar » 16 lut 2022, 22:25

Żeby nie powielać po poprzednikach - turniej przedni, organizacja, miejscówka i imprezowanie przednie (może nawet dla mnie zbyt ten ostatni aspekt - wybaczcie kto tam musiał znosić moje chyba czasem nachalne wyrazy sympatii).
PS
znajda
Ktoś (najprawdopodobniej z mych przeciwników) stał się przez roztargnienie biedniejszy o białą kostkę bloku z WC?
@Grzechu, @Horn, @Redil, @rover, @Kopuł, @Misiozaurus (przy okazji dzięki bardzo za mecze).
Ostatnio zmieniony 17 lut 2022, 18:41 przez Smollar, łącznie zmieniany 1 raz.
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3813
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: MarkusNord » 17 lut 2022, 11:23

Smollar pisze: 16 lut 2022, 22:25 Żeby nie powielać po poprzednikach - turniej przedni, organizacja, miejscówka i imprezowanie przednie (może nawet dla mnie zbyt ten ostatni aspekt - wybaczcie kto tam musiał znosić moje chyba czasem nachalne wyrazy sympatii).
PS
znajda
Ktoś (najprawdopodobniej z mych przeciwników stał się przez roztargnienie biedniejszy o białą kostkę bloku z WC?
@Grzechu, @Horn, @Redil, @rover, @Kopuł, @Misiozaurus (przy okazji dzięki bardzo za mecze).
obstawiam Kopuła, tylko on z osób wymienionych był na WC.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

behemius
podawacz piłek
Posty: 5
Rejestracja: 14 sty 2022, 10:27

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: behemius » 17 lut 2022, 16:09

Oren pisze: 14 lut 2022, 11:01
Dziękuję moim przeciwnikom - @Siogun @BRaN @leon @Sir Mewash @Crazy_Cow @behemius ! Bawiłem się przednio, pomimo trafienia 2x na dwarfy goblinami.
Dzięki @Oren za grę :) To był mój pierwszy turniej. Na następny szykuję już coś innego niż krasnoludy. Kto wie, może się znowu zmierzymy. Miłego weekendu.

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3519
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: Smollar » 17 lut 2022, 18:45

MarkusNord pisze: 17 lut 2022, 11:23
Smollar pisze: 16 lut 2022, 22:25 znajda
Ktoś (najprawdopodobniej z mych przeciwników) stał się przez roztargnienie biedniejszy o białą kostkę bloku z WC?
@Grzechu, @Horn, @Redil, @rover, @Kopuł, @Misiozaurus (przy okazji dzięki bardzo za mecze).
obstawiam Kopuła, tylko on z osób wymienionych był na WC.
Niekoniecznie, mnie też na WC nie było a mam kostki. :mrgreen:
Tak, czy siak, popytałem i to żaden z pow. wymienionych, więc zapewne ktoś, kto grał na stole obok. Komu brakuje niech się zgłasza!
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10546
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: leon » 17 lut 2022, 19:57

Sprawdze czy to nie moja bo mi coś upadło ale nie wiedziałem co. Chociaż jak na stole znalazłeś to raczej nie moja
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Siogun
rekrut
Posty: 131
Rejestracja: 04 mar 2018, 23:18

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: Siogun » 17 lut 2022, 22:16

Turniej jak zawsze we Wrocławiu i u Trolli na najwyższym poziomie. O takiego mastera nic nie robiłem ;)

Organizacyjnie: można by pomyśleć o rzutniku do wyświetlania paringów na kolejne rundy.

Dziękuję też moim przeciwnikom za emocjonujące mecze.

Do zobaczenia w Lublinie!

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4283
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: Oren » 17 lut 2022, 22:41

Właśnie, parę rzeczy na zaś.

Numeracja stołów, pomoże zdecydowanie. Rzutnik albo mikrofon bo organizator mial gorszy głos niż ja dzisiaj podczas choroby.

Odnośnie jedzenia, nie wiem czy byłem jedyny ale dostałem chłodne amciu. Zjadłem bo byłem głodny ale ogólnie nie byłem mega szczęśliwy. Rzeczy przyrządzane na barze były sztos ale obiadek...cóż niestety.

Cieszę się że dmp będzie w tym samym miejscu bo miejscówka ma klimat. Może jakieś poduszeczki pod tyłeczki ? ;)
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości