Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: Snajper » 14 lut 2022, 17:17

Vex pisze: 14 lut 2022, 17:15
Snajper pisze: 14 lut 2022, 17:09 Aktualizuje ranking, może ktoś mi powiedzieć kto zajął 16 miejsce, bo ciężko mi rozczytać z tabelki z pierwszego posta?
Chodzi o "Jamesa vel Siogun". :)
Dzięki ;) Mógłbym nie zgadnąć :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1154
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: Vex » 14 lut 2022, 17:21

Spoko, jeszcze i tak weszła autokorekta: Jarema vel Siogun.
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: rover » 14 lut 2022, 17:47

Mozecie dorzucic rasy do tabeli w pierwszym poscie? Bardzo chcialbym zobaczyc jak sobie poradzily agi teamy.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: Grab » 14 lut 2022, 17:48

@rover postaram się wszystko tudej ogarnać
steam: grabpl
cziterkiler

stikman
liniowy
Posty: 1088
Rejestracja: 11 sty 2016, 21:41

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: stikman » 15 lut 2022, 00:00

@reszka @BRaN @DoTheMario podzielcie się proszę jak wyglądały wasze rozpy.
Jestem bardzo ciekaw.
https://www.instagram.com/bloodbowl_dai ... NocDA2aHpm trochę malowania, więcej relacji z turniejów

Awatar użytkownika
Czeftek
rekrut
Posty: 301
Rejestracja: 30 lis 2017, 22:33

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: Czeftek » 15 lut 2022, 00:39

stikman pisze: 15 lut 2022, 00:00 @reszka @BRaN @DoTheMario podzielcie się proszę jak wyglądały wasze rozpy.
Jestem bardzo ciekaw.
Jak mawiał mędrzec:
"Udaj się na stronę 32 a na Twój głód wiedzy zaspokojony zostanie"
stemid: Czeftek

https://steamcommunity.com/id/Czeftek/


„Daj komuś ogień, a będzie mu ciepło przez jeden dzień, ale wrzuć go do ognia, a będzie mu ciepło do końca życia”

Awatar użytkownika
Mort
liniowy
Posty: 868
Rejestracja: 05 sie 2019, 08:44

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: Mort » 15 lut 2022, 08:02

Wielkie dzięki @Grab za zajebisty turniej!!!

Dzięki moim przeciwnika za fajne mecze i miłą atmosferę w trakcie grania:)

Lokal super, jedzenie podawane do stołów, alko w bardzo przystępnych cenach i najlepsze oświetlenie jakie widziałem na turniejach!

Do zobaczenia na kolejnych !
2021 Halflings 9/9/4
2022 Dark Elves 4/9/4
2023 Khorne 9/9/7
2024 Vampires 3/1/2

Awatar użytkownika
DoTheMario
rezerwowy
Posty: 425
Rejestracja: 27 cze 2017, 16:48
Lokalizacja: Wrocław

Zdobyte trofea

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: DoTheMario » 15 lut 2022, 12:31

stikman pisze: 15 lut 2022, 00:00 @reszka @BRaN @DoTheMario podzielcie się proszę jak wyglądały wasze rozpy.
Jestem bardzo ciekaw.
@stikman Moja rozpa:
rozpa_norsca.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Awatar użytkownika
BRaN
rekrut
Posty: 333
Rejestracja: 03 sty 2018, 21:20
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: BRaN » 15 lut 2022, 18:56

Oi!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Szwajcar vol 6: spartan Orcs

Awatar użytkownika
Rafał44
rezerwowy
Posty: 527
Rejestracja: 13 sty 2020, 12:54

Re: Brick Bowl 4IV 12/13.02.22

Post autor: Rafał44 » 15 lut 2022, 23:34

Super turniej :) Wynik może nie najlepszy... ale za to bashlord! nagroda super (rękawice bokserskie dla świstaka)! (kości trochę mniej po strasznie niskie wyniki rzucają :/ jakaś aluzja Grab? :P )
-Miejscówka mega, dobre oświetlenie, bar nie kosztuje tyle co śniadanie w mariott-cie (trolle zrozumieją :P ), przekąski smaczne, sporo miejsca, ogólnie miejscówka jak dla mnie 7/10 (to dużo!)
organizacja, nie mam zastrzeżeń, chociaż... ruleset... ale do tego wrócę za chwile :) Grab widać że się starałeś by wszystko poszło gładko bez opóźnień i fair dla wszystkich, pewnie nie wyszło tak jak chciałeś w 100% i jak chcieliby wszyscy, ale ja doceniam twoje starania okupione ofiarą w postaci twojego głosu :)
bardzo fajne boiska, czytelne (jak dla mnie!), z smaczkami for fun a jednocześnie nie zawalone nie potrzebnymi rzeczami, duży plus za nie, podobają mi się :) I dzięki naprawde miłemu gestowi @Xagar takie jedno jest teraz ze mną na pomorzu i napewno przeleje na nim niezliczoną ilość krwi elfów ku chwale Khorna :D I mam nadzieje że nadarzy się okazja odwdzięczenia się, dzięki raz jeszcze @Xagar !!
To jak już do przeciwników doszedłem, to kontynuujmy:
@Misiozaurus pierwszy mecz, OWA, emocji pełno, wspaniały mecz na otwarcie turnieju :) bardzo dobry mecz, pamiętliwe chwile to na pewno armbar który zabił mi zawodnika i to że drzewo dostało bułę raz, i jak na bashlorda przystało - wystarczyło by nie zagrało więcej :D
@Crazy_Cow Gobliny, dwa sneaky gity, piła i inne zabawki, jak to przeżyć mając tylko jedenastkę w rosterze? moje szczęści że gobliny zapomniały zatankować piły, a bomba grała częściej na moją korzyść niż Craziego, pamiętliwe chwile? jak wycofałeś jednego gobasa bym nie rozbestwił się na twojej połowie z piłką by w następnym ruchu tego właśnie pokurcza trafić własną bombą i zabić <3 dzięki za mecz!
@DoTheMario Norska, ciężki mecz dla mnie, zaczeło się od tego że przez 4 pierwsze tury nie zrobiłem ani jednego blok-a, a 3 zawodników leżało poza boiskiem, drugą połowę zaczynałem w 7 i jedyne co mogło mnie uratować to szybki score (zrobiony w 3 turze, by wyszli z KO ci co mogli) a następnie zabijanie średnio jednego norsmana na ture, obie te rzeczy wyszły co pozwoliło mi cały czas walczyć o remis/wygraną koniec końców zmusiłem DTM do akcji blok na jednej, podanie i łapanie na 3+, proste rzuty niby, nadzieja była do ostatniego rzutu... Gratuluje wygranej :) pamiętliwa chwila? jak w 16 turze namówiłeś mnie na foul którym nie dość że nie przebiłem pancerza to jeszcze rzuciłem double :P
@rayhell ostatni mecz w sobotę i pancerne snoty i gobliny, scaveny schodziły łatwo jak tylko bloodspawn dorwał się do nich, udało mi się wypchnąć gutterrunera poza boisko, pod koniec trochę zabrakło szczęścia i zawodników, trochę nie przemyślanych ruchów, zmęczenie dawało o sobie znać, wynik na twoją korzyść, Gratuluje :)
@Domingo Zaczne od przeprosin za spóźnienie, całe szczęście udało nam się rozegrać mecz w czasie, co do samego meczu... jebane elfy! XD grając 8 zawodników na 2 elfy stracić piłke (blitz w klatke na 2przeciwko potem zabranie piłki i ucieczka drugim) a potem jeszcze utrzymać ją przez 4 tury... tak zwany elficki bullshit, kilka błędów z mojej strony, pewnie powodowane zbyt dużą pewnością siebie grając w tak licznej przewadze, napewno ułatwiły Ci trochę ten godny pochwały wyczyn. Pamiętliwe chwile: bloodspawn łapiący piłkę przez którego nie przyłożyłem w 1 połowie - no debil (bloodspawn) no i ww akcja zabrania piłki przez 2 elfy :) Gratki za wygraną!
Na zakończenie mecz z @Xagar dostałem wpierdziel na początek, zapomniałem wstać zawodnikami w kluczowej chwili, hoby skopały mi bloodspawna... no i oczywiście Czaszki na tron czaszek :D mój przeciwnik nie pozostawał w tyle i nie policzył pól co dało mi blitza na piłkę i po drobnych przepychankach REMIS! pamiętliwe chwile... ilość czaszek i jedynek którą razem z @Xagar -em wyturlaliśmy podczas tego meczu :D Dzięki za mecz! i za boisko!


Taka moja opinia (@Grab nie musisz dziękować :D) o tym zacnym turnieju, fajnie było was znowu zobaczyć, gratulacje dla topki i do następnego!

Szybki edit, miałem napisać o rulesecie- nie podobał mi się. tu także @Grab, nie ma za co :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości