Polish Open 2022

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Polish Open 2022

Post autor: Domingo » 31 sty 2022, 11:58

Polish Open 2022 się nie odbędzie. Z przyczyn osobistych nie jestem w stanie podjąć się organizacji tego turnieju, a przynajmniej nie na takim poziomie jak bym chciał. Przez wysoką rangę tej imprezy nie mogę sobie pozwolić na robienie tego na pół gwizdka. Tak jak w poprzednich latach, tak i teraz mam wsparcie od kolegów z klubu, jednak brakuje nam osób do kilku kluczowych zadań.

Jako, że to już kolejny rok, kiedy PO się nie odbywa, postanowiłem całkiem zawiesić ten projekt. To znaczy, że w tej chwili nie przewiduję powrotu do organizowania tego turnieju. Ci co mnie dobrze znają wiedzą, że znacznie lepiej się czuję organizując małe, kameralne turnieje w stylu Nuffli i Kufli, niż tak duże mistrzostwa. Polish Open stworzyłem w czasach gdy nasza społeczność dopiero powstawała i chciałem zachęcić ludzi do udziału w turniejach. Uważam, że wtedy cel osiągnąłem. Walka o tytuł mistrza Polski przyciągała graczy, a poziom turnieju z roku na rok był coraz lepszy.

Oczywiście sam tego wszystkiego nie zrobiłem. Na przestrzeni lat pomagało mi wiele osób, za co jestem im dozgonnie wdzięczny. Zrobiliśmy razem kawał dobrej roboty dla BB w Polsce.

Jeśli chodzi o przyszłość Mistrzostw Polski to zostawiam ten temat koordynatorom. Rzecz jasna nie mam żadnych praw do tak dużej rangi mistrzostw i spokojnie ktoś mnie może zastąpić. Jednak zastrzegam sobie nazwę, logo, wzór trofeów i inne rzeczy związane bezpośrednio z moją inwencją w tej materii. Turniej ma "zaklepany" termin na Kwiecień, może jest jeszcze szansa by ktoś to zorganizował?

Przepraszam jeśli kogoś zawiodłem i dziękuję za wyrozumiałość.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: Polish Open 2022

Post autor: Slimaq » 31 sty 2022, 12:48

Domingo przede wszystkim dziękuję za poprzednie edycje które były wielkim wydarzeniem dla mnie i myślę również innych graczy. Na pewno były okupione wyrzeczeniami i ciężka pracą zarówno Twoją jak i niezwykłej ekipy która wokół siebie zebrałeś. Wszystkim razem i każdemu z osobna - Serdecznie dziękuję za moje najlepsze wspomnienia związane z BloodBowlem i wspólnymi wariactwami podczas Polish Open z wspaniałymi ludźmi z którymi możemy dzielić nasze hobby.

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka

Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4284
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Polish Open 2022

Post autor: Oren » 31 sty 2022, 13:18

Co prawda brałem udział tylko podczas dwóch mistrzostw i niezbyt mi dobrze poszło ale szanuje za pracę za rozwój sceny w Polsce. Szkoda że nie będzie kolejnego PO bo czekam i czekam na takie wielkie przedsięwzięcie. Niemniej nie martw się i i głową do góry, zrobiłeś dużo dla tego turnieju dla tej sceny itp.

A na nuffle i kufle chętnie wpadnę, dawno nie było ;)
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: Polish Open 2022

Post autor: Grab » 31 sty 2022, 13:21

dzięki wielkie za świetne imprezy
smutek pozostaje
steam: grabpl
cziterkiler

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3820
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Polish Open 2022

Post autor: MarkusNord » 31 sty 2022, 13:43

Domingo, przez ostatnie lata PO zapisało się wielkimi literami w historii Polskiego BB. Jest to powód do dumy! Niestety zmian nie unikniemy bo nic na ziemi nie trwa wiecznie.

Mam nadzieje, że znajdzie się osoba, która w przyszłości wskrzesi ten turniej. Smutnym będzie jeśli PO zastąpi coś innego ale o Mistrza Polski trzeba raz w roku zawalczyć nawet jeśli forma miała by ulec zmianie.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Polish Open 2022

Post autor: Snajper » 31 sty 2022, 14:04

Mogę się tylko domyślać jak ciężko było Ci podjąć Domingo napisać taki post. Mam nadzieję, że decyzja jest podyktowana tylko "pozytywna zawieruchą" związaną z wydarzeniami, o których mowa była w Walcu. Dla mnie prywatnie Polish Open jest najważniejszym i najmilszym doświadczeniem w moim bloodbowlowym życiu. Na pewno nie jestem z takim odczuciem jedyny.

Być może to jeszcze za świeży temat (a może właśnie na gorąco powinniśmy go przedyskutować), ale w obecnych okolicznościach, wydaje mi się, że ciekawym pomysłem byłoby, aby Mistrzostwa były turniejem przechodnim. Dzięki temu pamięć o turnieju zawsze będzie żywa i stanie się on turniejem całego środowiska BB w Polsce. Kryterium organizacji zostawiłbym Domingo/koordynatorom/środowisku. Może byłoby to miasto z którego pochodzi poprzedni Mistrz (jestem gotowy się takiego wyzwania podjąć, jeżeli będzie ku temu aprobata środowiska)? Może najbardziej aktywne środowisko w poprzednim roku? Miejsce wybrane w wyniku głosowania, bądź po prostu chęci takiej organizacji? Nie znam na to pytanie odpowiedzi, po prostu nie wyobrażam sobie, żeby Polish Open miało zniknąć z kalendarza turniejów.

Trzymaj się Domingo, dziękuję za Twoją pracę i mam nadzieję, że uda znaleźć się rozwiązanie, które sprawi, że będziemy nadal mogli walczyć o tytuł Mistrza Polski Blood Bowl.
Obrazek

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Polish Open 2022

Post autor: leon » 31 sty 2022, 14:11

Domingo dziekujemy za czas poswiecony na organizację tych fantastycznych turniejow!!!!!!!
Ja osobiście dziekuję za 3 piekne statuetki, które stoją w gablotce :-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Polish Open 2022

Post autor: reszka » 31 sty 2022, 15:13

Dzięki za poprzednie lata, decyzja trudna ale zrozumiała.
Snajper pisze: 31 sty 2022, 14:04
Być może to jeszcze za świeży temat (a może właśnie na gorąco powinniśmy go przedyskutować), ale w obecnych okolicznościach, wydaje mi się, że ciekawym pomysłem byłoby, aby Mistrzostwa były turniejem przechodnim.
Chyba tak, bardzo dobry pomysł bo jednak był to turniej centralizujący wszystko. Mamy kilka standardowych dużych turniejów z wieloletnimi aspiracjami - Brick, Beach, Winter, Rum/Bash (bo to ciężko oddzielić) - w tym roku na scenę wjeżdża z pompą Goat i mam nadzieję na Kraków. Kurcze, mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem.

Myślę, że Koordynatorzy mogliby w tym zakresie pogadać coś.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Polish Open 2022

Post autor: leon » 31 sty 2022, 15:49

@reszka jesteś koordynatorem to wprowadz dyskusje aby PO 2023 gdzieś sie odbyło
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Polish Open 2022

Post autor: reszka » 31 sty 2022, 16:27

leon pisze: 31 sty 2022, 15:49 @reszka jesteś koordynatorem to wprowadz dyskusje aby PO 2023 gdzieś sie odbyło
Leon, teraz jest czas na stypę.

A ty jesteś jak ten wujek, co na pogrzebie zaczyna dzielić majątek.

Daj dzień, dwa, damy radę.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości