[3City] Beach Bowl 5th Edition 30-31.07.2022

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2870
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: [3City] Beach Bowl 5th Edition 30-31.07.2022

Post autor: reszka » 31 lip 2022, 21:24

Bardzo wszystkim dziękuję. Gratulacje dla Rayhella za bezkompromisowe podejście.

Podziękowania organizatorom, bo stanęli na wysokości zadania.

Podziękowania dla przeciwników, 4 z nich znalazło się w Top 10.

Specjalny uścisk dla viniego, bo jakby nie wyszło to co wyszło i wałek przesądził o podium, to mogło być niesmacznie. A tak może hardkorowo to wygladalo, to koniec uczciwy.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
BRaN
rekrut
Posty: 339
Rejestracja: 03 sty 2018, 21:20
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [3City] Beach Bowl 5th Edition 30-31.07.2022

Post autor: BRaN » 31 lip 2022, 22:30

@Unicornson - będzie, będzie rozstrzygnięcie ;) daj mi trochę czasu na zebranie wszystkich propozycji, bo jest ich sporo i od zagranicznych graczy na FB...
Będę dawał znać, gdy już wyłonimy zwycięzcę.
Samo wielkie BUM będzie na fan page'u 3CITY BEACH BOWL :D oraz zaprzyjaźnionych fan page'ach!
Obrazek

Szwajcar vol 6: spartan Orcs

Awatar użytkownika
Unicornson
liniowy
Posty: 884
Rejestracja: 17 sie 2019, 12:11

Zdobyte trofea

Re: [3City] Beach Bowl 5th Edition 30-31.07.2022

Post autor: Unicornson » 31 lip 2022, 23:57

BRaN pisze: 31 lip 2022, 22:30 @Unicornson - będzie, będzie rozstrzygnięcie ;) daj mi trochę czasu na zebranie wszystkich propozycji, bo jest ich sporo i od zagranicznych graczy na FB...
Będę dawał znać, gdy już wyłonimy zwycięzcę.
Samo wielkie BUM będzie na fan page'u 3CITY BEACH BOWL :D oraz zaprzyjaźnionych fan page'ach!
Ok dzięki za info
Rzeźnicy Północy(Black Orc)-69/32/30(131)
#1-1
#2-2
#3-
Bash Lord - 5
Most TD - 1

dzyndzel
rezerwowy
Posty: 781
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:21

Re: [3City] Beach Bowl 5th Edition 30-31.07.2022

Post autor: dzyndzel » 01 sie 2022, 07:43

Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim za przybycie i zabawę na V edycji Beach Bowla
Cieszę się, że udało Wam się do nas przyjechać i bawić.
Był to dla mnie jak i całej ekipy organizatorskiej bardzo wyczerpujący weekend. Jednak poczucie satysfakcji to rekompensuje ;)

Zagraliśmy w sumie 108 meczy, z czego tylko jeden przerwany był dice downem - także myślę, że obawy o czas i gestapo z tym związane były bezpodstawne :P

Dziękuję również całej ekipie organizatorskiej: @BRaN , @Wombat , @Rafał44 , @Redil , @bialy i @Vini bez Was by się nie udało

I gratulacje dla całej TOPki !

Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji !

zapraszam do opisywania swoich wrażeń z turnieju

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10553
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: [3City] Beach Bowl 5th Edition 30-31.07.2022

Post autor: leon » 01 sie 2022, 08:56

@dzyndzel lepiej ze wszystko bylo ustalone wczesniej i byl tylko 1 dice down.

z innej beczki. jak odsapniecie to prosze o wyniki w jakiejs edytowalnej formie (nie obrazek) na priv. tylko bardzo gorąco prosze z numerami nafu graczy aby jednoznacznie identyfikowac. Snajper wyjechany to trzeba przejac robienie rankingu
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Vini
rekrut
Posty: 318
Rejestracja: 21 wrz 2019, 14:59

Re: [3City] Beach Bowl 5th Edition 30-31.07.2022

Post autor: Vini » 01 sie 2022, 10:22

Cieszę się, że przyjechaliście do nas na jubileuszowe 3CityBB, pomimo terminu wakacyjnego i podróży na często daleką Północ! Gratulacje dla Rayhell’a za wygranie turnieju (jako jedyny mnie ograł, zasłużenie)! Dziękuję moim przeciwnikom za wspólne emocje (szczególnie Reszce, bo co się działo w naszym meczu nad i na boisku w ostatnich turach meczu – to była niezła szajba XD). Szkoda, że mecz z InChu wygrałem walkowerem. Jednak zakładając najgorszy wariant w tym meczu, czyli przegraną, i tak byłbym w top 10. I to mnie tak naprawdę cieszy. A to kto będzie na pudle, to już naprawdę decyduje łut szczęścia ;) Swoja drogą miło było zobaczyć 2 team’y Lizaków w top 3 ;) Kto co lubi ;)

Co do samej organizacji turnieju. Kluczowe było podjęcie dużo wcześniej przez orgów strategicznych decyzji: stworzenie sporego zespołu ds. turnieju, zmiana lokalizacji wydarzenia (imo zdecydowanie na plus), wymyślenie całościowego systemu identyfikacji wizualnej, przeformułowanie social mediów. W skali krajowej sceny turniejowej, kilka rzeczy było robionych pioniersko i to dla mnie była ciekawa przygoda acz męcząca czasami. Byłem odpowiedzialny za oprawę graficzną, ale trzeba mieć świadomość, że gdyby nie praca zespołowa orgów, wiele elementów wizualnych w ogóle by nie powstało lub byłyby w innej formie, nie zawsze lepszej. Zadziałał efekt synergii, gdzie 1+1=3 ;) I za to dziękuję Wam współorganizatorzy 3CityBB. Trollolollo!
Obrazek

Awatar użytkownika
PP_
rekrut
Posty: 87
Rejestracja: 16 lis 2019, 07:46

Re: [3City] Beach Bowl 5th Edition 30-31.07.2022

Post autor: PP_ » 01 sie 2022, 10:52

dzięki za turniej bawiłem się świetnie i pojawię się za rok na 99,99% ...szkoda, że nie udało się wygrać Stunty Cup ...było blisko ( jebany gryf musiał w ostatnim meczu 2x 1na1 rzucić w kluczowych momentach a tak to remis lub wygrana były jak najbardziej w zasięgu :D ) ...gratuluję raz jeszcze @Crazy_Cow spiąłeś poślady stary aż słychać było jak pękają :D i wyprzedziłeś mnie na samymu finiszu o ten 1 pkt ...

dziękuję za mecze moim rywalą @Mysza , @pelenlajt , @Siogun , @In`Chu @Domingo i @Pegaz

do zobacznia na kolejnej edycji lub przy kolejnej okazji np w Rzeszowie

Peace
#niezesrajsię / #anderłordlsychuj / #lubięelfy

rayhell
rezerwowy
Posty: 696
Rejestracja: 01 gru 2020, 14:53

Zdobyte trofea

Re: [3City] Beach Bowl 5th Edition 30-31.07.2022

Post autor: rayhell » 01 sie 2022, 11:13

Bardzo sprawnie zorganizowany turniej, mam nadzieję, że odpalony zegar na każdym stole będzie standardem w przyszłości na innych turniejach. Gratulacje dla organizatorów!

Darius G. Retting
podawacz piłek
Posty: 31
Rejestracja: 30 maja 2019, 11:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [3City] Beach Bowl 5th Edition 30-31.07.2022

Post autor: Darius G. Retting » 01 sie 2022, 11:51

Gratuluję organizatorom świetnego przygotowania turnieju. Pełna profeska. Sądzę, że to właśnie dzięki dobrej organizacji (wyświetlanie paringów w sposób widoczny z prawie każdego miejsca sali, ponumerowane stoły, przypominanie o upływającym czasie) udało się rozgrać turniej bez kwasów związanych z niedokończeniem meczu w wyznaczonym czasie.

Dziękuję moim przeciwnikom @Sir Mewash , @Vex , @Mysza , @CietyMieczem , @Eliasz , @pelenlajt za pełne emocji i przedniej zabawy mecze.

Do zobaczenia na następnej edycji 3CityBB lub innych turniejach.
Bydgoszcz River Trolls 8-)

Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Awatar użytkownika
DoTheMario
rezerwowy
Posty: 426
Rejestracja: 27 cze 2017, 16:48
Lokalizacja: Wrocław

Zdobyte trofea

Re: [3City] Beach Bowl 5th Edition 30-31.07.2022

Post autor: DoTheMario » 01 sie 2022, 13:13

Następne turnieje mogą być w Kinguinie, Boże co to jest ja wspaniałe miejsce do grania, tylko niech naprawią światło i naoliwią drzwi, bo czułem się czasami jak mudżahedin w trakcie przesłuchania przez C.I.A. Proszę, przywróćcie punktację 3/1/0.

Dziękuję moim fantastycznym przeciwnikom, czyli:
@leon (chopie, ileż można),
@unicorn (po raz pierwszy i super się grało),
@Kopuł (znowu, ale za to znowu z przytupem),
@Bobson (po raz pierwszy i mojej Norsci to chyba nawet Leon tak nie zgwałciła na Goat Cup 2022),
@Sir Mewash (znowu, ale za to jaki mecz był),
@Mysza (dzięki za najmilszy mecz na zakończenie jaki miałem do tej pory).

Mam cztery tytuły dla tego turnieju:
1. Beach Bowl 5th Edition: Przebudzenie Viniego
2. Beach Bowl 5th Edition: Bomber Ultra-Syf
3. Beach Bowl 5th Edition: Co byś nie zrobił to Under nadal przejebany
4. Beach Bowl 5th Edition: Nowa Norsca jednak lepsza
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości