[Rzeszów] Rum Bowl VI: Rum, Kły i Czaszki Trzy 10-11.09 (WYNIKI STR 28)
- Shawass
- trener
- Posty: 4344
- Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
- Lokalizacja: Rzeszów
- Kontakt:
-
Zdobyte trofea
Re: [Rzeszów] Rum Bowl VI: Rum, Kły i Czaszki Trzy 10-11.09 (ROZPISKI STR 22, PARINGI STR 23)
Wyniki Rundy 2:
Behemius (Orc) 1 (1) v 2 (1) Miazghul (Goblin)
Darius G. Retting (Necromantic Undead) 0 (0) v 3 (3) Jaskier (Vampire)
K.O.Wall (Chaos Dwarf) 2 (0) v 0 (0) Poe (Dwarf)
Cyryl (Wood Elf) 1 (1) v 2 (1) LTMarcin (Dark Elf)
Smollar (Goblin) 0 (1) v 2 (1) Alex05 (Orc)
Mądry (Goblin) 2 (2) v 1 (2) Mysza (Ogre)
Oren (Nurgle Rotters) 2 (3) v 1 (1) Siogun (Goblin)
DamianO (Lizardman) 1 (0) v 1 (0) Schwd (Dwarf)
Makaron (Dark Elf) 1 (1) v 1 (3) Vex (Chaos Dwarf)
Czeftek (Ogre) 1 (1) v 2 (3) Mewash (Chaos Dwarf)
Reszka (Ogre) 1 (1) v 1 (2) Misiozaurus (Chaos Pact)
TomB (Chaos) 1 (0) v 1 (2) Tomek Kos (Necromantic Undead)
Grab (Orc) 4 (3) v 0 (0) Kotlet (Necromantic Undead)
M6K3 (Ogre) 1 (2) v 2 (4) Mentos (Wood Elf)
Ulizzez (Halfling) 1 (6) v 1 (2) Mort (Dark Elf)
Stokczan (Skaven) 0 (1) v 1 (3) Rayhell (Underworld)
Rover (Dark Elf) 1 (1) v 1 (3) Wolio (Nurgle Rotters)
Loki (Lizardman) 3 (3) v 1 (1) Genedan (Nurgle Rotters)
Rupert (Skaven) 1 (4) v 2 (2) Vini (Dark Elf)
Sikor (Necromantic Undead) 1 (2) v 0 (0) Alf (Norse)
Sigal (Lizardman) 4 (2) v 0 (0) Gurok (Orc)
Wukno (Khorne) 1 (2) v 2 (0) Blak (Chaos)
Rudriger (Necromantic Undead) 2 (1) v 1 (8) Unicornson (Black Orc)
Krasuun (Ogre) 2 (6) v 0 (0) PP (Ogre)
Qbitron (Undead) 0 (3) v 2 (2) Rafał44 (Lizardman)
Sneakers (Chaos Pact) 0 (3) v 2 (2) Zwolan (Halfling)
Runda 3:
Jaskier (Vampire) v K.O.Wall (Chaos Dwarf)
Alex05 (Orc) v Miazghul (Goblin)
LTMarcin (Dark Elf) v Mšdry (Goblin)
Oren (Nurgle Rotters) v DamianO (Lizardman)
Vex (Chaos Dwarf) v Grab (Orc)
Mentos (Wood Elf) v Schwd (Dwarf)
Makaron (Dark Elf) v Mewash (Chaos Dwarf)
Rayhell (Underworld) v Behemius (Orc)
Cyryl (Wood Elf) v Mysza (Ogre)
Smollar (Goblin) v Darius G. Retting (Necromantic Undead)
Poe (Dwarf) v Siogun (Goblin)
Rafał44 (Lizardman) v Loki (Lizardman)
Vini (Dark Elf) v Sigal (Lizardman)
Krasuun (Ogre) v Zwolan (Halfling)
Blak (Chaos) v Rudriger (Necromantic Undead)
Reszka (Ogre) v Rover (Dark Elf)
Misiozaurus (Chaos Pact) v Tomek Kos (Necromantic Undead)
Ulizzez (Halfling) v TomB (Chaos)
Mort (Dark Elf) v Wolio (Nurgle Rotters)
Czeftek (Ogre) v Stokczan (Skaven)
M6K3 (Ogre) v Unicornson (Black Orc)
Kotlet (Necromantic Undead) v Wukno (Khorne)
Qbitron (Undead) v Sneakers (Chaos Pact)
Gurok (Orc) v Rupert (Skaven)
Genedan (Nurgle Rotters) v Sikor (Necromantic Undead)
PP (Ogre) v Simon (High Elf)
Behemius (Orc) 1 (1) v 2 (1) Miazghul (Goblin)
Darius G. Retting (Necromantic Undead) 0 (0) v 3 (3) Jaskier (Vampire)
K.O.Wall (Chaos Dwarf) 2 (0) v 0 (0) Poe (Dwarf)
Cyryl (Wood Elf) 1 (1) v 2 (1) LTMarcin (Dark Elf)
Smollar (Goblin) 0 (1) v 2 (1) Alex05 (Orc)
Mądry (Goblin) 2 (2) v 1 (2) Mysza (Ogre)
Oren (Nurgle Rotters) 2 (3) v 1 (1) Siogun (Goblin)
DamianO (Lizardman) 1 (0) v 1 (0) Schwd (Dwarf)
Makaron (Dark Elf) 1 (1) v 1 (3) Vex (Chaos Dwarf)
Czeftek (Ogre) 1 (1) v 2 (3) Mewash (Chaos Dwarf)
Reszka (Ogre) 1 (1) v 1 (2) Misiozaurus (Chaos Pact)
TomB (Chaos) 1 (0) v 1 (2) Tomek Kos (Necromantic Undead)
Grab (Orc) 4 (3) v 0 (0) Kotlet (Necromantic Undead)
M6K3 (Ogre) 1 (2) v 2 (4) Mentos (Wood Elf)
Ulizzez (Halfling) 1 (6) v 1 (2) Mort (Dark Elf)
Stokczan (Skaven) 0 (1) v 1 (3) Rayhell (Underworld)
Rover (Dark Elf) 1 (1) v 1 (3) Wolio (Nurgle Rotters)
Loki (Lizardman) 3 (3) v 1 (1) Genedan (Nurgle Rotters)
Rupert (Skaven) 1 (4) v 2 (2) Vini (Dark Elf)
Sikor (Necromantic Undead) 1 (2) v 0 (0) Alf (Norse)
Sigal (Lizardman) 4 (2) v 0 (0) Gurok (Orc)
Wukno (Khorne) 1 (2) v 2 (0) Blak (Chaos)
Rudriger (Necromantic Undead) 2 (1) v 1 (8) Unicornson (Black Orc)
Krasuun (Ogre) 2 (6) v 0 (0) PP (Ogre)
Qbitron (Undead) 0 (3) v 2 (2) Rafał44 (Lizardman)
Sneakers (Chaos Pact) 0 (3) v 2 (2) Zwolan (Halfling)
Runda 3:
Jaskier (Vampire) v K.O.Wall (Chaos Dwarf)
Alex05 (Orc) v Miazghul (Goblin)
LTMarcin (Dark Elf) v Mšdry (Goblin)
Oren (Nurgle Rotters) v DamianO (Lizardman)
Vex (Chaos Dwarf) v Grab (Orc)
Mentos (Wood Elf) v Schwd (Dwarf)
Makaron (Dark Elf) v Mewash (Chaos Dwarf)
Rayhell (Underworld) v Behemius (Orc)
Cyryl (Wood Elf) v Mysza (Ogre)
Smollar (Goblin) v Darius G. Retting (Necromantic Undead)
Poe (Dwarf) v Siogun (Goblin)
Rafał44 (Lizardman) v Loki (Lizardman)
Vini (Dark Elf) v Sigal (Lizardman)
Krasuun (Ogre) v Zwolan (Halfling)
Blak (Chaos) v Rudriger (Necromantic Undead)
Reszka (Ogre) v Rover (Dark Elf)
Misiozaurus (Chaos Pact) v Tomek Kos (Necromantic Undead)
Ulizzez (Halfling) v TomB (Chaos)
Mort (Dark Elf) v Wolio (Nurgle Rotters)
Czeftek (Ogre) v Stokczan (Skaven)
M6K3 (Ogre) v Unicornson (Black Orc)
Kotlet (Necromantic Undead) v Wukno (Khorne)
Qbitron (Undead) v Sneakers (Chaos Pact)
Gurok (Orc) v Rupert (Skaven)
Genedan (Nurgle Rotters) v Sikor (Necromantic Undead)
PP (Ogre) v Simon (High Elf)
- bialy
- blitzer
- Posty: 1580
- Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09
Re: [Rzeszów] Rum Bowl VI: Rum, Kły i Czaszki Trzy 10-11.09
Dajesz @Oren !!! Nurgle power!
-
- rekrut
- Posty: 226
- Rejestracja: 11 maja 2018, 23:58
Re: [Rzeszów] Rum Bowl VI: Rum, Kły i Czaszki Trzy 10-11.09
Wszystko przegrywam ale ciśnienia nie ma fajne mecze są i się dobrze bawię, @Oren cisnij smierdzielami i dogde lepszy xd
- Shawass
- trener
- Posty: 4344
- Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
- Lokalizacja: Rzeszów
- Kontakt:
-
Zdobyte trofea
Re: [Rzeszów] Rum Bowl VI: Rum, Kły i Czaszki Trzy 10-11.09
Wyniki Rundy 3:
Jaskier (Vampire) 0 (0) v 2 (2) K.O.Wall (Chaos Dwarf)
Alex05 (Orc) 2 (6) v 1 (1) Miazghul (Goblin)
LTMarcin (Dark Elf) 1 (2) v 1 (1) Mšdry (Goblin)
Oren (Nurgle Rotters) 1 (1) v 1 (1) DamianO (Lizardman)
Vex (Chaos Dwarf) 0 (0) v 3 (2) Grab (Orc)
Mentos (Wood Elf) 2 (2) v 1 (2) Schwd (Dwarf)
Makaron (Dark Elf) 2 (0) v 1 (1) Mewash (Chaos Dwarf)
Rayhell (Underworld) 2 (2) v 1 (0) Behemius (Orc)
Cyryl (Wood Elf) 1 (3) v 0 (3) Mysza (Ogre)
Smollar (Goblin) 1 (0) v 0 (0) Darius G. Retting (Necromantic Undead)
Poe (Dwarf) 1 (5) v 0 (0) Siogun (Goblin)
Rafał44 (Lizardman) 3 (3) v 0 (1) Loki (Lizardman)
Vini (Dark Elf) 1 (1) v 0 (2) Sigal (Lizardman)
Krasuun (Ogre) 0 (2) v 3 (3) Zwolan (Halfling)
Blak (Chaos) 2 (1) v 1 (0) Rudriger (Necromantic Undead)
Reszka (Ogre) 2 (1) v 1 (5) Rover (Dark Elf)
Misiozaurus (Chaos Pact) 0 (2) v 2 (0) Tomek Kos (Necromantic Undead)
Ulizzez (Halfling) 2 (1) v 0 (0) TomB (Chaos)
Mort (Dark Elf) 1 (5) v 0 (0) Wolio (Nurgle Rotters)
Czeftek (Ogre) 3 (3) v 0 (2) Stokczan (Skaven)
M6K3 (Ogre) 1 (4) v 0 (1) Unicornson (Black Orc)
Kotlet (Necromantic Undead) 1 (1) v 0 (4) Wukno (Khorne)
Qbitron (Undead) 2 (1) v 0 (1) Sneakers (Chaos Pact)
Genedan (Nurgle Rotters) 1 (1) v 2 (1) Rupert (Skaven)
Gurok (Orc) 0 (2) v 3 (0) Sikor (Necromantic Undead)
PP (Ogre) 2 (2) v 1 (0) Simon (High Elf)
Paringi na Rundę 4:
K.O.Wall (Chaos Dwarf) v Alex05 (Orc)
Grab (Orc) v Oren (Nurgle Rotters)
Mentos (Wood Elf) v LTMarcin (Dark Elf)
Mądry (Goblin) v Rayhell (Underworld)
Makaron (Dark Elf) v Jaskier (Vampire)
Cyryl (Wood Elf) v Poe (Dwarf)
Smollar (Goblin) v Rafał44 (Lizardman)
Miazghul (Goblin) v Vini (Dark Elf)
lak (Chaos) v Sikor (Necromantic Undead)
Zwolan (Halfling) v DamianO (Lizardman)
Ulizzez (Halfling) v Reszka (Ogre)
Tomek Kos (Necromantic Undead) v Mort (Dark Elf)
Vex (Chaos Dwarf) v Schwd (Dwarf)
Mewash (Chaos Dwarf) v M6K3 (Ogre)
Kotlet (Necromantic Undead) v Czeftek (Ogre)
Behemius (Orc) v Mysza (Ogre)
Qbitron (Undead) v Darius G. Retting (Necromantic Undead)
Siogun (Goblin) v Rudriger (Necromantic Undead)
Krasuun (Ogre) v Rupert (Skaven)
Loki (Lizardman) v Sigal (Lizardman)
PP (Ogre) v Misiozaurus (Chaos Pact)
Rover (Dark Elf) v TomB (Chaos)
Wolio (Nurgle Rotters) v Stokczan (Skaven)
Wukno (Khorne) v Gurok (Orc)
Sneakers (Chaos Pact) v Unicornson (Black Orc)
Genedan (Nurgle Rotters) v Simon (High Elf)
Jaskier (Vampire) 0 (0) v 2 (2) K.O.Wall (Chaos Dwarf)
Alex05 (Orc) 2 (6) v 1 (1) Miazghul (Goblin)
LTMarcin (Dark Elf) 1 (2) v 1 (1) Mšdry (Goblin)
Oren (Nurgle Rotters) 1 (1) v 1 (1) DamianO (Lizardman)
Vex (Chaos Dwarf) 0 (0) v 3 (2) Grab (Orc)
Mentos (Wood Elf) 2 (2) v 1 (2) Schwd (Dwarf)
Makaron (Dark Elf) 2 (0) v 1 (1) Mewash (Chaos Dwarf)
Rayhell (Underworld) 2 (2) v 1 (0) Behemius (Orc)
Cyryl (Wood Elf) 1 (3) v 0 (3) Mysza (Ogre)
Smollar (Goblin) 1 (0) v 0 (0) Darius G. Retting (Necromantic Undead)
Poe (Dwarf) 1 (5) v 0 (0) Siogun (Goblin)
Rafał44 (Lizardman) 3 (3) v 0 (1) Loki (Lizardman)
Vini (Dark Elf) 1 (1) v 0 (2) Sigal (Lizardman)
Krasuun (Ogre) 0 (2) v 3 (3) Zwolan (Halfling)
Blak (Chaos) 2 (1) v 1 (0) Rudriger (Necromantic Undead)
Reszka (Ogre) 2 (1) v 1 (5) Rover (Dark Elf)
Misiozaurus (Chaos Pact) 0 (2) v 2 (0) Tomek Kos (Necromantic Undead)
Ulizzez (Halfling) 2 (1) v 0 (0) TomB (Chaos)
Mort (Dark Elf) 1 (5) v 0 (0) Wolio (Nurgle Rotters)
Czeftek (Ogre) 3 (3) v 0 (2) Stokczan (Skaven)
M6K3 (Ogre) 1 (4) v 0 (1) Unicornson (Black Orc)
Kotlet (Necromantic Undead) 1 (1) v 0 (4) Wukno (Khorne)
Qbitron (Undead) 2 (1) v 0 (1) Sneakers (Chaos Pact)
Genedan (Nurgle Rotters) 1 (1) v 2 (1) Rupert (Skaven)
Gurok (Orc) 0 (2) v 3 (0) Sikor (Necromantic Undead)
PP (Ogre) 2 (2) v 1 (0) Simon (High Elf)
Paringi na Rundę 4:
K.O.Wall (Chaos Dwarf) v Alex05 (Orc)
Grab (Orc) v Oren (Nurgle Rotters)
Mentos (Wood Elf) v LTMarcin (Dark Elf)
Mądry (Goblin) v Rayhell (Underworld)
Makaron (Dark Elf) v Jaskier (Vampire)
Cyryl (Wood Elf) v Poe (Dwarf)
Smollar (Goblin) v Rafał44 (Lizardman)
Miazghul (Goblin) v Vini (Dark Elf)
lak (Chaos) v Sikor (Necromantic Undead)
Zwolan (Halfling) v DamianO (Lizardman)
Ulizzez (Halfling) v Reszka (Ogre)
Tomek Kos (Necromantic Undead) v Mort (Dark Elf)
Vex (Chaos Dwarf) v Schwd (Dwarf)
Mewash (Chaos Dwarf) v M6K3 (Ogre)
Kotlet (Necromantic Undead) v Czeftek (Ogre)
Behemius (Orc) v Mysza (Ogre)
Qbitron (Undead) v Darius G. Retting (Necromantic Undead)
Siogun (Goblin) v Rudriger (Necromantic Undead)
Krasuun (Ogre) v Rupert (Skaven)
Loki (Lizardman) v Sigal (Lizardman)
PP (Ogre) v Misiozaurus (Chaos Pact)
Rover (Dark Elf) v TomB (Chaos)
Wolio (Nurgle Rotters) v Stokczan (Skaven)
Wukno (Khorne) v Gurok (Orc)
Sneakers (Chaos Pact) v Unicornson (Black Orc)
Genedan (Nurgle Rotters) v Simon (High Elf)
- MarkusNord
- trener
- Posty: 3795
- Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15
Re: [Rzeszów] Rum Bowl VI: Rum, Kły i Czaszki Trzy 10-11.09
@Oren ciśnij! Dobrze wiesz że marudziłem przez rozgoryczenie bo znowu nie było mi dane pojechać do Rzeszowa. Nadal bardzo lubię tą grę i tęsknie za ludźmi, udanej niedzieli. Trolle do boju!
Fumbble: MarkusNord
- Shawass
- trener
- Posty: 4344
- Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
- Lokalizacja: Rzeszów
- Kontakt:
-
Zdobyte trofea
Re: [Rzeszów] Rum Bowl VI: Rum, Kły i Czaszki Trzy 10-11.09
Wyniki Runda 4:
K.O.Wall (Chaos Dwarf) 0 (1) v 2 (6) Alex05 (Orc)
Grab (Orc) 0 (1) v 1 (1) Oren (Nurgle Rotters)
Mentos (Wood Elf) 2 (2) v 1 (1) LTMarcin (Dark Elf)
Mądry (Goblin) 2 (3) v 1 (2) Rayhell (Underworld)
Makaron (Dark Elf) 0 (3) v 1 (5) Jaskier (Vampire)
Cyryl (Wood Elf) 1 (0) v 1 (2) Poe (Dwarf)
Smollar (Goblin) 2 (1) v 0 (2) Rafał44 (Lizardman)
Miazghul (Goblin) 1 (2) v 0 (0) Vini (Dark Elf)
Blak (Chaos) 2 (3) v 0 (3) Sikor (Necromantic Undead)
Zwolan (Halfling) 2 (2) v 1 (1) DamianO (Lizardman)
Ulizzez (Halfling) 0 (2) v 1 (4) Reszka (Ogre)
Tomek Kos (Necromantic Undead) 1 (2) v 1 (0) Mort (Dark Elf)
Vex (Chaos Dwarf) 1 (2) v 2 (2) Schwd (Dwarf)
Mewash (Chaos Dwarf) 1 (3) v 0 (2) M6K3 (Ogre)
Kotlet (Necromantic Undead) 1 (3) v 2 (2) Czeftek (Ogre)
Behemius (Orc) 0 (5) v 2 (3) Mysza (Ogre)
Qbitron (Undead) 0 (0) v 2 (0) Darius G. Retting (Necromantic Undead)
Siogun (Goblin) 1 (5) v 1 (2) Rudriger (Necromantic Undead)
Krasuun (Ogre) 1 (4) v 1 (1) Rupert (Skaven)
Loki (Lizardman) 3 (1) v 2 (0) Sigal (Lizardman)
PP (Ogre) 0 (3) v 2 (5) Misiozaurus (Chaos Pact)
Rover (Dark Elf) 2 (0) v 0 (0) TomB (Chaos)
Wolio (Nurgle Rotters) 2 (4) v 0 (0) Stokczan (Skaven)
Wukno (Khorne) 2 (5) v 0 (1) Gurok (Orc)
Sneakers (Chaos Pact) 2 (5) v 1 (1) Unicornson (Black Orc)
Genedan (Nurgle Rotters) 3 (2) v 1 (0) Simon (High Elf)
Paringi na Rundę Finałową!
Alex05 (Orc) v Mentos (Wood Elf)
Oren (Nurgle Rotters) v Mšdry (Goblin)
K.O.Wall (Chaos Dwarf) v Smollar (Goblin)
Jaskier (Vampire) v Miazghul (Goblin)
Blak (Chaos) v Zwolan (Halfling)
Reszka (Ogre) v Cyryl (Wood Elf)
Grab (Orc) v LTMarcin (Dark Elf)
Mewash (Chaos Dwarf) v Schwd (Dwarf)
Poe (Dwarf) v Makaron (Dark Elf)
Rayhell (Underworld) v Czeftek (Ogre)
Mort (Dark Elf) v Rafał44 (Lizardman)
Tomek Kos (Necromantic Undead) v Darius G. Retting (Necromantic Undead)
Mysza (Ogre) v Vini (Dark Elf)
Sikor (Necromantic Undead) v Loki (Lizardman)
DamianO (Lizardman) v Misiozaurus (Chaos Pact)
Ulizzez (Halfling) v Rover (Dark Elf)
Wolio (Nurgle Rotters) v Vex (Chaos Dwarf)
Rudriger (Necromantic Undead) v Krasuun (Ogre)
M6K3 (Ogre) v Siogun (Goblin)
Kotlet (Necromantic Undead) v Rupert (Skaven)
Behemius (Orc) v Wukno (Khorne)
Qbitron (Undead) v Sigal (Lizardman)
Sneakers (Chaos Pact) v Genedan (Nurgle Rotters)
PP (Ogre) v TomB (Chaos)
Stokczan (Skaven) v Gurok (Orc)
Unicornson (Black Orc) v Simon (High Elf)
K.O.Wall (Chaos Dwarf) 0 (1) v 2 (6) Alex05 (Orc)
Grab (Orc) 0 (1) v 1 (1) Oren (Nurgle Rotters)
Mentos (Wood Elf) 2 (2) v 1 (1) LTMarcin (Dark Elf)
Mądry (Goblin) 2 (3) v 1 (2) Rayhell (Underworld)
Makaron (Dark Elf) 0 (3) v 1 (5) Jaskier (Vampire)
Cyryl (Wood Elf) 1 (0) v 1 (2) Poe (Dwarf)
Smollar (Goblin) 2 (1) v 0 (2) Rafał44 (Lizardman)
Miazghul (Goblin) 1 (2) v 0 (0) Vini (Dark Elf)
Blak (Chaos) 2 (3) v 0 (3) Sikor (Necromantic Undead)
Zwolan (Halfling) 2 (2) v 1 (1) DamianO (Lizardman)
Ulizzez (Halfling) 0 (2) v 1 (4) Reszka (Ogre)
Tomek Kos (Necromantic Undead) 1 (2) v 1 (0) Mort (Dark Elf)
Vex (Chaos Dwarf) 1 (2) v 2 (2) Schwd (Dwarf)
Mewash (Chaos Dwarf) 1 (3) v 0 (2) M6K3 (Ogre)
Kotlet (Necromantic Undead) 1 (3) v 2 (2) Czeftek (Ogre)
Behemius (Orc) 0 (5) v 2 (3) Mysza (Ogre)
Qbitron (Undead) 0 (0) v 2 (0) Darius G. Retting (Necromantic Undead)
Siogun (Goblin) 1 (5) v 1 (2) Rudriger (Necromantic Undead)
Krasuun (Ogre) 1 (4) v 1 (1) Rupert (Skaven)
Loki (Lizardman) 3 (1) v 2 (0) Sigal (Lizardman)
PP (Ogre) 0 (3) v 2 (5) Misiozaurus (Chaos Pact)
Rover (Dark Elf) 2 (0) v 0 (0) TomB (Chaos)
Wolio (Nurgle Rotters) 2 (4) v 0 (0) Stokczan (Skaven)
Wukno (Khorne) 2 (5) v 0 (1) Gurok (Orc)
Sneakers (Chaos Pact) 2 (5) v 1 (1) Unicornson (Black Orc)
Genedan (Nurgle Rotters) 3 (2) v 1 (0) Simon (High Elf)
Paringi na Rundę Finałową!
Alex05 (Orc) v Mentos (Wood Elf)
Oren (Nurgle Rotters) v Mšdry (Goblin)
K.O.Wall (Chaos Dwarf) v Smollar (Goblin)
Jaskier (Vampire) v Miazghul (Goblin)
Blak (Chaos) v Zwolan (Halfling)
Reszka (Ogre) v Cyryl (Wood Elf)
Grab (Orc) v LTMarcin (Dark Elf)
Mewash (Chaos Dwarf) v Schwd (Dwarf)
Poe (Dwarf) v Makaron (Dark Elf)
Rayhell (Underworld) v Czeftek (Ogre)
Mort (Dark Elf) v Rafał44 (Lizardman)
Tomek Kos (Necromantic Undead) v Darius G. Retting (Necromantic Undead)
Mysza (Ogre) v Vini (Dark Elf)
Sikor (Necromantic Undead) v Loki (Lizardman)
DamianO (Lizardman) v Misiozaurus (Chaos Pact)
Ulizzez (Halfling) v Rover (Dark Elf)
Wolio (Nurgle Rotters) v Vex (Chaos Dwarf)
Rudriger (Necromantic Undead) v Krasuun (Ogre)
M6K3 (Ogre) v Siogun (Goblin)
Kotlet (Necromantic Undead) v Rupert (Skaven)
Behemius (Orc) v Wukno (Khorne)
Qbitron (Undead) v Sigal (Lizardman)
Sneakers (Chaos Pact) v Genedan (Nurgle Rotters)
PP (Ogre) v TomB (Chaos)
Stokczan (Skaven) v Gurok (Orc)
Unicornson (Black Orc) v Simon (High Elf)
- Grzechu
- rezerwowy
- Posty: 560
- Rejestracja: 08 mar 2020, 19:14
- Lokalizacja: Waszawa
-
Zdobyte trofea
Re: [Rzeszów] Rum Bowl VI: Rum, Kły i Czaszki Trzy 10-11.09
Gobliny na 4 pierwszych stołach, a wszyscy jarali się Gryfem
Lepiej być Fajansem niż gamoniem
- Rogal
- trener
- Posty: 2728
- Rejestracja: 11 sty 2017, 14:58
- Lokalizacja: Warszawa
-
Zdobyte trofea
Re: [Rzeszów] Rum Bowl VI: Rum, Kły i Czaszki Trzy 10-11.09
Sprawdzajcie kostki tym od goblinów!
naf sraf 23542
- bialy
- blitzer
- Posty: 1580
- Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09
Re: [Rzeszów] Rum Bowl VI: Rum, Kły i Czaszki Trzy 10-11.09
To teraz wiadomo dlaczego „Malta” wykastrowala gobliny w swoim rulesecie
- Shawass
- trener
- Posty: 4344
- Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
- Lokalizacja: Rzeszów
- Kontakt:
-
Zdobyte trofea
Re: [Rzeszów] Rum Bowl VI: Rum, Kły i Czaszki Trzy 10-11.09
I KONIEC RUM BOLW VI!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA PRZYBYCIE, WSPÓLNĄ ZABAWĘ I MIŁE SŁOWA GRATULACJE DLA MENTOSA ZA ZWYCIĘSTWO TURNIEJU! ZWOLANOWI ZA WYGRANIE STUNTY CUP, GRABOWI ZA MOST TD I UNICORNSONOWI ZA MOST CAS, DZIĘKI!!!
MUSZĘ IŚĆ SPAĆ, JUTRO POWRZUCAM Z DETALAMI
1 Mentos Wood Elf
2 Oren Nurgle Rotters
3 Alex05 Orc
4 K.O.Wall Chaos Dwarf
5 Zwolan Halfling
6 Reszka Ogre
7 Jaskier Vampire
8 Grab Orc
9 Miazghul Goblin
10 Mądry Goblin
11 Schwd Dwarf
12 Makaron Dark Elf
13 Smollar Goblin
14 Rafał44 Lizardman
15 Blak Chaos
16 Darius G. Retting Necromantic Undead
17 Loki Lizardman
18 Rayhell Underworld
19 Rover Dark Elf
20 Czeftek Ogre
21 Wolio Nurgle Rotters
22 LTMarcin Dark Elf
23 Cyryl Wood Elf
24 Mewash Chaos Dwarf
25 Poe Dwarf
26 Vini Dark Elf
27 Mysza Ogre
28 Kotlet Necromantic Undead
29 Siogun Goblin
30 DamianO Lizardman
31 Mort Dark Elf
32 Misiozaurus Chaos Pact
33 Tomek Kos Necromantic Undead
34 Sikor Necromantic Undead
35 Wukno Khorne
36 Sneakers Chaos Pact
37 Sigal Lizardman
38 Ulizzez Halfling
39 Krasuun Ogre
40 Rudriger Necromantic Undead
41 Vex Chaos Dwarf
42 M6K3 Ogre
43 Rupert Skaven
44 Stokczan Skaven
45 Simon High Elf
46 TomB Chaos
47 Behemius Orc
48 Qbitron Undead
49 Genedan Nurgle Rotters
50 Unicornson Black Orc
51 PP Ogre
52 Gurok Black Orc
MUSZĘ IŚĆ SPAĆ, JUTRO POWRZUCAM Z DETALAMI
1 Mentos Wood Elf
2 Oren Nurgle Rotters
3 Alex05 Orc
4 K.O.Wall Chaos Dwarf
5 Zwolan Halfling
6 Reszka Ogre
7 Jaskier Vampire
8 Grab Orc
9 Miazghul Goblin
10 Mądry Goblin
11 Schwd Dwarf
12 Makaron Dark Elf
13 Smollar Goblin
14 Rafał44 Lizardman
15 Blak Chaos
16 Darius G. Retting Necromantic Undead
17 Loki Lizardman
18 Rayhell Underworld
19 Rover Dark Elf
20 Czeftek Ogre
21 Wolio Nurgle Rotters
22 LTMarcin Dark Elf
23 Cyryl Wood Elf
24 Mewash Chaos Dwarf
25 Poe Dwarf
26 Vini Dark Elf
27 Mysza Ogre
28 Kotlet Necromantic Undead
29 Siogun Goblin
30 DamianO Lizardman
31 Mort Dark Elf
32 Misiozaurus Chaos Pact
33 Tomek Kos Necromantic Undead
34 Sikor Necromantic Undead
35 Wukno Khorne
36 Sneakers Chaos Pact
37 Sigal Lizardman
38 Ulizzez Halfling
39 Krasuun Ogre
40 Rudriger Necromantic Undead
41 Vex Chaos Dwarf
42 M6K3 Ogre
43 Rupert Skaven
44 Stokczan Skaven
45 Simon High Elf
46 TomB Chaos
47 Behemius Orc
48 Qbitron Undead
49 Genedan Nurgle Rotters
50 Unicornson Black Orc
51 PP Ogre
52 Gurok Black Orc
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 4 gości