[Kraków] Legendary Cup 2edycja 8-9.10.2022 r.

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ulizzez
rezerwowy
Posty: 496
Rejestracja: 17 wrz 2018, 14:19

Re: [Kraków] Legendary Cup 2edycja 8-9.10.2022 r.

Post autor: ulizzez » 10 paź 2022, 19:17

Krasuun pisze: 09 paź 2022, 23:44 >Bądź mną
>Lvl 28.
>kończ turniej ostatni w tabeli
>smutna żaba.jpg
>żegnaj ludzi, wtem super pomysł, zagadam pro gamerów o rade albo wskazówkę
>na horyzoncie Chłop z Litwy, wygrał Lizakami na Blokach bez SP więc pewnie jest turbo koksem
>"siemanko hehe kiedy Wilno oddacie"
>żart nie wypalił, trzeba szybko ratować rozmowę, nie znam się, nie mam opinii wiec użyje tego co ludzie mówią w internecie
>"no no Star Playerzy są trochę OP c'nie? A Ruleset rakowy strasznie, same gięte rozpy zrobimy, a Ty co powiesz?"
>Chłop wciska mi w dłonie jakieś pudełko, nachyla do ucha i mówi płynną polszczyzną
>Nie zesraj się.
Na zdjęciu pudełko od typiarza z litwy
custom.jpg


Dzięki za turniej, świetnie się bawiłem i chyba serio zacznę się uczyć żeby grać w to lepiej a nie tylko się bić :D
A on się nie nazywał przypadkiem Stoperanoras, Stoperanozaur, czy jakoś tak, Ten Bałt?

Awatar użytkownika
ulizzez
rezerwowy
Posty: 496
Rejestracja: 17 wrz 2018, 14:19

Re: [Kraków] Legendary Cup 2edycja 8-9.10.2022 r.

Post autor: ulizzez » 10 paź 2022, 20:56

Bardzo się cieszę, że w końcu udało mi się dotrzeć do Kra na turniej... W sumie do trzech razy sztuka ;-).
Dzięki Smokom za organizację. Miejscówka z klimatem legendy, organizacyjnie wszystko dopracowane. Na biforze okazało się, że nawet szparki w Viva la Pinta miały idealny rozmiar- nie ordynarnie rozklepane, ale i nie za ciasne... choć akurat ta przygoda zmusiła mnie do anulowania karty płatniczej to nie ma czego żałować.
Nie spotkałem wprawdzie w weekend smoka z Wawelu, ale za to przyciągnięte specjałami z mojego menu wylazły z Wisły, aż trzy Pomorskie Trolle - dzięki @Vini za wysoki poziom gry, dzięki @Oren za emocje i epickie akcje, dzięki @Bran za... za... no w sumie nie wiem, za co ;-P. Ulizzez vs Trolle 1-2. Mam nadzieję na rewanż panowie! @MarkusNord, nie zagraliśmy chellenga ale chłopaki godnie Cię zastąpili. Zdrowia dla małej!
Poza trollami miałem przyjemność posiedzieć przy stole zastawionym de Fajansami z @Makaronem (gratulacje za wygrany mecz i dobre miejsce) i z @Pepe w halfobójczym mirrormeczu- było pysznie! Zbliża się Deadline mojego posta więc w tym miejscu chciałem oficjalnie potwierdzić, że co złego to nie @Smollar. Poił mnie wodą bo mnie suszyło jak po baraninie a'la Drat Ewka, ale nie złośliwie i nie pękłem... za to ten głupi Zug zapomniał zrobić blitza (to na pewno nie moja wina! ;-P).
To był bardzo dobry weekend!

P.S. To prawda, że na sali nie było świeżego powietrza, ale trudno to Smokom wypominać, bo jest ono w Krakowie od lat nieosiągalne.

Awatar użytkownika
Rupert
rekrut
Posty: 141
Rejestracja: 31 gru 2020, 10:56

Re: [Kraków] Legendary Cup 2edycja 8-9.10.2022 r.

Post autor: Rupert » 10 paź 2022, 22:05

Pięknie dziękuję za turniej, bawiłem się wyśmienicie :)
Miejscówka bardzo fajna, jak te okna wyremontują i będzie można przewietrzyć to już w ogóle będzie super.
Viva la pinta idealna na piwne spotkanie, zwłaszcza w lochach, szkoda, że wszyscy padnięci byliśmy i dość szybka zawijka nastąpiła w sobotę.
Dziękuję przeciwnikom za grę (połowa meczy to bratobójcza walka klubowa :twisted: ).
W sobotę rozmawialiśmy przy piwku o tym, co chcielibyście poprawić - dodam jedną rzecz- przydały by się regularne ogłoszenia o pozostałym czasie w trakcie meczy. Podczas ostatniej gry tak nam się coś rozjechało, że byliśmy w szoku jak Jaskier nam powiedział, że mamy 15 minut do końca, a my zaczynaliśmy drugą połowę dopiero. Absolutnie nasza wina, ale było by fajnie jak by ktoś nieogarów pogonił i kazał zegar włączyć, widząc, że coś nie idzie :D
Jeszcze raz dzięki za organizację, Fajnase na pewno będą pojawiały się na kolejnych edycjach :)
FUMBBL: jd2rbnds

Zapytaj mnie o snoty!

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2996
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: [Kraków] Legendary Cup 2edycja 8-9.10.2022 r.

Post autor: Jaskier » 12 paź 2022, 09:46

Tabela jakaś fajna wleci do końca tygodnia, ale jeszcze mamy parę zgub, które szukają swoich prawowitych właścicieli:
- podkładka do rzucania z kubka z Bash Festu
- k8 ze starego zestawu niziolkow
- k8 z nowego zestawu skavenow albo woodow (nie mam pewnosci)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4284
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Kraków] Legendary Cup 2edycja 8-9.10.2022 r.

Post autor: Oren » 13 paź 2022, 16:49

@Misiozaurus podkładka może Twoja ?
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
Misiozaurus
rezerwowy
Posty: 691
Rejestracja: 28 gru 2016, 19:33

Zdobyte trofea

Re: [Kraków] Legendary Cup 2edycja 8-9.10.2022 r.

Post autor: Misiozaurus » 14 paź 2022, 12:17

A i owszem. Podkładka i wood elfickie K8 są moje @Jaskier
Obrazek

Awatar użytkownika
BRaN
rekrut
Posty: 339
Rejestracja: 03 sty 2018, 21:20
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Kraków] Legendary Cup 2edycja 8-9.10.2022 r.

Post autor: BRaN » 15 paź 2022, 11:35

Oi!
@ulizzez - Trolle spotkałeś de facto 2, bo Oren to tzw. "Trollen" ;)
Byłyby 3 z Markusem, no ale nie wyszło.
A nie masz za co mi dziękować, bo ja - tradycyjnie - rodzinę Ulizzesową tłukę... No, przepraszać nie będę (szczególnie za tę zdzirkę - Karlę), ale Cyryl postawił mi się dzielnie i w końcu ze mną zremisował. Także na-wpół-zemsty dokonał ;) BTW: świetna obrona.
To nie był turniej ani Twój (klątwa niewidocznego Zuga) ani mój (klątwa koszmarnie słabych rzutów i syndrom trenera z nową/nieograną drużyną).
Także high five.
Będzie lepiej.
Chyba...
Albo nie.
Dobra, nie kraczę - zaczyna markusowe i dzyndzlowe promieniowanie mnie dopadać XD
Nia!
Obrazek

Szwajcar vol 6: spartan Orcs

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2996
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: [Kraków] Legendary Cup 2edycja 8-9.10.2022 r.

Post autor: Jaskier » 15 paź 2022, 15:05

Misiozaurus pisze: 14 paź 2022, 12:17 A i owszem. Podkładka i wood elfickie K8 są moje @Jaskier
czekają u mnie w takim razie na odbiór

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość