[Gdańsk] MBT 2023 - Troll Fest edyszyn - 15-16.04.2023 - NAF APPROVED - wyniki w 1 poście

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1580
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: [Gdańsk] MBT 2023 - Troll Fest edyszyn - 15-16.04.2023 - NAF APPROVED

Post autor: bialy » 16 kwie 2023, 19:24

Podzoekowal za imprezę. Było zajebiscie!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: [Gdańsk] MBT 2023 - Troll Fest edyszyn - 15-16.04.2023 - NAF APPROVED

Post autor: reszka » 16 kwie 2023, 19:52

Super było, dziękuję wszystkim za mecze i klimat.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Unicornson
liniowy
Posty: 874
Rejestracja: 17 sie 2019, 12:11

Zdobyte trofea

Re: [Gdańsk] MBT 2023 - Troll Fest edyszyn - 15-16.04.2023 - NAF APPROVED

Post autor: Unicornson » 17 kwie 2023, 00:44

Pytanie czy nie znalazł ktoś k8 z zestawu halflingów(zielonych)
Rzeźnicy Północy(Black Orc)-69/32/30(131)
#1-1
#2-2
#3-
Bash Lord - 5
Most TD - 1

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4280
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: [Gdańsk] MBT 2023 - Troll Fest edyszyn - 15-16.04.2023 - NAF APPROVED

Post autor: Elkołak » 17 kwie 2023, 08:00

Super organizacja Super ludzie Super lokal czego chcieć więcej? Mam smartfona ogarniam tourplaya - życie jest piękne :D Jeszcze raz Markus Najlepszego! Do następnego!!
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3795
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: [Gdańsk] MBT 2023 - Troll Fest edyszyn - 15-16.04.2023 - NAF APPROVED - wyniki w 1 poście

Post autor: MarkusNord » 17 kwie 2023, 09:42

Wszystko dobre co się dobrze kończy :) Dziękuję bardzo ale to bardzo serdecznie wszystkim uczestnikom turnieju za przybycie oraz 2 dnia śmiechów i dokazywania :lol: :lol: :lol: Spędzanie z wami czasu to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy na świecie. Rad jestem, że mogłem zagrać a bez TourPlaya było by to nie możliwe. W moich oczach turniej odbył się bardzo sprawnie dzięki temu programowi i ciesze się, że osoby które miały z tym program do czynienia pierwszy raz szybko się oswoiły i doceniły jego zalety :)

W szczególności dziękuję:

1. @Shawass - że chciało Ci się zrobić tyle km z Rzeszowa i za niezapomniane piątkowe bitwy w WFB :)
2. @rayhell - za wymagający mecz przeciwko Underworldowi :D
3. @Unicornson - za krwawy mecz i rywalizacje w dążeniu do BashLorda, niewiele zabrakło a 26 CAS wykonane Necro to i tak abominacja z mojej strony ;)
4. @Maciejka - za ciekawy mecz przeciwko norsce, wygrała większa ilość frenzy na boisku mimo przewagi liczebnej :)
5. @Oren - za najlepszy mecz jaki przyszło mi zagrać na tym turnieju, emocje na koniec nie do podrobienia i klasyka gatunku czyli gała na TD po seri przerzutów w ostatniej turze, a mógł być remis :)
6. @Genedan - za wytrwałość mimo rzezi niewinnych niziołków ale co tu dużo pisać, klocki to ty masz zajefajne :D
7. i na koniec @Rupert - za zaciętość, mimo pecha nie udało się wyeliminować Fuckflema więc koniec końców odrobiłeś a snotów padało co niemiara. Zabrakło tego CASa na Varagu a była szansa ;)

W pierwszym poście jak i poniżej wyniki turnieju :)

Obrazek
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4273
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Gdańsk] MBT 2023 - Troll Fest edyszyn - 15-16.04.2023 - NAF APPROVED - wyniki w 1 poście

Post autor: Oren » 19 kwie 2023, 21:11

Pozwolę sobie wkleić swoją mini relacje z bloga
Siemanko!

W ubiegły weekend miał miejsce urodzinowy turniej Markusa! MBT Trophy organizowana przez założyciela Pomorskie Trolle ! 20 graczy stanęło do walki o mistrza!

Reprezentanci takich klubów jak wspomniane Pomorskie Trolle, Gamonie, Bydgoszcz River Trolls czy DeFajans !
Na turniej chwyciłem dawno nie grane Skaveny. Ostatni raz nimi zagrałem na urodzinach Unicornsona czyli w styczniu 2022. Od tamtej pory bałem się wyciągnąć je z szafy.

Skład wyglądał następująco. Rat Ogr (Blok), 2x Blitzer (Tackle, Guard), 4x Gutter Runner (Blok, Blok, Wrestle) oraz 6x Liniowy. Do tego 3 Rerolle, 2x Ass.Coach i Dodatkowi fani. Czemu bez apo i throwera? Znając pancerze szczurków, wolałem pójść w stronę dodatkowych rezerwowych zamiast niepewnego lekarza.

Po dwóch pierwszych meczach chciałem już pojechać do domu i wymienić zespół, szło tak świetnie. Mecz z Maciejką to parada nie udanych uników i po prostu cyrk na kółkach ze strony szczurzych zawodników. Nie zrozumcie mnie źle, bawiłem się świetnie, ale moja drużyna nie chciała grać. Słuszna porażka...drugi mecz to kolejna walka z reprezentantem Bydgoszczy Vexem...gdzie tak bardzo bałem się robić uniki na 2+ że zamiast zrobić TD wolałem odsunąć zawodnika na dwóch kościach...nie wyszło. Mecz ten był przewrotny bo o dziwo udało się go zremisować a nawet było blisko do zwycięstwa, ale nie podniosłem piłki na...jakżeby inaczej 2+.

Norska i Chaos za mną...co było następne? A Khemri z Rzeszowa. Gra z Shawassem to największa przyjemność, dużo żartów, śmiechu i zabawy. Ale też zmieniłem kompletnie podejście do gry. Mając z tyłu głowy młodego Morta, stwierdziłem "A ch..." gram yolo. Jak mogę to przykładam, gram agresywnie, wymuszam od przeciwnika intensywniejsze myślenie, niech wie że gutki są wszędzie.

Pierwszy właśnie taki mecz trafił się na Shawassa i jego KheKheKhemri...no i się udało. Szybkie 1 - 0. Zmiana pogody na blizzard, nie podniesienie piłki przez nieumarłych, nie udany Rush na 3+ i nagle szczury prowadzą 2-0. W drugiej połowie Shawassowi udało się zrobić 2-1 a na koniec ja jeszcze zrobiłem 3-1 po tym jak Ratogr złapał piłkę i musiał przekazać ją do swoich szybszych kolegów.

Delikatne odbicie i moje zadowolenie w końcu się udało coś zagrać lepiej. Po przerwie trafiłem na solenizanta Markusa i necromantic. Tutaj też mocny pressing założony i po pierwszej połowie mamy 2-1 później 2-2, 3-2 i Marek robiący akcje na 3-3 i....zgadnijcie kiedy wyrzucił 1? Tak, zgadza się na ostatnim Rushu na TD. Moja ulga, jego nieszczęście i kupa śmiechu dookoła. Swoją drogą świetny mecz!

Skończyłem pierwszy dzień z wynkiem 2-1-1 i można było pograć z chłopakami w czoko kości...bardzo dobra gra polecam!
Niedzielę zacząłem od gry z Bestyjem. Bestyj, który walczył o most CAS,, jego renegaci mnie przerażali...i...zacięli się właśnie w meczu ze mną. Szczury z boiska zaczęły schodzić dopiero koło 13 tury przy wyniku 3-0 dla kanalarzy. W tym czasie już mogłem machnąć ręką, bij sobie, ja jestem zadowolony. Mój przeciwnik zrobił jeszcze jednego TD a ja mogłem cieszyć się z trzeciego zwycięstwa.

Ostatni mecz to gra z reprezentantem Fajansów i reprezentantem polski Grzechem. Tutaj było bardzo dużo rozkminiania. Wood Elfy v Skaveny to bardzo fajny paring, bo ani jedna ani druga drużyna za bardzo nie chce się bić a właśnie chce pograć piłką. Mój ratogr w tym meczu przechodził samego siebie. Doskakiwał do przeciwnika, łapał go ogonem, przeszkadzał, denerwował. Nie zabijał swoich. Bardzo dobry mecz, muszę przyznać że pod względem rozkmin najlepsza gra od długiego czasu którą rozegrałem. Do samego końca nie wiadomo było kto wyjdzie zwycięsko. Na moje szczęście to byłem ja. Dzięki czemu wskoczyłem aż na 2 miejsce! Miałem tyle samo punktów co Redil i Reszka więc decydowały małe punkty! Mogę być zadowolony z turnieju, pomimo faktu że po dwóch meczach myślałem nad wystawieniem szczurów na sprzedaż!

Dzięki moim przeciwnikom za świetną zabawę! Dzięki Trollom (a zwłaszcza Markusowi) za organizacje turnieju! Dzięki Kinguin za miejscówkę!

Było pysznie bardzo się cieszę że mogłem brać udział w tym turnieju!

A już w przyszłym tygodniu wyjazd do Warszawy na WarSaw CUP!

Będzie się działo!

Trzymajcie się!
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

rayhell
rezerwowy
Posty: 689
Rejestracja: 01 gru 2020, 14:53

Zdobyte trofea

Re: [Gdańsk] MBT 2023 - Troll Fest edyszyn - 15-16.04.2023 - NAF APPROVED - wyniki w 1 poście

Post autor: rayhell » 25 kwie 2023, 09:48

Czy ktoś znalazł może czerwoną d8? Jeśli tak to mi brakuje i chyba na tym turnieju zgubiłem.

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3795
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: [Gdańsk] MBT 2023 - Troll Fest edyszyn - 15-16.04.2023 - NAF APPROVED - wyniki w 1 poście

Post autor: MarkusNord » 25 kwie 2023, 10:18

Przy okazji. @Genedan i @Maciejka gorąca prośba, uzupełnijcie login i numer NAF w swoim profilu na TP.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4280
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: [Gdańsk] MBT 2023 - Troll Fest edyszyn - 15-16.04.2023 - NAF APPROVED - wyniki w 1 poście

Post autor: Elkołak » 17 cze 2023, 09:03

Kiedy wbite do Nafu będzie? Dziękuję i Pozdro!
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3795
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: [Gdańsk] MBT 2023 - Troll Fest edyszyn - 15-16.04.2023 - NAF APPROVED - wyniki w 1 poście

Post autor: MarkusNord » 17 cze 2023, 19:35

Elkołak pisze: 17 cze 2023, 09:03 Kiedy wbite do Nafu będzie? Dziękuję i Pozdro!
Wysłałem wyniki do Jaskra celem przekazania do NAF już jakiś czas temu, na dalszy los pilku nie mam już wpływu. @Jaskier jak sytuacja?
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość