(109/110) [Warszawa] Winter Cup 2024 20-21.01

Szukasz graczy w swoim mieście? chcesz dołączyć do istniejącej ligi? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3209
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: (109/110) [Warszawa] Winter Cup 2024 20-21.01

Post autor: teillman » 22 sty 2024, 13:58

Tomek Kos pisze: 22 sty 2024, 11:26 Akcent optyczny. Przed którymś meczem przychodzi Itzla i pokazuje, że wypadło mu szkło z okularów (odkręciła się mikro śrubka) i czy mogę to naprawić. Skręciłem to jakimś cudem paznokciem i szpilką z kartonu przypinek Żabasa.
A wrzuciłeś żabasowi 2ke do słoiczka? :lol:
Tomek Kos pisze: 22 sty 2024, 11:26 W trakcie przerwy obiadowej idę szukać kogoś do chińczyka za ścianą. Cała sala naszych je a na środku Marczyk, Teillman i Avreus grają w Pokemony :D
W ten sposób w sobotę wygrałem 5 męczy :P
Jak ktoś ma dzieciaki 5+ to polecam, taki MtG tylko prostszy :D
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
Blak
rekrut
Posty: 208
Rejestracja: 13 maja 2018, 19:15

Re: (109/110) [Warszawa] Winter Cup 2024 20-21.01

Post autor: Blak » 22 sty 2024, 15:24

Dziękuję za dobrą zabawę! Gratuluję Wam wszystkim z DEADLINE super organizacji. Cieszę się, że brałem udział w tym osiągnięciu: 100+ graczy <3

Gratulacje dla @DoTheMario, srebrnej szabli Noblami. Motywujesz mnie do gry tym badziewiem xd

PS Popieram głos Andrzeja, że trzeba ograniczyć alko. Niestety, słabą sobie robimy tym reklamę..
Nie "meczy"... MECZÓW!

Awatar użytkownika
KapitanStokczan
rezerwowy
Posty: 664
Rejestracja: 28 wrz 2017, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Re: (109/110) [Warszawa] Winter Cup 2024 20-21.01

Post autor: KapitanStokczan » 22 sty 2024, 18:10

Blak pisze: 22 sty 2024, 15:24 Dziękuję za dobrą zabawę! Gratuluję Wam wszystkim z DEADLINE super organizacji. Cieszę się, że brałem udział w tym osiągnięciu: 100+ graczy <3

Gratulacje dla DoTheMario, srebrnej szabli Noblami. Motywujesz mnie do dalszej gry tym badziewiem xD

PS Popieram głos Andrzeja, że trzeba ograniczyć alko. Niestety, słabą sobie robimy tym reklamę..
Prawdopodobnie zanim usłyszałeś Blood Bowl to właśnie alko i luźny klimat zrobiło reklamę i community.
Wiadomix nie można przeginać ale czasami się zdarzy :) (szczególnie jak trzeba wstać na 9.00 rano ;p)

Generalnie Impreza Cudowna, świetnie się bawiłem.
Brawo Deadlajny, miejscówka sztos i oby częściej tam było grane.
Jako osoba, która zazwyczaj dużo ,,zostawia w barze" podniesienie minimalnie wejściówki nie spowoduje bólu dupy, bo możesz przyjść ze swoim piciem i jedzeniem! (Żeby pokryć koszty wynajmu, które są duże)
Jak ktoś jednak ma za daleko do sklepu jest bar i to jest dobre!

Jedyny minus to żabka w niedziele za daleko!

Dzięki swoim przeciwnikom za fajne mecze, ani razu nie powtórzyła mi się rasa.

Specjalne wyróżnienie dla Jaskra, któremu chciało się zapierdalać z Krakowa, żeby nie grać...

Więcej nie słodzę bo Czerwonym się w głowach popierdoli!
Do następnego Yo!
NAF 25276

Awatar użytkownika
BRaN
rekrut
Posty: 339
Rejestracja: 03 sty 2018, 21:20
Lokalizacja: Gdańsk

Re: (109/110) [Warszawa] Winter Cup 2024 20-21.01

Post autor: BRaN » 22 sty 2024, 21:04

@Tomek Kos ez
Warto było chwilkę dosłownie poczekać, bo Ogr to giga ziomek i gra z nim - a i rozmowa w przerwie - to czysta przyjemność :D
Obrazek

Szwajcar vol 6: spartan Orcs

Rozyc
podawacz piłek
Posty: 8
Rejestracja: 04 gru 2019, 13:48

Re: (109/110) [Warszawa] Winter Cup 2024 20-21.01

Post autor: Rozyc » 22 sty 2024, 23:41

Myślę, że wszystko już został napisane ale z przyjemnością dorzucę się do pochwał bo w pełni zasługujecie..

Panowie organizatorzy - to był absolutnie epicki turniej!! Myślę, że pod wieloma względami ustawiliście bardzo wysokie standardy, do których inne turnieje będą starały się dążyć (chociażby Poznań). Byłem pod wrażeniem już nawet przed samym turniejem Waszą mega energią i zapałem, który było czuć z relacji w social mediach. Myślę, że wszystko zagrało - miejsce kapitalne, idealnie nas pomieściło (myślę, że można by z luzem dorzucić nawet 20 więcej osób), stoły super, oświetlenie super, nie było ani za zimno, ani za gorąco. Doskonała infrastruktura (jedzenie, picie, sklep, chińczyk - wszystko pod nosem). Liczba atrakcji i nagród jakie przygotowaliście serio biła wszystko na głowę. Absolutnie widać, że włożyliście w to całe serce, kupę czasu, energii i pewnie kasy. Pro karty do bingo, pula nagród, stół Elko.. nawet te numerki z zajebistymi tekstami-żartami! Ekstra, naprawdę doceniam każdy drobiazg!!

Wszystkie te elementy materialne i tak bledną wobec Waszego zaangażowania i życzliwości. Tomek, Mysza, Jaskier - mimo, że nie graliście byliście cały czas uśmiechnięci, życzliwi, cierpliwi, pomocni. Mega szacun za to. :)

Dziękuję wszystkim moim przeciwnikom, z którymi zajebiście mi się grało! :D Przyjechałem goblinami z nastawieniem, że w dupie mam wynik, będę robić głupie rzeczy i dobrze się bawić :D Plan spełniony, pozamiatałem dół tabeli i zostałem najgorszym stunty turnieju :D Następnym razem zagram chociaż RAZ jakąś drużyną zanim ją wezmę na turniej, obiecuję :D

Bardzo nie chcę kończyć tego miłego posta w złym tonie, więc króciutko tylko napiszę, że "pić trzeba umić". Pod rozwagę.

Rozyc
podawacz piłek
Posty: 8
Rejestracja: 04 gru 2019, 13:48

Re: (109/110) [Warszawa] Winter Cup 2024 20-21.01

Post autor: Rozyc » 22 sty 2024, 23:44

Tomek Kos pisze: 22 sty 2024, 11:26
Psi akcent 2. W połowie 5. rundy jeden z trenerów (pamiętam kto ale nie skleję z ksywką) powiedział, że awaryjnie musi zająć się psem i albo wejdzie z nim na salę albo musi poddać grę. Psiak był wielki ale grzeczny (przynajmniej na tyle na ile obserwowałem) i dzielnie wytrzymał do końca meczu pod stołem. Mam nadzieję, że nikomu nie utrudnił gry.
To był pies Grimnaara i absolutnie nie przeszkadzał, był mega grzeczny a Grimnaar faktycznie był pod ścianą (sytuacja awaryjna w domu). Szacun, że się zgodziliście i szacun dla niego, że mimo okoliczności dokończył mecz i turniej!

Awatar użytkownika
Haram
rezerwowy
Posty: 509
Rejestracja: 15 lip 2019, 19:29

Zdobyte trofea

Re: (109/110) [Warszawa] Winter Cup 2024 20-21.01

Post autor: Haram » 23 sty 2024, 06:36

Było super, dzięki bardzo Deadline-y. Gratki za ściągnięcie tyłu nowych twarzy! Szczególne podziękowania dla Kosa i Jaskra - super klimat i prowadzenie profeska. See ya :)

Awatar użytkownika
Tomek Kos
blitzer
Posty: 1390
Rejestracja: 26 gru 2017, 15:37
Lokalizacja: wolałbym Żoliborz

Zdobyte trofea

Re: (109/110) [Warszawa] Winter Cup 2024 20-21.01

Post autor: Tomek Kos » 23 sty 2024, 08:53

Dziękujemy za miłe słowa, utopiliśmy dwa miesiące przy Winterze i co tu dużo mówić, dzięki takim recenzjom mamy satysfakcję. :)

Ogłoszenie:

Znaleziska po turnieju!

1. Gadżety widoczne na kartce.

2. Torba materiałowa (na zdjęciu) wypełniona energetykami, drobiazgami i drobną elektroniką.

3. Plastikowa, solidna walizka na figurki.

Jeśli rozpoznajesz coś swojego, napisz.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Awatar użytkownika
K.O.Wall
podawacz piłek
Posty: 30
Rejestracja: 24 lis 2018, 14:51

Re: (109/110) [Warszawa] Winter Cup 2024 20-21.01

Post autor: K.O.Wall » 23 sty 2024, 09:20

Część

Kostka w znalezionych jest moja ( z pirackim logo )
Kapitan jakoś odbierze będzie się pewnie widział z wami wcześniej niż ja ;)

Dzięki
Denerwować się to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. -E.H. :D

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1427
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: (109/110) [Warszawa] Winter Cup 2024 20-21.01

Post autor: Slimaq » 23 sty 2024, 10:49

"Nuffle hates you" - podkładka jest moja i pewno znaczniki stunned bo coś mało wróciło ze mną z powrotem. Jakoś na następnym turnieju na którym będę bym odebrał bo chyba szkoda na przesyłkę wydawać.

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka

Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi/Turnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości