MD 12

Liga regionalna.
Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: MD 12

Post autor: Sir Mewash » 06 paź 2014, 19:36

Nimar i Chris jutro wylatuje i wracam w środe w poludnie. Potem juz bede mial czas na mecze z Wami wieczorowa porą
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD 12

Post autor: Nimar » 06 paź 2014, 19:41

Ok to w takim razie czwartek 22,00??
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: MD 12

Post autor: Sir Mewash » 06 paź 2014, 20:47

Pomylilem sie wracam w czwartek a w czwartek wieczorem mam juz mecz w OCC wiec kolo weekendu sie umowimy
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD 12

Post autor: Nimar » 06 paź 2014, 22:04

Sir Mewash pisze:Pomylilem sie wracam w czwartek a w czwartek wieczorem mam juz mecz w OCC wiec kolo weekendu sie umowimy

Ok! W Piątek około 22 jestem dostępny. Już ci mogę powiedzieć, że w sobotę wieczorem na 100% mnie nie będzie. Za to mogę grac z rana.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: MD 12

Post autor: Morgon » 07 paź 2014, 22:37

Obrazek

Pierwsza połowa wybroniona z trudem na 0:0.
W drugiej mogłem przegrać, bo przy opanowanej sytuacji zrobiłem koszmarnego missclicka. Ale Lyskie nie miał szczęścia w podnoszeniu piłki, a mi uratował dupsko czarodziej.

Dzięki za mecz!

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD 12

Post autor: Lyskie » 08 paź 2014, 07:22

W sumie dobrze, że przegrałem, łatwiej będzie pieprznąć tą grą :) . Wreszcie.

Żarty si e skończyły, dalsze granie w BB to w moim przypadku syndrom kopanego psa, który po każdym kopniaku swojego pana coraz bardziej się cieszy. Silnik (zwany nuffle) pożarł kolejnego wiernego gracza.

Znowu cała pajęczyna tkana pod akcję 2+ (z rerollem) i znowu 1 reroll 1... za chwilę przy desperackim planie "b" jedynka z uniku zrerollowana, ale co z tego jak 2 czachy na bloku. W drugiej połowie znowu cała drużyna z dzwonkami i kontuzjami - normalka. Do tego co widać na obrazku trzeba dodać 4 dzwony i 2 kontuzje na skutek trepowania, wypchania na aut i czarodzieja. Czarodziej jak zwykle w moim przypadku pożoga (kontuzja, ko i strata piłki).
W drugiej połowie po missclicku Morgona mój elf ze zręcznością 5 nie podnosi piłki w jednej strefie (2+ i oczywiście kolejna jedynka). Ileż można to znosić...
Nie to jest jednak najgorsze. Złe rzuty, kontuzje - trudno, przeciwnicy wyrabiający exp i rozpieszczani rzutami, też trudno, aczkolwiek odechciewa się grać. Jednak najgorsze, że ja już nie gram normalnie. Próbuję kombinować jak grać bez uników, bez przyklejania zawodników, podań, słowem zwyczajowej taktyki na której muszę polegać, bo mam uczucie, że i tak nie wyjdzie. A jak wiadomo w ten sposób nie da się grać :( .

Nie znikam całkiem, dokończę to co zacząłem, ale już bez żadnej motywacji. Na forum będę już też zaglądał rzadko.

Morgon dzięki za mecz grałeś znakomicie, po mistrzowsku, jak przystało na starego lisa nie dałeś się wodzić za nos. Szkoda, że na tą grę kostki mają aż taki wpływ, bo mecz z tobą to zawsze fajna partia szachów.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD 12

Post autor: Qbusus » 08 paź 2014, 09:07

Lyskie wiem co czujesz. Też przez to przechodzę. ...
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: MD 12

Post autor: Morgon » 08 paź 2014, 11:04

Lyskie, statystyka w tym meczu nie była zła. Zobacz do BBMa.
Tylko, że Tobie nie wyszły kluczowe rzuty - podanie w 1 połowie, blok który robiłeś po RR i podniesienie po moim missclicku. Oczywiście jest to wk***jące i rozumiem rozgoryczenie, ale to raczej wina ślepego losu, a nie popsutej gry. Też miałem w tym meczu chyba ze 3 snake eyes na blokach, tylko że mogłem je przerzucić. Gdybym akurat zamiast bloku robił cokolwiek "jednokostkowego", to byłby turnover.

Mi w kluczowych momentach nie robiło niespodzianek. No i czarodziej zadziałał jak nigdy. Dwóch graczy zniesionych z boiska i jeden powalony (z piłką). Dobrze że go chomikowałem, bo w 1 połowie kilka razy kusiło mnie, żeby go użyć :)

Kac po takich meczach mija. Ja już nie wyobrażam sobie naszych lig bez Lyskie. Musisz tylko ochłonąć i najlepiej wygrać kilka meczyków.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD 12

Post autor: Domingo » 08 paź 2014, 11:42

Morgon pisze:Kac po takich meczach mija. Ja już nie wyobrażam sobie naszych lig bez Lyskie. Musisz tylko ochłonąć i najlepiej wygrać kilka meczyków.
+1


Po meczu w OCC w którym 7 razy nie zdałem GFI też miałem ochotę odpuścić...
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: MD 12

Post autor: Chris » 08 paź 2014, 11:51

Ponatdo Lyskie nadal pierwszy w Szkodniku :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość