MD17

Liga regionalna.
Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: MD17

Post autor: Perihelion » 02 gru 2014, 18:59

Dzięki za mecz (pogrom) juniooor7, do następnego razu. Wgrasz powtórkę czy mam wgrać puki jestem w grze ?

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: MD17

Post autor: juniooor7 » 02 gru 2014, 20:34

już ładuje
-------------
załadowane 3:0 dla podziemia
Obrazek
Upierdliwe szkodniki na tyle uprzykszały gre periemu, że czasem ryzykował.. do tego fajnie się wywijały z kotła..
Z ciekawostek: gwiazdor bomberman 2 razy rzucił bomba do wojownika z AG2 (łapał na 6) i 2 razy skutecznie ją odrzucił (raz padło mi 2 zawodników)
Rzut na macki bestii nurgla sprawił że nie zdobyłem 4ego przyłożenia
Dzięki za meczyk
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD17

Post autor: Nimar » 02 gru 2014, 22:57

Ładny wynik jak na grę underwordem;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: MD17

Post autor: Perihelion » 02 gru 2014, 22:58

Już coś przed meczem mnie tak w kościach łupało i proszę. Dodam że faktycznie macki powstrzymały przeciwnika przech 4 przyłożeniem, ale wcześniej jakoś nawet gównianego goblina nie mogły powstrzymać.

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: MD17

Post autor: juniooor7 » 02 gru 2014, 23:10

Perihelion pisze:Już coś przed meczem mnie tak w kościach łupało i proszę. Dodam że faktycznie macki powstrzymały przeciwnika przech 4 przyłożeniem, ale wcześniej jakoś nawet gównianego goblina nie mogły powstrzymać.
Fakt wcześniej goblinek dodzowal jednorazowo 3 razy w srefach ataku bestii (a więc siła 2 na 5ke bestii) ale niewiele mi groziło za to bo posiadał 2 głowy a więc dodzował na 2+ niezależnie od stref. Mała szansa na wywalenie się choć dość spora na zatrzymanie przez bestie
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: MD17

Post autor: Morgon » 03 gru 2014, 22:35

Obrazek

Cóż, szczurki mnie wydymały na koniec meczu i zamiast 2:1 dla mnie, jest na odwrót. Gutter runnerzy z blodge + side step to najgorsza zaraza ;-)
Dobrze zagrane Qbusus, bardzo dobrze. Dzięki za meczyk.

PS: Cholera, żadnej kontuzji nie spowodowałem... I po co mi te MB, jak głupiego szczura nie da się ubić? :-D

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: MD17

Post autor: Perihelion » 03 gru 2014, 22:54

Morgon pisze:PS: Cholera, żadnej kontuzji nie spowodowałem... I po co mi te MB, jak głupiego szczura nie da się ubić? :-D
:lol: miałem podobnie w ostatnim meczu przeciw gobliną, znam ten ból. Mecz oglądałem do końca, fajny (a i cieszę się że Qbusus wygrał, za dużo już Morgon ma punktów w tabeli).

No, no może jeszcze Qbusus, który teraz co prawda znajduje się mniej więcej w okolicy łączenia psiego ogona z zadem :D , wyrośnie nam na lidera. :x

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD17

Post autor: Qbusus » 04 gru 2014, 00:28

Meczyk fajny.

Cieżko było.
Skakałem dookoła tych orków jak szermierz z rapierem wokoł rycerza w pełnej zbroji. Same bloki i guardy. Nie bylo jak podejść.
Troche pomogli mi kibice. ( Nawet bardzo) Ten kamień wyeliminował jednego z najgrozniejszych graczy w druzynie orków. Strasznie bałem się tych takli.

Gdyby nie ten udany blok na końcu, po którym blackork zszedł... no gdzie kolwiek tam te orki ida po smierci. to też bym ci nic nie zrobił. ( poza dwoma dzwonkami )

ten skaven prawie zaklepany na smierc przez kiboli to byla stresowa sytuacja. To był jeden z moich ulubionych :P

No a na konie to miałem wiecej szczęścia niż przez kilka ostatnich meczy razem wzietych.

Reasumujac strasznie sie wypociłem przy tym meczu, ale było fajnie. :)

dzieki raz jeszcze i do nastepnego.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD17

Post autor: Qbusus » 04 gru 2014, 00:31

peri zakładam że mówisz o niezniszczalnych, terminatorowatych gobosach Juniora?

W ostatnim mecz 3 albo 4y razy robiłem bloka na gobosie z NASKOKIEM i nawet mu dzwonka nie zadałem.

On ma jakieś magiczne pancerze na tych kurduplach :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD17

Post autor: Lyskie » 04 gru 2014, 07:41

Kolejne szacher-machery juniora? :D . Dla mnie jego rzuty to fenomen, który bacznie zgłębiam.

Też widziałem mecz, ładna końcówka Qbusus. Takie chwile rekompensują badluck kilku meczy :) . Gratulacje.
Morgon znowu widziałem twój mecz, kiedy w ważnych momentach kostki całkiem cię zawodzą (skąd ja to znam :) ). Najpierw przed 1 td Qby nieudane GFI, potem kamień, wreszcie 15 tura...
Ale Qbususowi się należało za te wszystkie niefarty, które mu się non stop zdarzają.
I oczywiście ważne, że układ w tabeli się nie zmienił :D .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości