MD18

Liga regionalna.
Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: MD18

Post autor: Sir Mewash » 11 gru 2014, 23:11

he he u mnie dzis z Kotletem w 6 turze zostal jeden zawodnik na boisku ;)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: MD18

Post autor: Morgon » 11 gru 2014, 23:20

chopek_roztropek pisze:2:1 dla Zielonych. Dzięki za grę. Cała przyjemność po Twojej stronie.
Morgon nachapał ekstra SSP, a kilku moich zawodników przesunie się do góry w klasyfikacji "Punching Bags".
Nie da się ukryć, że elfy zostały sklepane na (nomen omen) kotleta :) I nie da się też ukryć, że sprawiło to orkom i ich trenerowi przyjemność ;-)
Ale do końca był groźny ten wardancer. Nie udawało mi się go palnąć w jego głupi łeb i w ostatniej turze wskoczył do klatki i wytrącił piłkę na 2 kostkowym bloku z moim wyborem. Wiedziałem, że to zrobisz, ale liczyłem że się nie uda. Nie ma ochrony przed takim atakiem. Trzymanie guardów na przeciwległych końcach klatki (co robiłem) pozwala tylko na blok 2D z moim wyborem.

Cóż, kości tym razem przegięły w drugą stronę. Ostatnio zero kontuzji u szczurów, teraz masa kontuzji u elfów. Dzięki za grę i za twardą postawę do samego końca meczu, pomimo katastrofalnych strat w załodze.

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD18

Post autor: Lyskie » 12 gru 2014, 07:50

Coś trwałego u chopka? Bo zdaje się, że następny mecz mam właśnie z elfami.

Nimar ja wyjeżdżam na weekend i nie biorę laptopa, ogarniesz nową kolejkę?
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD18

Post autor: Nimar » 12 gru 2014, 08:04

No jak zagrali to po pracy puszczę. Biedny Chopek. Ja teraz mam w tej lidze ciąg meczy z perim, potem chyba krasnoludy potem morgon coś czuję, że TV moich elfów spadnie o parę setek
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: MD18

Post autor: Morgon » 12 gru 2014, 08:24

Lyskie pisze:Coś trwałego u chopka? Bo zdaje się, że następny mecz mam właśnie z elfami.
Ze 2 trwałe (albo pauzujące na 1 mecz). Ale już nie pamiętam jakie i na których zawodnikach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość