MD21

Liga regionalna.
Awatar użytkownika
chopek_roztropek
rekrut
Posty: 385
Rejestracja: 13 wrz 2013, 01:00

Re: MD21

Post autor: chopek_roztropek » 13 sty 2015, 21:43

Szacunek tym bardziej dla Nimara, że wyciągnął wynik na remis.
Dobry miał dziś chłopak dzień. Wygląda na to, że wszyscy, więc można rozpisać MD 22.
NAF: bbart 21567

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: MD21

Post autor: Chris » 13 sty 2015, 21:59

2:0 było dla elfów po pierwszej połowie kiedy miał 11 graczy. I tak uważam że moje krasie się postarały że zrobiły 2TD w drugiej połowie :D

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD21

Post autor: Nimar » 13 sty 2015, 22:09

Bilans po masakrze (Qubsus już wiem jak się czułeś przy swoich elfach i szczurach)

Blitzer lv 4 - dostał -1 do pancerza (emerytura)
Cather lv 2 (+1 do siły) - dostał -1 do siły (emerytura)
Cather lv 1 - dostał -1 do siły (emerytura)
Liniowy lv 3 (+1 do siły, blok) - dostał -1 do ruchu, po wyleczeniu gra dalej
Miotacz (blok, celność) - miss next game
Cather lv 3 (ochrona, uniki) - miss next game

Dokupiłem sobie nowego Blitzera i miotacza.
Z 1700+ TV w tej chwili moja drużyna ma 1160 (przed dokupieniem dwóch zawodników miała 990)
Ciężko się na to patrzyło, ale kurna byłem pewny, że jedna i tak wygram te 2:1. Niestety jak chciałem piłkę wyrzucić za połowę to się nie udało, a potem mój gostek dostał piorunem a gruba baryła podniosła piłkę i zrobiła 2:2. Za to pierwszą połowę będę wspominał, szczególnie 2 punkt gdzie blitzer zrobił akcje unik na 3+, podniesienie na 3+, potem znowu unik na 3+, kolejny na 3+, i jeszcze jeden na +2 i long pass do łapacza. Potem los się odwrócił i zostałem z zniszczony. Najbardziej boli to, że nie wygrałem....

PS. Tak się zastanawiam jak ludzie grają takimi Pro czy Wood Elfami w takich Orca Cola? Tutaj to mi to trochę zwisa ta drużyna, ale np. w takim PLBB w 1 dywizji miałbym taki mecz to bym chyba drużynę już skasował
nick steam: Nimar

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: MD21

Post autor: Chris » 14 sty 2015, 08:37

Pogadaj o tym z Yedeem, któremu w Div 1 w OCC zabili chyba czterech kluczowych graczy ;)

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD21

Post autor: Qbusus » 14 sty 2015, 13:03

No po takiej masakrze to pozostaje niesmak w ustach. Ale z czasem to mija. ;)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: MD21

Post autor: Morgon » 14 sty 2015, 21:10

Gratulacje Nimar. Wynik 2:2 przy takiej masakrze i tak jest dobry. Zwłaszcza jak się gra z morderczymi krasiami Chrisa.
Swoją drogą Nimar trenuje ostro BB i naprawdę ma wyniki.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD21

Post autor: Nimar » 14 sty 2015, 22:04

Morgon pisze:Gratulacje Nimar. Wynik 2:2 przy takiej masakrze i tak jest dobry. Zwłaszcza jak się gra z morderczymi krasiami Chrisa.
Swoją drogą Nimar trenuje ostro BB i naprawdę ma wyniki.
te dwa punkty zdobyłem w 1 połowie jak jeszcze miałem kim grać. Potem było coraz gorzej. Już nie liczyłem, że zdobędę 3 punkt ale miałem nadzieje, że skończy się na 2:1. Niestety trochę pecha miałem i tak się to skończyło. Co do trenowania to fakt ostatnio sporo gram w BB i często też oglądam tego stremera cKnoora, chcąc bądź nie chcąc podłapuje niektóre rzeczy. Jednak i tak uważam, że np. przy Chrisie, Lyskiem czy Tobie Morgon jeszcze jestem o klasę niżej. Zresztą za dwie kolejki będziesz miał okazję mnie sklepać swoimi orkami
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość