MD21

Liga regionalna.
Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: MD21

Post autor: Morgon » 07 sty 2015, 00:04

Tak, Peri ładnie sklepał mi maskę. Należało mi się dzisiaj. Popełniłem poważne błędy, z czego jeden był naprawdę żenujący (popchnięcie gościem z frenzy).

Ostatnio też mam pecha do kluczowych GFI. W tym meczu znów 2 razy wywalił mi się zawodnik na GFI przy arcyważnej akcji. Aż musiałem mięchem rzucić na czacie :-)

Dla mnie gdy gram orkami, nurgle jest chyba najgorszym z możliwych przeciwników. Wystarczająco silny, wystarczająco pancerny, z potencjalnym clawem i nieprzewidywalnym foul appearance. No i bestią-przylepką. W kalkulacjach przedmeczowych wychodziło mi co prawda że mam większe szanse, bo Peri ma pierdyliard MB, ale mało guardów. Wziąłem 2 rezerwowych na okoliczność tych MB. Ale żeby wygrać trzeba jeszcze nie popełniać tylu błędów. Na kości nie da się tym razem zwalić winy :lol:

Dzięki za mecz, czekam na rewanż!

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD21

Post autor: Lyskie » 07 sty 2015, 10:38

Morgon pisze:Ostatnio też mam pecha do kluczowych GFI. W tym meczu znów 2 razy wywalił mi się zawodnik na GFI przy arcyważnej akcji. Aż musiałem mięchem rzucić na czacie
Ostatnio to grałeś ze mną i o ile dobrze pamiętam to oba TD dobiegałeś na GFI :P .
Ładnie, ładnie.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: MD21

Post autor: Morgon » 07 sty 2015, 11:03

Lyskie pisze:
Morgon pisze:Ostatnio też mam pecha do kluczowych GFI. W tym meczu znów 2 razy wywalił mi się zawodnik na GFI przy arcyważnej akcji. Aż musiałem mięchem rzucić na czacie
Ostatnio to grałeś ze mną i o ile dobrze pamiętam to oba TD dobiegałeś na GFI :P .
Ładnie, ładnie.
Drugi na pewno, bo nawet nabijałem się, że chyba GFI teraz nie wyjdzie. Pierwszy nie pamiętam. Chyba też było GFI, tylko że z przerzutem w zanadrzu.
Ale w powyższym mam na myśli sytuacje, że zawodnik przeciwnika spieprza mi z piłką na moje tyły, a ja mam szansę go zatrzymać - np zblitzować, ale potrzebuję do tego np. dodge i gfi. Dodge wychodzi (czasem wymaga przerzutu), a na GFI gleba. Od kilku meczów mi się to przytrafia. I nie tylko mam na myśli tę ligę.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD21

Post autor: Nimar » 07 sty 2015, 11:44

GFi to moja zmora. Jak muszę go robić to zawsze przewiduje najgorsze. Meczyk wam zaklepałem
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: MD21

Post autor: Sir Mewash » 07 sty 2015, 16:33

Z Chopkiem jestesmy umowieni na czwartek ok 21:30
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD21

Post autor: Nimar » 07 sty 2015, 16:53

Super ja z chrisem w końcu się nie dogadaliśmy. Jak by co to ja dzisiaj i jutro już mam ustawione mecze. W weekned to nigdy nic nie wiadomo, w sobotę może z rana, w piątek może wieczormem (ale nie wiem czy gdzieś nie wyjdę)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
chopek_roztropek
rekrut
Posty: 386
Rejestracja: 13 wrz 2013, 01:00

Re: MD21

Post autor: chopek_roztropek » 08 sty 2015, 23:17

Pierwsza połowa jakaś chaotyczna mi sie wydawała. W prawie każdej kolejce leciały jakieś jedynki, czy to na dodgach, czy na catchach, czy na realy sutupid. Podwójne czachy też wypadały. Szczęśliwie przyłożyłem w 8, chociaż planowałem po odbiorze przyłożyć jak najszybciej.

W drugiej udało się powalić prestigora z piłką na 1 kostce i zaczynałem zdobywać przewagę dzięki szybkości i dobremu operowaniu piłką przez elfy. Padało też mniej jedynek, po obu stronach, w drugiej połowie).

Dzięki Mewash za mordobicie. Liniowy z wrestlem starcił 1 agility i mam dylemat co z gościem robić.
Brawo dla sędziego, na trzy faule dwie czerwone kartki.

Obrazek
NAF: bbart 21567

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD21

Post autor: Lyskie » 09 sty 2015, 07:52

Liniowy z wrestlem starcił 1 agility i mam dylemat co z gościem robić.
Na linię mu nie potrzebny. Ja trzymałem. Kwestia czasu jak zginie, a lepszy taki niż goły.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: MD21

Post autor: Chris » 11 sty 2015, 10:30

Nimar wtorek 22:00?

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD21

Post autor: Nimar » 11 sty 2015, 11:17

Może być wtorek.
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości