MD22

Liga regionalna.
Awatar użytkownika
chopek_roztropek
rekrut
Posty: 386
Rejestracja: 13 wrz 2013, 01:00

Re: MD22

Post autor: chopek_roztropek » 20 sty 2015, 23:44

Obrazek

Dzięki Lyskie, kostki Ci nie pomagały, ale kiedy grałeś kluczowe akcje to drużynowy rr zawsze Ci wystarczał.

Inna sprawa to bugowisko w meczu. O ile 12-ty zawodnik to w miarę częsty widok, to już znikający zawodnik to gruba przesada.
W 7 turze i w 15 (w oby przypadkach po przyłożeniu Lyskiego) wcinało mi jednego Catchera. Gość znikał i dopiero po wykopie pokazywał się przy linii bocznej w boksach dla rezerwowych. Lipa jak liczysz na 2TTD, a zostajesz z jednym sprinterem.
Trudno, może niepotrzebnie brałem laski z browarami? Może serwowały tam coś więcej niż tylko piwo?

P.S. Nie wyświetla mi raportu, ani mojego, ani tego co Lyskie wsadził.
NAF: bbart 21567

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD22

Post autor: Lyskie » 20 sty 2015, 23:57

Dawno nie grałem tak zabugowanego meczu. Właściwie to nie wiem co napisać, bo bugi z deka wypaczyły ten mecz.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD22

Post autor: Nimar » 21 sty 2015, 00:01

Gość znikał i dopiero po wykopie pokazywał się przy linii bocznej w boksach dla rezerwowych. Lipa jak liczysz na 2TTD, a zostajesz z jednym sprinterem.
By unikać tego buga trzeba wyrobić sobie nawyk NIEnaciskania po swoich zawodnikach podczas rozstawiania przeciwnika.Jak masz zaznaczonego gostka i Lyskei naciśnie w tem momencie, że skończył rozstawienie wtedy ci ten typek zniknie.
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości