MD22

Liga regionalna.
Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4457
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: MD22

Post autor: Sir Mewash » 14 sty 2015, 21:34

Morgon pisze:Co do mojego meczu, to widzę że znów gram z "ulubionymi" nurglami... Że też na koniec ligi najcięższe rasy wylosowało moim orkom.
Sir Mewash, mój najbliższy termin to niedziela 21:15. Jak się zapatrujesz? Czy może przyszły tydzień?
Powinienem dac rede w niedziele ale corka w niedziele wyjezdza na ferie wiec jest pewna doza niepewnosci
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD22

Post autor: Lyskie » 14 sty 2015, 21:42

chopek zwolnił mi się termin, grasz teraz?

EDIT: No trudno, wyświetlałeś się jako online, ale najwidoczniej nie zdążyłeś zerknąć. Posiedzę jeszcze parę minut. Jak się nie pojawisz, to się będziemy umawiać na przyszły tydzień.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD22

Post autor: Nimar » 14 sty 2015, 22:12

Kotlet pisze:2:1 dla Wongli. Chris stracił z 200 tv. Nie rozumiem co sie stało. Polecam powtórkę, silnik gry wysiadł w 1 turze i uciekł.

Kotlet pomściłeś mnie!!! :D

Co do Ligi Regionalnej/Szkodnikowej to właśnie miało być tak dla luzu itp. Co do następnego sezonu, to ja bym może zrobił przerwę i np. zrobił Bowlsat (wiem, że nie wszyscy lubią ten turniej, ale zawsze jakieś odświeżenie.) Po Bowlsacie można szkodnika reaktywować, jak będą chętni. Mnie ogólnie zmęczyła ta ligą bo bardzo dużo ludzi odpadło. Jak by z 80% zostało i te dezercje były przypadkowe to całkiem sympatycznie się gra.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
chopek_roztropek
rekrut
Posty: 386
Rejestracja: 13 wrz 2013, 01:00

Re: MD22

Post autor: chopek_roztropek » 14 sty 2015, 22:52

Ja lubię formułę tej ligi. Długie sezony pozwalają się zżyć z ekipą, ba nawet pozwalają odbudować skład po mocnym oklepie.
Chris i qbusus dobrze prawią, ta liga powinna być przeznaczona dla chętnych i sprawdzonych trenerów. Dla takich co wiadomo, że nie strzelą focha.
Nie mam nic do organizacji Bowlsatu, żeby było jasne, ale [regionalna] nie powinna znikać z kalendarza.

@ Lyskie to przyszły tydzień, teraz późno się robi i lece lulu za momencik, na prv Ci walnępominacza.
NAF: bbart 21567

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: MD22

Post autor: Perihelion » 14 sty 2015, 23:08

chopek_roztropek pisze:...Dla takich co wiadomo, że nie strzelą focha...
Z doświadczenia wiem że nie ma takich trenerów, kiedyś w końcu komuś nerwy muszą puścić wcześniej czy później.

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD22

Post autor: Lyskie » 15 sty 2015, 07:09

Ja w ligę szkodnika mogę się pobawić w następnym sezonie i moim zdaniem jeszcze w annały nie przejdzie. Też lubię długie ligi, faktycznie człowiek zżywa się ekipą ;) . Nawet jak nas będzie mniej, ale za to pozostaną ci zaangażowani, to przy systemie mecz-rewanż jest sens grać. Ja w każdym razie jestem na tak.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: MD22

Post autor: Morgon » 18 sty 2015, 22:51

Obrazek

Wymęczone i skromne zwycięstwo. Ale najważniejsze, że do przodu i że kolejny mecz Nurglem z głowy :)

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD22

Post autor: Nimar » 18 sty 2015, 23:02

Zatwierdzony to jeszcze tylko Lyskie i chopek zostali.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD22

Post autor: Lyskie » 19 sty 2015, 06:53

We wtorek o 21:30 gramy.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD22

Post autor: Lyskie » 20 sty 2015, 23:38

Obrazek

Nie ładuje obrazka. To w dwóch słowach.
2-2 w meczu z chopkiem. W jednym momencie (kluczowym) 1 rr 1 odwrócił sytuację i z właściwie z pewnego 2-1 dla mnie zrobiło się 2-1 tylko że dla przeciwnika. Odrobiłem w 15 turze i szkoda, że zabrakło mi 1 tury, bo wtargnięcie otworzyło mi sytuację na 3-2, niestety jak już wspomniałem zabrakło tury.
Poza tym jak zwykle napieprzałem w te leśne elfy i chyba nawet dzwonka przez cały mecz nie zadałem. Standard. Dzięki za grę.

Biorąc pod uwagę bugi, to ten mecz niezbyt dał nam satysfakcję z gry. Remis trzeba uznać za sprawiedliwy.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości