MD 24

Liga regionalna.
Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD 24

Post autor: Nimar » 31 sty 2015, 16:23

Morgon pisze:
Nimar pisze:O wszystkim w tym temacie było oprócz o najważniejszym. Morgon kiedy gramy? Ja mam trochę napięty terminarz ostatnio, jutro już gram w PLBB, wtorek to samo. Reszta tygodnia jak na razie jest wolna, godzina właśnie tak 22.00 najlepiej, szybko pójdzie przejedziesz po mnie tym zielonym walcem :P
Może poniedziałek albo czwartek o 21+?
Dobra poniedziałek, ale ja będę najprędzej 21.50 ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: MD 24

Post autor: Morgon » 02 lut 2015, 20:59

Ok, będę.

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD 24

Post autor: Lyskie » 02 lut 2015, 21:09

chopek albo kotlet, a wy się nie umawiacie na mecz :? ?
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
chopek_roztropek
rekrut
Posty: 386
Rejestracja: 13 wrz 2013, 01:00

Re: MD 24

Post autor: chopek_roztropek » 02 lut 2015, 21:50

Lyskie rozumiem zniecierpliwienie. Liga jest z założenia towarzyska, więc do końca tygodnia ogarniemy. U mnie wypadek losowy, nie chcę się rozpisywać co i jak.
NAF: bbart 21567

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD 24

Post autor: Lyskie » 02 lut 2015, 22:53

To nie zniecierpliwienie, ani popędzanie. Nic nie piszecie, to się zainteresowałem.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: MD 24

Post autor: Morgon » 02 lut 2015, 23:26

Obrazek

Skromne zwycięstwo z Nimarem.
W pierwszej połowie elfy były w ofensywie. I w sumie przy odrobinie szczęścia mogły przyłożyć. Ja zagrałem za mało ofensywnie i w razie punktu dla elfów skończyłoby się pewnie najwyżej remisem. Ale koniec końców pierwsza połowa zakończyła się 0:0, a 2-3 elfy leżały poza boiskiem. Nie ustrzegłem się też missclicka, ale był praktycznie bez znaczenia.

W drugiej połowie znów mój błąd taktyczny i wystawienie drużyny za bardzo wysuniętej do przodu - do bitki. Oczywiście zostałem skarcony głębokim wykopem i blitzem, którego naprawdę ledwo, ledwo wybroniłem. Nimar rzucił się ostro do boju i znów zabrakło mu tylko trochę szczęścia. Po zabezpieczeniu piłki poszło już łatwo, bo elfom pancerzyki pękały jak skorupki jajek.

Podsumowanie - moje dwa dość poważne błędy taktyczne. Wyśmienite kostki dla mnie, u Nimara problemy z GFI i pękające pancerze. Czyli nuffle był dla mnie łaskawy dzisiaj, tylko trochę grożąc palcem :-)

Dzięki za mecz Nimar!

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD 24

Post autor: Nimar » 02 lut 2015, 23:32

A ja przegrałem z Morgonem 1:0. W pierwszej połowie ja atakowałem. kombinowałem tam aż do ostatniej tury, ale Morgon za dobrze się potrafi ustawić itp. a ja za mało szczęścia mam, bo ani jeden pancerz orków nie chciał się przebić. W 8 turze jeszcze miałem szanse mała na TD, Blitzer (bez uniku) musiał zrobić unik na +3 potem na 2+ i złapać piłkę na 2+, no i jeden liniowy musiał zrobić podanie, ale do podania nie doszło bo blitzer się wywalił na pierwszym uniku. W drugiej połowie dostałem bltza. Przysporzyłem Moronowi trochę nerwów na jego połowie ale znowu zabrakło tego szczęścia którego Elfy potrzebują. Orki zbiły się w kupę, a moje chudzielce odpadały systematycznie z boiska. Kolejny mój łapacz umarł (na szczęście był świerzakiem). Teraz mam dwie kolejki adminowane, a potem kolejny wierdol od pokurczów Chrisa ;)
Morgon pisze:Nie ustrzegłem się też missclicka, ale był praktycznie bez znaczenia.
Strasznie korciło mnie żeby ci go sfaulować, ale potem pomyślałem sobie, że nie warto ryzykować utraty kolejnego zawodnika.

Ogólnie nie mam pomysłu jak grać tymi elfami z rozwiniętymi bashowymi drużynami. To już któryś taki mecz, że nie mam kim grać w ostatnich turach. Smuci to trochę i jeszcze nie ma to jak w 1 turze dostać krzyża, to tak niszczy morale ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Kotlet
rezerwowy
Posty: 782
Rejestracja: 14 kwie 2014, 20:03

Re: MD 24

Post autor: Kotlet » 03 lut 2015, 12:04

Negocjujemy. Ale i u chopka i u mnie ostatnio gonitwa.
steam: jeszcze.trochee
fumbbl: kotlet_kazanski
PO2017 Starych Kebabów Się Nie Przesadza (necro) 2/2/1
Rover: Kotlet, ogarnij się, bo to jest już nieprzyzwoite!

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: MD 24

Post autor: Morgon » 03 lut 2015, 16:01

Nimar pisze: Ogólnie nie mam pomysłu jak grać tymi elfami z rozwiniętymi bashowymi drużynami. To już któryś taki mecz, że nie mam kim grać w ostatnich turach. Smuci to trochę i jeszcze nie ma to jak w 1 turze dostać krzyża, to tak niszczy morale ;)
Tak to jest z tymi elfimi patafianami. Jeszcze mroczniakami da się jakoś grać i leśnymi też. Mają fajnych zawodników na starcie. Ale pro i wysokie to straszne ciecie. Teraz mnie czeka przeprawa wysokimi przez Bowlsat. Już czuję, że będę się złościł :-)

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD 24

Post autor: Nimar » 03 lut 2015, 16:46

Oj właśnie moim mi się wydaje, że wysokie i mroczne mają większą szansę na ugranie czegoś na większych TV (w sumie przy mrocznych to widać patrz Chris czy Lyskie). Bo w większości mają te AV8. Leśnymi elafami na wysokich TV nie grałem, ale dla mnie są za miękkie. Nie dość, że av7 to jeszcze masz 4 łapaczy z siłą 2 i stań tutaj na przeciwko takim orkom czy chaosowi, którzy nie dość, że mają silniejszych zawodników to jeszcze ze 2-4 tackle na nich;)
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość