BETA

Football Manager w wydaniu fantasy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

BETA

Post autor: Domingo » 06 cze 2013, 13:55

Na steamie ruszyła wersja BETA Star Coacha : http://store.steampowered.com/app/221120/

Wczoraj zagrałem i mam mocno mieszane uczucia. Dalej uważam, że gra ma potencjał ale na razie wygląda to słabo.
Stworzyłem 7 osobową drużynę krasnoludów (1 runner, 2 blitzerów, 1 slayer i 3 longbeardów)
Wybrałem formację do ataku i do obrony (do ataku stworzyłem własną choć interfejs w tym nie pomagał ...) i chciałem zagrać.
Okazuje się, że nie ma tam matchmakingu, trzeba przeciwników wyzywać na challange i liczyć, że przyjmie. No i wyzywaj teraz w ciemno ludzi, może któryś przyjmie...
Na jakieś ok. 2h siedzenia przy kompie i zerkania do gry rozegrałem chyba 9 meczy (6/1/2) przy czym większość z botami, które przyjmują challange automatycznie.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: BETA

Post autor: Nimar » 06 cze 2013, 15:46

Ja oglądałem gameplay z tej bety na kanale youtube Cknoora tutaj link Jakoś mnie nie porwało.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: BETA

Post autor: Qbusus » 06 cze 2013, 18:36

Zagrałem i musze powiedzieć że mocno średnie w porywach do kiepskie. Innymi słowy śmierdzi kupą. No ale dam temu szanse moze to tylko złe pierwsze wrażenie. Co mnie boli to to ze skille sa jakes dziwne i z innej bajki.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: BETA

Post autor: zgnity » 08 cze 2013, 07:08

Moja drużyna Chaosu składająca się z 2 Wojowników i 5 Beastmanów albo 3 Woj na 4 Beast ?? A więc mają wynik 4 W / 2 D / 6 L czy jakoś tak. Po podglądzie 3d zauważyłem że rozkazy z oficjalnego ustawienia się równoważyły lub wykluczały i część zawodników nie ruszała się jak podniosła piłkę więc delikatnie zmieniłem oryginalne ustawienia.
Poza tym nie wiem jak zdobyć GOLDA więc nie zmienię składu mojej drużyny.
Wszyscy dostają lvl up jednocześnie ale zobaczyć ilość Expa możemy tylko z okna edycji ustawienia ataku/obrony w oknie zawodnika nie widzę tej opcji.
Możemy WYZWAĆ do 5 trenerów jednocześnie , jak wyzywamy boty to możemy grać te 5 meczy równolegle :P a jak wyzywamy ludzi to wyrzucamy w 80% przypadków te wyzwania w błoto bo wielu ludzi nie odpowiada na zaczepkę.
Poza tym na chwilę obecną często musiałem Alt + F4 i włączyć grę na nowo.
Skille są mało ciekawe , całkowicie różne od tych z BB ( tylko nazwy się powtarzają ) , poza tym każdy zawodnik jest więźniem swoich kategorii skillowych.

Na chwilę obecną dupy nie urywa. Nawet nie porywa jakoś specjalnie.
Gra jak zostanie całkiem skończona to pewnie będzie darmowa jak zapowiadali ALE już na kilometr śmierdzi mikro płatnościami bo pewnie w ten sposób będzie się tego Golda zdobywało.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: BETA

Post autor: Qbusus » 08 cze 2013, 09:44

Ja Golda dostaje. Mam już z 12scie. NIe wiem tylko za co, czy za wygrany mecz czy za awans na poziom w kibolach. Poza tym za każdym razem jak oglądam powtórke to potem musze odpalać gre na nowo bo mnie wywala, no i wkurza mnie to że nie da sie oglądać meczu na bierząco. Też nie wiem jak sprawdzić przeciwnika ( jakie ma ustawienia, graczy jakimi taktykami gra ) wydawanie rozkazów jest strasznie porąbane. No ale pamiętajmy ze to tylko BETA :(
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: BETA

Post autor: Qbusus » 08 cze 2013, 09:51

Sprawdziłem, za każdy awans w kibolach dostaje sie 1 złoto.
Przy rozwoju postaci tez jest lipa bo gra liczy zawodnikow od nr "0" przez co wszyscy są z innymi numerami. Zepsulem sobie przez to gracza bo myslalem ze gra na innej pozycji i dalem mu zly skil.

No i denerwuje mnie to ze jak ogladamy repleya to nie widać ani numeru zawodnika ani jego nazwy. Trzeba zgadywać kto jest kto.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: BETA

Post autor: Perihelion » 08 cze 2013, 14:24

Na to co ta gra teraz oferuje to raczej powinni ją mieć w fazie alfa a nie beta. Po za tym za gre z botami nie dostajesz żadnego złota czy doświadczenia.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: BETA

Post autor: Domingo » 28 sie 2013, 15:58

Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

ODPOWIEDZ

Wróć do „Star Coach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość