Zasady - PLBB

Najpopularniejsza w Polsce liga Blood Bowl LE+CE
Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Zasady - PLBB

Post autor: zgnity » 15 paź 2015, 15:31

Od jakiegoś roku czasu mam dość mało czasu wolnego na własne sprawy - nawet pseudo gwiazdy Lizaków nie pomalowane a cała drużyna nawet nie ma wspólnego zdjęcia nie licząc tych z turnieju w Wawie.
Więc gram mało nawet bardzo mało - 2 ligi naraz to duży problem - ale w PLBB sobie pykam , wybrałem Chaos bo wiedziałem żę :
a) lubie klimat tego zespołu
b) bez dużej pracy nad nim nie będę wygrywał meczy , a z mała pracą cały czas będę w stanie coś zrobić
c) długofalowy rozwój tego zespołu pozwoli mi zawalczyć o złote gacie jeśli zmienię pracę i będę miał ten czas wolny

Do czego zmierzam a do tego że pogrywam sobie dla rozrywki oraz by nie zapomnieć zasad ale nie mam czasu by myśleć nad tym który zawodnik jest mi bardziej a który mniej potrzebny.
Jeśli wprowadzono by zasady o których jest mowa to by nie robić sobie problemu najprawdopodobniej zwolnił bym całą drużynę i stworzył nową gdyż nie mam czasu i chęci by zajmować się jakimiś trenerskimi zastanawianiami.
Tak jak mówię obecnie raczej pogrywam niż gram i na proponowane zmiany nie mam czasu.

Z początku liga miała być otwarta i bez limitów a więc już samo to mówiło iż liczba bashów może być większa.
Z drugiej strony Dębowy miał obostrzenia do max 2 razy ta sama drużyna i max 3 sezony , jednym to pasowało innym nie ale każdy przystępując do ligi się na to godził - dopiero z biegiem czasu część tych zasad zmieniono.
By nie tracić czasu powiem tak jeśli chcecie robić jakieś głosowanie to musi być otwarte dla członków i musi być takie :
Czy grałbyś w PLBB po wprowadzeniu zmian :
a) gram i grałbym dalej
b ) gram i nie grał bym dalej
c) nie gram ale bym zagrał
I tak jak mówi Reszka jeśli będzie więcej graczy to wprowadzić zasady , a jak był by upływ to pozostawić tak jak jest.

Ja również chciał bym większej różnorodności zespołów ale ludzie po pierwsze chcą wygrywać a po drugie patrzą się jak zrobić to najprościej.
Ja bym określił to inaczej ... agi z dupiatego 0:0 w 2 tury może zrobić 1:0 , bash już nie ma takiego szczęścia , bash by rozwinąć skrzydła potrzebuje czasu , agi często nawet na lvl 2 bywa dobre. I nie ma sensu kłócić się bash vs agi , każdy gra inaczej jeden piłką i na punkty i czasem krew skapnie , drugi kolekcjonuje głowy.
Bo wiecie trochę przypomina mi się rozmowa którą kiedyś czytałem na temat ligi "zręcznościowej" gdzie zabroniono grania Dark Elfom by były zbyt bashowe XD czyli prościej mówiąc za bardzo offtopujecie omawiając 2 przykłady zapominając o reszcie :]
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Zasady - PLBB

Post autor: Sir Mewash » 01 lis 2015, 19:23

Co dalej z pomysłem zmiany zasad zaproponowanych z Francobowl?
Fajnie by podjąć jakąś decyzje przed decyzjami kto i czym gra w następnym sezonie, a mamy już ostatnią kolejkę.
Kop Gryź Bij!

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Zasady - PLBB

Post autor: Chris » 02 lis 2015, 00:35

Temat ucichł niestety :)

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Zasady - PLBB

Post autor: Sir Mewash » 02 lis 2015, 11:33

Ja nadal twierdze ze twórca ligi i koordynatorzy powinni zadecydować czy dokonujemy zmian czy nie. Wysłuchaliśmy Głosu Ludu. Teraz nie ważne jaka decyzja ale jakaś powinna być podjęta. Czas poczuć się w obowiązku do zajmowanej funkcji.
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Zasady - PLBB

Post autor: Lyskie » 02 lis 2015, 11:38

Ja bym się wstrzymał i zobaczył jak w ogóle będzie działać PLBB w przyszłym sezonie, bo obecnie BB2 spycha nas na margines.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Zasady - PLBB

Post autor: Sir Mewash » 02 lis 2015, 11:42

Ja jestem za zmianą.

Za zmianą zasad: 1
Za brakiem zmian: 3

Czekamy na resztę
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Zasady - PLBB

Post autor: Lyskie » 02 lis 2015, 11:56

Ja jestem za tym, żeby sprawdzić w jakiej formie PLBB przetrwa najbliższy sezon. Bo już niewiele się dzieje przy BB1 (jednak konkurencja z dwójką wypada blado czego się nie spodziewałem), a co dopiero jak zaskoczymy wszystkich gruntowną zmianą.
Jestem wielkim zwolennikiem zmian, ale pod warunkiem, że będą ludzie do gania. Mój głos na chwilę obecną można potraktować jako wstrzymuje się od głosu, no chyba że temat się ożywi i cisza w tematach o BB1 to jednak nie początek końca.
Zróbmy może wcześniej research (ankietę) przy okazji zapisów na nowy sezon ile osób zagra na nowych zasadach. I wtedy zobaczymy co dalej.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7466
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Zasady - PLBB

Post autor: Nimar » 02 lis 2015, 11:59

Ja jestem za tym żeby pozostało to tak jak jest. Jakoś tego nie widzę, że ktoś będzie pilnował reszty żeby wywalali zawodników. Ogólnie problem z PLBB jest taki, że mało tam już gram. Kolejki się ciągną tak strasznie długo, że często nie pamiętam jak moja drużyna wygląda. No i fakt więcej teraz w bb2 gram.
nick steam: Nimar

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Zasady - PLBB

Post autor: Chris » 02 lis 2015, 14:13

Zobaczmy ile osób chciałoby kontynuować PLBB i wtedy podejmiemy decyzję.

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Zasady - PLBB

Post autor: Sir Mewash » 02 lis 2015, 14:42

Chris pisze:Zobaczmy ile osób chciałoby kontynuować PLBB i wtedy podejmiemy decyzję.
A ta zmiana nie wpłynie na decyzje? Moim zdaniem decyzje o zmianach powinny być podejmowane przed a nie po decyzjach ludzi czyi czym będą grać. W szczególności że pare zespołów w tym moich będzie okrojonych.
Kop Gryź Bij!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska Liga Blood Bowl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości