BBManager

Najpopularniejsza w Polsce liga Blood Bowl LE+CE
ODPOWIEDZ
Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

BBManager

Post autor: Chris » 27 cze 2013, 13:44

BBManager

Informacje z BBManager’a będą zamieszczone w poszczególnych dywizjach. Jeśli macie pytania odnośnie BBM prosimy o kontakt z administratorami ligi.
Generalnie obowiązują trzy proste zasady dotyczące BBM’a w naszej lidze.

1:
Zwycięzca meczu wgrywa lub przesyła powtórkę.
• Jeżeli powtórka nie zostanie wgrana lub przesłana do momentu, kiedy będzie rozpoczynała się następna kolejka, mecz zostanie zadministrowany, a wynik odwrócony.

2:
• Jeżeli mecz zakończył się remisem, gracze MUSZĄ się porozumieć kto wgra lub prześle powtórkę.
• Jeżeli powtórka nie zostanie wgrana lub przesłana do momentu, kiedy będzie rozpoczynała się następna kolejka, następny meczy obu graczy zostanie zadministrowany, jako porażka.

3:
• Mecze będą zatwierdzane tylko po uprzednim sprawdzeniu, czy powtórka została wrzucona do BBM'a lub przesłana do admina.

Sir Mewash - milosz.dziembowski@gmail.com

Chris - krzenca@gmail.com

ninjaska - mikolaj.trzesniewski@gmail.com



Link do BBM: http://bbm.jcmag.fr/BloodBowlManager.Cl ... ublish.htm


Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 sie 2013, 08:32 przez Chris, łącznie zmieniany 2 razy.

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: BBManager

Post autor: Chris » 27 cze 2013, 13:49

Generalnie używanie BBMa jest proste. Ważne aby wybrać wersję angielską przy instalacji ;) no chyba, że ktoś czuje się pewniej w innym proponowanym języku :).
Zanim wejdziesz do BB, odpal BBM, po rozegranym meczu wychodzisz z BB, a BBM sam automatycznie wykrywa ostatni rozegrany mecz. Wyskakuje okno do wgrania meczu. Ważne jest aby wybrać odpowiednią ligę (ID dywizji będzie podane później) oraz odpowiedni MD (match day).

Jeśli macie jakieś pytania to służę pomocą :)

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: BBManager

Post autor: Domingo » 27 cze 2013, 14:03

Bądź przygotowany na to, że wiele osób gra na polskojęzycznej wersji i będą Ci musieli wysyłać powtórki :)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: BBManager

Post autor: Chris » 27 cze 2013, 14:04

Domingo pisze:Bądź przygotowany na to, że wiele osób gra na polskojęzycznej wersji i będą Ci musieli wysyłać powtórki :)
Mam tego świadomość :) Do pomocy tutaj mam ninjaske, więc mnie to nie przeraża ;)

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7466
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: BBManager

Post autor: Nimar » 27 cze 2013, 14:24

No właśnie ja mam polską wersję i teraz pytanie da sie to jakoś zmieniać na bierząco czy muszę po prostu zainstalować wersję ang?
nick steam: Nimar

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: BBManager

Post autor: Chris » 27 cze 2013, 14:31

Nimar pisze:No właśnie ja mam polską wersję i teraz pytanie da sie to jakoś zmieniać na bierząco czy muszę po prostu zainstalować wersję ang?
Nie da się.
Musisz zainstalować angielską.
Ja kupiłem wersję PL i ściągnąłem ENG. Licencja to licencja, działa na obu wersjach językowych.

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: BBManager

Post autor: Qbusus » 27 cze 2013, 14:42

Pytanie techniczne bo troche zgubiłem wątek. Po co te powtórki? Szczerze średnio mi sie chce po każdym meczu wysyłać ten badziew gdziekolwiek pomijajac fakt ze tego menadzera nie mam i raczej nie zamierzam miec, a wersje polską gry mam i nie mam zamiaru tego przeinstalowywać bo najzwyczajnie w świecie mi sie nie chce. Sorki ale mam ciekawsze rzeczy do roboty. Czy to znaczy ze nie moge z wami grać?
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: BBManager

Post autor: reszka » 27 cze 2013, 14:46

Qbusus niepokorny :)
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: BBManager

Post autor: Chris » 27 cze 2013, 15:01

Qbusus pisze:Pytanie techniczne bo troche zgubiłem wątek. Po co te powtórki? Szczerze średnio mi sie chce po każdym meczu wysyłać ten badziew gdziekolwiek pomijajac fakt ze tego menadzera nie mam i raczej nie zamierzam miec, a wersje polską gry mam i nie mam zamiaru tego przeinstalowywać bo najzwyczajnie w świecie mi sie nie chce. Sorki ale mam ciekawsze rzeczy do roboty. Czy to znaczy ze nie moge z wami grać?
BBM umożliwia analizę każdego meczu. Rozkład rzutów, % szansa itp.
Ponadto bardzo ładnie pokazuje statystyki teamów oraz poszczególnych zawodników. No i bez pomaga w rozstrzyganiu tie breakerów, czego nie uwzględnia BB.

Wysłanie powtórki z meczu do któregoś admina, zajmie Ci około 30 sekund :)

Główna wada BBMa to taka, że albo wszyscy wrzucają, albo go nie używamy ...

Jeżeli ktoś nie chce, to niech go nie instaluje, ważne aby przesłać powtórkę. Plusem jest to, że potrzebna jest jedna powtórka z meczu, a graczy jest dwóch. Jeśli się dogadasz ze swoim przeciwnikiem, że on to zrobi to masz sprawę załatwioną :)

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7466
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: BBManager

Post autor: Nimar » 27 cze 2013, 16:14

Ja tak naprawdę mam podobne zdanie do qbususa co do tego bbm. Jedyna przydatna rzecz dzęki niemu jest taka, że jak chce prowadzić aktywną stronę www, to taki bbm sam generuje w kodzie html zestawienia. Wtedy wystarczy tylko kopiuj/wklej zrobić, a nie bawić się w wycinanie z print screenów.
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska Liga Blood Bowl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości