PLBB S5

Najpopularniejsza w Polsce liga Blood Bowl LE+CE
Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4454
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: PLBB S5

Post autor: Sir Mewash » 14 lis 2014, 23:14

Chaos Dwarf 1
Wampiry 1
Oczywiscie pijawki chetne jesli beda potrzebne
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: PLBB S5

Post autor: Morgon » 15 lis 2014, 20:09

Ja kończę na razie przygodę z PLBB. Powodzenia kolejnym sezonie wszystkim życzę.

Awatar użytkownika
szczeblo
rezerwowy
Posty: 785
Rejestracja: 04 mar 2014, 04:40
Lokalizacja: Słupsk

Zdobyte trofea

Re: PLBB S5

Post autor: szczeblo » 15 lis 2014, 23:20

Moje pro elfy będą dalej grać.
Steam: Szczeblo
mail: szczeblo@gmail.com
BB2: EightAngryBarks

Awatar użytkownika
Marco
rezerwowy
Posty: 467
Rejestracja: 16 lip 2013, 22:00

Zdobyte trofea

Re: PLBB S5

Post autor: Marco » 15 lis 2014, 23:22

Ja chyba nadal będę się męczył z koziołkami chaosu...

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: PLBB S5

Post autor: ElfiC » 18 lis 2014, 00:07

Gram dalej Błyskawicami oczywiscie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: PLBB S5

Post autor: Lyskie » 18 lis 2014, 11:06

Zanim podejmę decyzję chciałbym wiedzieć jak wyglądają awanse/spadki. Lubię mieć jasno i na piśmie :) .
Wedle regulaminu spadek/ awans z poszczególnych div po 2 drużyny.
Na razie mamy tak.
Z sześciu drużyn z div 1 wygląda na to, że wszyscy chcą grać. Jeśli wypadną 2 zespoły i będą mieć awansować 4, to może być sytuacja, że nie będzie miał kto awansować, bo w div 2 też jest 6 drużyn. Morgon deklaruje, że rezygnuje i jeśli zajmie miejsce 1-4, to chyba oznaczać będzie, że mistrz div 3 dokona niebywałego skoku do div 1 :D
Druga sprawa, że jak zremisuję z Chrisem to obaj z Elficiem będziemy mieć taki sam bilans i co wtedy wypadniemy we dwóch (drugi tiebreaker nie obowiązuje, bo nie rozegraliśmy z Elficiem meczu w tym sezonie :) ) czyli wtedy spadną trzy zespoły (bo Alandrus już wiadomo, że zajął ostatnie miejsce)? I awansuje vicemistrz trzeciej dywizji?

Galimatias całkowity :? .

Tak sobie piszę pół żartem pół serio, ale pytanie z pierwszej linijki postu jest dla mnie ważne, bo jeśli ma obowiązywać to, co Chris napisał jako o nieoficjalną wersję awansów/spadków, czyli spadek 1 zespołu, to znaczy, że miejsce to zajmuje Alandrus, a mój mecz z Chrisem w ostatniej kolejce jest o pietruszkę. A wtedy cała moja taktyka będzie podporządkowana pod jedno - zrobić z blitzera mutanta z siła 5 jesień średniowiecza. Także Chris zanim podejmę decyzję, muszę wiedzieć przed naszym meczem jak wygląda ta kwestia.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: PLBB S5

Post autor: rotti » 18 lis 2014, 12:15

Lyskie ma rację - trzeba to rozstrzygnąć. Ja osobiście byłbym za poszerzeniem dywizji 1 i 2 do 8 zespołów. Wówczas z 1-wszej zlatuje tylko alandrus i dorzuca się trójeczkę z drugiej (itd.).

Analogicznie z 3 Div przejdą... hm... prawie wszyscy (z pięć zespołów pewnie), a do 3 spadnie z jeden.

Golasy z 3-jki będą miały ciężką przeprawę w 2 dywizji, ale innego wyjścia nie ma.
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: PLBB S5

Post autor: Nimar » 18 lis 2014, 13:07

No ale było coś mówione, że dywizji 3 nie bedzie. Ewentualnie ja bym taką 3 stworzył w stylu przedszkola gdzie mozna by sobie lekko goły zespół rozwinąć by nie miał aż tak bardzo przesrane w 2 dywizji
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: PLBB S5

Post autor: Domingo » 18 lis 2014, 13:17

Nimar pisze:No ale było coś mówione, że dywizji 3 nie bedzie. Ewentualnie ja bym taką 3 stworzył w stylu przedszkola gdzie mozna by sobie lekko goły zespół rozwinąć by nie miał aż tak bardzo przesrane w 2 dywizji
+1
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: PLBB S5

Post autor: Perihelion » 18 lis 2014, 14:29

Jestem za tylko 2 dywizjami, niech będzie więcej meczy w sezonie. Jeżeli jednak mają być 3 a w tej ostatniej będzie mało graczy to niech grają dwumecze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska Liga Blood Bowl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości