Odznaki (symbole w podpisie)

Najpopularniejsza w Polsce liga Blood Bowl LE+CE
Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4457
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Odznaki (symbole w podpisie)

Post autor: Sir Mewash » 03 mar 2015, 20:55

Jak już pisałem mogę się zająć tą sekcja
Poniżej tłumaczenie odznak zaproponowanych przez Chris z OCC
(propozycje zmian nazw mile widziane)

Puchary z boku
Obrazek - Zwycięzca Dywizji I
Obrazek - Zwycięzca Dywizji II
Obrazek - Zwycięzca Dywizji III


W czasie sezonu:
7+ Obrażeń zadanych – gracz musi udokumentować zaistniałą sytuacje zrzutem z ekranu ławki rezerwowych na koniec gry i dodanie nazwy przeciwnika tak aby przeciwnik otrzymał swoją odznakę
7+ Obrażeń otrzymanych – gracz musi udokumentować zaistniałą sytuacje zrzutem z ekranu ławki rezerwowych na koniec gry i dodanie nazwy przeciwnika tak aby przeciwnik otrzymał swoją odznakę
Po sezonie na podstawie BBM’a:
Worek treningowy – Najwięcej otrzymanych powaleń z całej dywizji
Dzwonnik – Najwięcej zadanych powaleń z całej dywizji
Grabarz - Najwięcej otrzymanych śmierci z całej dywizji
Seryjny morderca - Najwięcej zadanych śmierci z całej dywizji
Szalony punktujący - Najwięcej przyłożeń z całej dywizji
Czarny rycerz – Najlepszy obrońca z całej dywizji
Skurczybyk – Najwięcej przechwytów z całej dywizji
Uderz coś innego – Największa kombinacja podań i złapań z całej dywizji
Bezbłędny sezon - Sezon bez remisu i porażki :)

Propozycje do rozpatrzenia:
Dawid - za zabicie postaci z siłą 5+ – gracz musi udokumentować zaistniałą sytuacje zrzutem z ekranu ławki rezerwowych na koniec gry
Goliat - za zabicie postaci ze zwinnością 5+ – gracz musi udokumentować zaistniałą sytuacje zrzutem z ekranu ławki rezerwowych na koniec gry
Głową w mur - za zabicie postaci z pancerzem 9+ – gracz musi udokumentować zaistniałą sytuacje zrzutem z ekranu ławki rezerwowych na koniec gry

Ikonki zostawie Domingo bo On jest specem od grafiki ;) Chyba że mam sam coś poszperać
Ostatnio zmieniony 04 mar 2015, 21:40 przez Sir Mewash, łącznie zmieniany 2 razy.
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4457
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Odznaki (symbole w podpisie)

Post autor: Sir Mewash » 03 mar 2015, 20:59

Proponuje moze jeszcze odznaki

Dawid - za zabicie postaci z siłą 5+ – gracz musi udokumentować zaistniałą sytuacje zrzutem z ekranu ławki rezerwowych na koniec gry
Goliat - za zabicie postaci ze zwinnością 5+ – gracz musi udokumentować zaistniałą sytuacje zrzutem z ekranu ławki rezerwowych na koniec gry
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Odznaki (symbole w podpisie)

Post autor: Nimar » 03 mar 2015, 21:28

Super mi się podoba ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Odznaki (symbole w podpisie)

Post autor: Perihelion » 03 mar 2015, 23:05

Sir Mewash pisze:... gracz musi udokumentować zaistniałą sytuacje zrzutem z ekranu ...
Wszystko niby fajnie, ale powiedz mi kto się będzie chciał w to bawić, garstka graczy może. Jak już robić coś takiego to niech dane będą ciągnięte z bbma (co prawda nie ma tam wszystkich danych bo np. faule nie są liczone), ale będzie to jakoś można sprawdzić ewentualnie i takie statystki, ikonki czy co tam jeszcze zrobić dla każdego gracza, a nie tylko dla garstki tych co zechce im się robić focie i zajmować takimi pierdołami.

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Odznaki (symbole w podpisie)

Post autor: yedee » 04 mar 2015, 10:24

Blagam, zwycieZca! ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Odznaki (symbole w podpisie)

Post autor: Domingo » 04 mar 2015, 10:52

Perihelion pisze: Wszystko niby fajnie, ale powiedz mi kto się będzie chciał w to bawić, garstka graczy może. Jak już robić coś takiego to niech dane będą ciągnięte z bbma (co prawda nie ma tam wszystkich danych bo np. faule nie są liczone), ale będzie to jakoś można sprawdzić ewentualnie i takie statystki, ikonki czy co tam jeszcze zrobić dla każdego gracza, a nie tylko dla garstki tych co zechce im się robić focie i zajmować takimi pierdołami.
Zatrudnijmy małego chińczyka, który za miskę ryżu będzie nam przydzielał ikonki! No bo przecież to taki problem zrobić screena i wrzucić na forum...
Skoro to pierdoła tzn. że Ci na niej nie zależy, nie robisz screena i nie dostajesz ikonki - proste.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4457
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Odznaki (symbole w podpisie)

Post autor: Sir Mewash » 04 mar 2015, 11:24

yedee pisze:Blagam, zwycieZca! ;)
Wino i udokumentowana dysortografia nie pomaga. I tak jestem dumny z siebie że użyłem tylu polskich liter :mrgreen:
Ale dziękuje za czujność ;)
Perihelion pisze:
Sir Mewash pisze:... gracz musi udokumentować zaistniałą sytuacje zrzutem z ekranu ...
Wszystko niby fajnie, ale powiedz mi kto się będzie chciał w to bawić, garstka graczy może. Jak już robić coś takiego to niech dane będą ciągnięte z bbma (co prawda nie ma tam wszystkich danych bo np. faule nie są liczone), ale będzie to jakoś można sprawdzić ewentualnie i takie statystki, ikonki czy co tam jeszcze zrobić dla każdego gracza, a nie tylko dla garstki tych co zechce im się robić focie i zajmować takimi pierdołami.
Peri nikt nikogo do niczego nie zmusza, ale z doświadczenia wiem, że to dodaje smaczku rywalizacji i każdy chyba lubi być nagradzany ;)
Co do samych zrzutów z ekranu. W BBMie nie ma wyszczególnione czy BH jest zadane przez przeciwnika, rzucenie kurduplem, zjedzeniem go czy ugryzienie sługusa. To trzy przypadki które nie liczą się na konto przeciwnika ;) A koordynator tego nie wie i pewnie nie bedzie chciał oglądać powtórki aby to zweryfikować 8-)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Odznaki (symbole w podpisie)

Post autor: Perihelion » 04 mar 2015, 20:01

Chodzi mi o to że nie każdy będzie miał ochotę się w to bawić, a takie odznaki powinny być sprawiedliwie nadawane. W innym wypadku to bez sensu jak tylko garstka to będzie miała, równie dobrze możesz poprosić Domingo to domaluje Ci w profilu i z 10 ikonek. Albo wszystkim po równo albo gówno ;)

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4457
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Odznaki (symbole w podpisie)

Post autor: Sir Mewash » 04 mar 2015, 20:46

Nie jest tak zle na 11 odznak 9 dostajemy z BBM, jedna zalezy od Ciebie jedna od przeciwnika lub od Ciebie Wiec o 91% odznak nie musisz sie martwic ;)
W OCC masz dodadkowe odznaki za obstawianie meczow i za faulowanie przeciwnikow. Pierwsze wymaga dodatkowo pisania posta druga tez zrzutow z ekranu ;)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Odznaki (symbole w podpisie)

Post autor: Lyskie » 04 mar 2015, 20:48

Akurat tu dużego problemu nie widzę, bo "moderator" od ikonek po sezonie podsumuje komu jaką ikonkę. Tylko dwie kategorie (7 obrażeń otrzymanych i zadanych) wymagają wkładu własnego. Takie masakry i tak nie przechodzą bez komentarza. Nie ma co podcinać skrzydeł, jak ktoś ma zapał, żeby wprowadzać coś nowego. Gorzej, bo głupio mieć ikonkę "worek treningowy" :).

EDIT: Właściwie napisaliśmy w tej samej minucie z Mewashem o tym samym ;)
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska Liga Blood Bowl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość