[K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Kupię / Sprzedam / Wymienię
Awatar użytkownika
Grzechu
rezerwowy
Posty: 571
Rejestracja: 08 mar 2020, 19:14
Lokalizacja: Waszawa

Zdobyte trofea

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Grzechu » 14 gru 2023, 12:30

Raven pisze: 14 gru 2023, 10:58 Delikatnie podbijam temat. :) Może akurat ktoś robi świąteczne porządki w szafie? :lol:

Do uzupełnienia kolekcji brakują mi jeszcze 4 zestawy kości:
  • Orc (Gouged Eye)
  • Chaos Renegades
  • Lizardmen
  • Underworld Denizens
Jeśli macie coś z powyższej listy odezwijcie się proszę, może akurat się dogadamy! 8-)
orcze to te zielone z podstawki?
Lepiej być Fajansem niż gamoniem

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 14 gru 2023, 12:32

Grzechu pisze: 14 gru 2023, 12:30orcze to te zielone z podstawki?
Nie do końca z podstawki a te które pojawiły się osobno krótko po premierze.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2023, 23:18 przez Raven, łącznie zmieniany 1 raz.
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 19 gru 2023, 23:18

Udało mi się dostać 3 z 4 brakujących mi zestawów w nowych, zapakowanych pudełeczkach i grzechem byłoby nie skorzystać i nie uzupełnić praktycznie w pełni kolekcji! :D

Pierwsze z nich które do mnie dotarły to kości Orków (The Gouged Eye) które zostały wydane pierwotnie w Lipcu 2017 roku wraz z odpowiadającymi im kośćmi ludzi.

Wykonane zostały w przyjemnej dla oka toksyczno-zielonej kolorystyce z krwisto-czerwonymi akcentami a więc idealnie wpasowują się do drużyny Orków! Kompozycja ta jest przejrzysta i czytelna i na stole prezentować będzie się po prostu świetnie.

Na kościach D6 zamiast "szóstki" pojawiło się logo drużyny Orków (które miejmy nadzieję będzie wypadać jak najczęściej :lol:).

Muszę przyznać, że bardzo podobają mi się te kości! :)

Obrazek

Nie podrzucam jeszcze jaki zestaw pozostał mi do skompletowania, ponieważ kiedy w dniu jutrzejszym będzie lepsze światło wykonam fotki dwóch pozostałych zestawów które udało mi się dodać do mojej kolekcji. :)
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 20 gru 2023, 09:38

Udało mi się sfotografować kolejny zestaw który w dniu wczorajszym do mnie trafił.

Mówimy mianowicie o kościach z pierwszej edycji Lizardmenów wydanych w Październiku 2019 roku. Kości przez swój przepiękny design i stosunkowo mały wypust stały się bardzo popularne wśród kolekcjonerów i tym samym bardzo trudno je zdobyć.

Wykonane zostały w cudownej błękitno-niebieskiej kolorystyce z wypustkami w kolorze złota. Całość komponuje się ze sobą wprost idealnie i w mojej skromnej opinii są to najpiękniejsze kości jakie kiedykolwiek zostały wydane do Blood Bowl i odkąd zacząłem je kolekcjonować zawsze liczyłem, że któregoś dnia trafią do mojej kolekcji - no i są! :D

Na kościach D6 zamiast "sześciu oczek" pojawiło się wszystkim dobrze znane logo Lizardmenów.

Obrazek

Ostatni zestaw który do mnie przyjechał podrzucę niebawem. 8-)
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 20 gru 2023, 15:14

Znalazłem chwilkę to podrzucam ostatni zestaw kości który udało mi się zdobyć (i przedostatnim do skompletowania pełnej kolekcji). :)

Mówimy o bardzo trudno dostępnych kościach Chaos Renegades wydanych w mocno limitowanej serii w Maju 2018 roku. Kości te są jedynymi na chwilę obecną wydanymi do drużyny która mimo, że oficjalnie wspierana to nie posiada swojego "boxa startowego".

Co można o nich powiedzieć? Na pewno, że są mocno minimalistyczne. Odlew samych kości został wykonany z czarnej masy bez żadnych ciekawych i nietypowych "przebarwień. Wypustki natomiast mają barwę toksycznej zieleni.

Na kostkach D6 w miejscu "szóstki" pojawiło się ciekawe logo Renegades przypominające hełm zawodników futbolu. Ten mały szczegół wyjątkowo mi się podoba. :)

Obrazek

Ostatni zestaw który aktualnie poszukuje to:
  • Underworld Denizens
Kolekcja jest już praktycznie skompletowana co mega mnie cieszy! Pozostały jedyne kości Underworld Denizens (fioletowe z czarnymi wypustkami). Jeżeli je posiadacie to odezwijcie się proszę a na pewno jakoś się dogadamy! 8-)
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4284
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Oren » 21 gru 2023, 09:00

Raven pisze: 20 gru 2023, 15:14 Znalazłem chwilkę to podrzucam ostatni zestaw kości który udało mi się zdobyć (i przedostatnim do skompletowania pełnej kolekcji). :)

Mówimy o bardzo trudno dostępnych kościach Chaos Renegades wydanych w mocno limitowanej serii w Maju 2018 roku. Kości te są jedynymi na chwilę obecną wydanymi do drużyny która mimo, że oficjalnie wspierana to nie posiada swojego "boxa startowego".

Co można o nich powiedzieć? Na pewno, że są mocno minimalistyczne. Odlew samych kości został wykonany z czarnej masy bez żadnych ciekawych i nietypowych "przebarwień. Wypustki natomiast mają barwę toksycznej zieleni.

Na kostkach D6 w miejscu "szóstki" pojawiło się ciekawe logo Renegades przypominające hełm zawodników futbolu. Ten mały szczegół wyjątkowo mi się podoba. :)

Obrazek

Ostatni zestaw który aktualnie poszukuje to:
  • Underworld Denizens
Kolekcja jest już praktycznie skompletowana co mega mnie cieszy! Pozostały jedyne kości Underworld Denizens (fioletowe z czarnymi wypustkami). Jeżeli je posiadacie to odezwijcie się proszę a na pewno jakoś się dogadamy! 8-)
Renegaci to jedne z moich ulubionych kostek, mega czytelne, mega przejrzyste. Takie powinni robić a nie takie coś jak amazonki.

Under fioletowy jest gorzej czytelny ale dalej ładny.

Koniec offtopu! Powodzenia w szukaniu. Swoje zabieram ze sobą do Niemiec;)
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3084
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Pieta » 21 gru 2023, 09:29

Mnie się spodobały te nowsze undeadowe pomarańczowe, ale 170zł nie dam, bo po tyle chodzą.

Underworldowe też bym przytulił.

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 21 gru 2023, 10:18

Pieta pisze: 21 gru 2023, 09:29 Mnie się spodobały te nowsze undeadowe pomarańczowe, ale 170zł nie dam, bo po tyle chodzą.

Underworldowe też bym przytulił.
No miałeś okazję je zobaczyć grając ze mną ligowo. Są świetne i przy dobrym oświetleniu dają mega fajny i klimatyczny efekt „pomarańczowej poświaty” na stole.

Gorzej jednak kiedy oświetlenie jest słabe wtedy niestety nie są najczytelniejsze. :/
Oren pisze: 21 gru 2023, 09:00Renegaci to jedne z moich ulubionych kostek, mega czytelne, mega przejrzyste. Takie powinni robić a nie takie coś jak amazonki.

Under fioletowy jest gorzej czytelny ale dalej ładny.

Koniec offtopu! Powodzenia w szukaniu. Swoje zabieram ze sobą do Niemiec;)
No naprawdę mega są. Tak samo jak te czarne z żółtymi wypustkami goblińskie. Nie ma mowy by jakiś wynik na kości był pomylony z czymkolwiek innym.

Od tego trendu chyba się odchodzi i wszystkie są teraz odlewane z tych takich „niejednolitych” mas gdzie każda kość i każdy zestaw jest inny. Ma to swoje plusy i minusy.
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 04 lut 2024, 10:06

Podbijam temat. :D

Poszukuję ostatnich brakujących w mojej kolekcji kości Underworld Denizens. Mogą być otwarte, używane czy nawet bez pudełeczka.

Obrazek

Ma ktoś, coś? :D
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 01 kwie 2024, 10:29

Siemaneczko, podbijam temat!

Ma ktoś może kości Underworld Denizens i chciałby pomóc w skompletowaniu kolekcji? :)

Tak jak pisałem wcześniej, mogą być używane, czy nawet bez pudełeczka. Rozważę każdą propozycję. :)
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jarmark Stary Świat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości