[K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Kupię / Sprzedam / Wymienię
Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 28 lip 2023, 07:21

Tak jak pisałem wcześniej do kolekcji dołączają kolejne zestawy. Tym razem mówimy o drugiej edycji kostek sygnowanych drużyną Nurgle! :)

Kości zostały pierwotnie wydane w Styczniu 2022 roku i uważam, że świetnie odzwierciedlają motyw przewodni tej drużyny. :D Dodatkowo są dużo czytelniejsze niż te wypuszczone blisko 3,5 roku wcześniej.

Obrazek

Dziś lub jutro powinienem otrzymać jeszcze jeden zestaw kości a więc wtedy podrzucę zaktualizowaną "brakującą listę". :)
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 29 lip 2023, 09:03

Pojawiły się kolejne cudeńka! Tym razem są to kości Dwarfowe z drugiej edycji z grudnia 2020 roku. :)

Kości są w białej, marmurkowej kolorystyce a ciemniejsze odcienie sprawiają, że wyglądają jakby były wykute z kamienia. W połączeniu z niebieskimi wytłoczeniami daje to naprawdę interesujący efekt. :D

Obrazek

Zestawy które aktualnie poszukuje to:
  • Orc
  • Skaven
  • Goblin
  • Chaos Chosen
  • Chaos Renegades
  • Halfling
  • Lizardmen
  • Underworld Denizens
  • Necromantic Horror

Pozostało "jedynie" 9 zestawów do skompletowania kolekcji więc dawajcie proszę znać jeśli macie coś z powyższej listy a myślę, że się jakoś dogadamy. :) Będę bardzo wdzięczny!
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: rover » 31 lip 2023, 13:38

Mam stare kosci orkow oraz halflingow (te z widelcami). Wyslij mi pw w przyszly weekend, wroce z wakacji to ich poszukam.

Pudeleczka do nich mam bez naklejek.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 31 lip 2023, 14:14

rover pisze: 31 lip 2023, 13:38 Mam stare kosci orkow oraz halflingow (te z widelcami). Wyslij mi pw w przyszly weekend, wroce z wakacji to ich poszukam.

Pudeleczka do nich mam bez naklejek.
Poszło! W razie jakby Ci wypadło to się w przyszłym tygodniu przypomnę. :)
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 07 sie 2023, 13:25

W dniu dzisiejszym do kolekcji dołączyły kolejne kości - tym razem te z motywem Niziołków! :)

Są to kostki z pierwszej oficjalnej edycji wydane w czerwcu 2019 roku. Zostały zaprojektowane w ciemno-zielonej kolorystyce przechodzącej w jasną poświatę. Dodatkowo zamiast "6 oczek" na kostkach pojawiło się wszystkim dobrze znane logo Halflingów - widelec oraz nóż.

Czy dzięki tym kościom gra Halflingami stanie się bardzo przyjemna? Ciężko powiedzieć. Na pewno będzie dużo ciekawsza! :lol:

Obrazek

Zestawy które aktualnie poszukuje to:
  • Orc
  • Skaven
  • Goblin
  • Chaos Chosen
  • Chaos Renegades
  • Lizardmen
  • Underworld Denizens
  • Necromantic Horror

Do skompletowania kolekcji zostało jedynie 8 zestawów więc jeśli ktokolwiek posiada coś z listy wyżej - zapraszam do kontaktu. Na pewno się jakoś dogadamy. :)
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 23 sie 2023, 09:05

Dzięki waszej ogromnej pomocy (za co bardzo dziękuje) kolekcję zasiliły kolejne kości - tym razem te dotyczące Skavenów!

Są to kości z trzeciej edycji, wydane pierwotnie w grudniu 2020 roku. Wykonane zostały tak by świetnie wkomponować się w motyw "podziemia". Sprawiają wrażenie jakby były wykonane z miedzi/zardzewiałego metalu natomiast całości dopełniły jasnozielone/toksyczne wstawki. W mojej opinii ta edycja kości zyskała na czytelności i wygląda naprawdę genialnie!

Zamiast 6 oczek na kościach pojawiło się wszystkim dobrze znane logo Skaven. :)

Obrazek

Zestawy które aktualnie poszukuje to:
  • Orc (Gouged Eye)
  • Goblin
  • Chaos Chosen
  • Chaos Renegades
  • Lizardmen
  • Underworld Denizens
  • Necromantic Horror
Powoli, małymi kroczkami zbliżam się do skompletowania upragnionej kolekcji. :D Jeżeli posiadacie jakiekolwiek kostki z listy wyżej - zapraszam do kontaktu. Na pewno się jakoś dogadamy! :D
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 02 paź 2023, 21:25

Z delikatnym opóźnieniem (z winy kuriera :( ) ale dotarły! Zamówione w pre-orderze, najnowsze kości z motywem Wampirów dołączają do kolekcji! 8-)

Kości które premierę miały dosłownie dwa dni temu wyglądają fenomenalnie! Początkowo nie było wiadomo jak z ich czytelnością jednak z czystym sumieniem mogę wam powiedzieć, że nie ma się czym martwić, bo wyglądają bardzo dobrze.

Same kości zostały wykonane w iście krwistej kolorystyce ze złotymi, błyszczącymi wstawkami.

Na standardowych D6 zamiast „szóstki” pojawiło się logo Vampires które miejmy nadzieje będzie wypadać jak najczęściej! :D

Obrazek

Zestawy które aktualnie poszukuje to:
  • Orc (Gouged Eye)
  • Goblin
  • Chaos Chosen
  • Chaos Renegades
  • Lizardmen
  • Underworld Denizens
  • Necromantic Horror
Kolejny zestaw do kolekcji a do jej skompletowania pozostało już niewiele! Jeżeli macie coś z powyższej listy odezwijcie się proszę - na pewno się dogadamy! 8-)
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Ajax
rekrut
Posty: 200
Rejestracja: 13 maja 2018, 12:38

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Ajax » 02 paź 2023, 22:17

Mogę sprzedać kości Necromantic Horror jak coś nie wiem jaka cena jest aktualnie rozsądna bo rozstrzał w necie jest kosmiczny.

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 02 paź 2023, 22:31

Ajax pisze: 02 paź 2023, 22:17 Mogę sprzedać kości Necromantic Horror jak coś nie wiem jaka cena jest aktualnie rozsądna bo rozstrzał w necie jest kosmiczny.
Poszło PW. :)
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 12 paź 2023, 09:28

Dzięki pomocy kolejnego użytkownika kolekcja rozrosła się do okrągłych 20 zestawów z 20 teamów! :D

Tym razem do kolekcji dołączyły kości Necromantic Horror wydane w Listopadzie 2020r. krótko po premierze nowej edycji BB 2020 Season 2. :) Cóż mogę o nich rzec? Tak jak kolor pomarańczowy raczej nie należy do moich ulubionych tak ten zestawik już na pewno!

Ich stylistyka nawiązuje do halloween'owego klimatu a materiał który został użyty do ich wykonania jest półprzezroczysty przez co w niektórych miejscach kostki "prześwitują". Dodaje to mega efektu i istnego, dyniowego klimatu! Wytłoczenia są w kolorze czarnym a więc nie musimy się martwić o ich czytelność. :D

Na kościach D6 zamiast "6 oczek" pojawiło się upiorne logo Necromantic Horror, które jest dopełnieniem całości. Naprawdę muszę przyznać - jestem mega fanem tych kostek! :D

Obrazek

Zestawy które aktualnie poszukuje to:
  • Orc (Gouged Eye)
  • Goblin
  • Chaos Chosen
  • Chaos Renegades
  • Lizardmen
  • Underworld Denizens
Do skompletowania kolekcji pozostało jedynie 6 zestawów. Jeżeli macie coś z powyższej listy odezwijcie się proszę - na pewno się jakoś dogadamy! 8-)
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jarmark Stary Świat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości