[K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Kupię / Sprzedam / Wymienię
Awatar użytkownika
tasak
rezerwowy
Posty: 703
Rejestracja: 10 sie 2017, 10:51
Lokalizacja: Piastów
Kontakt:

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: tasak » 03 kwie 2024, 10:12

Raven pisze: 01 kwie 2024, 10:29 Siemaneczko, podbijam temat!

Ma ktoś może kości Underworld Denizens i chciałby pomóc w skompletowaniu kolekcji? :)

Tak jak pisałem wcześniej, mogą być używane, czy nawet bez pudełeczka. Rozważę każdą propozycję. :)
Podbijam koledze temat 8-) i jestem drugi w kolejce ;)
Obrazek
Steam: tasak BB2: Unfor Givingson gsm: 5o5.oo2.6o2 messenger: tasak.rafal

Obrazek

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 806
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 21 kwie 2024, 09:41

Jak na premierę kości (i drużyny) przystało, warto byłoby ją dodać do swojej kolekcji. ;) Takim trafem w moje ręce wpadły najnowsze kości zaprojektowane dla drużyny Gnomów!

Pomijając aspekt kolekcjonerski. Kiedy tylko je zaprezentowano stwierdziłem, że musze je mieć! Wyglądają po prostu genialnie! Połączenie niebieskiej bazy z czerwono/karmazynowymi wstawkami jest przykuwające wzrok i na pierwszy rzut oka przypominają trochę te Lizardzkie. :)

Na kostkach D6 zamiast standardowej "szóstki" pojawiło się logo - urocza czapeczka Gnoma która jest kwintesencją całego zestawu!

Myślę, że to też miało wpływ na szybkie ich zniknięcie ze strony a jak to niestety w ostatnich czasach bywa - kości do BB osiągają niebotyczne ceny na serwisach aukcyjnych a skalperzy tylko na to czekają...

Obrazek

Ostatni zestaw który aktualnie poszukuje to kości Underworld Denizens! Jeśli masz takie w swoim posiadaniu odezwij się proszę! Do skompletowania kolekcji wszystkich drużyn brakuje tak niewiele... :roll:
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
DoTheMario
rezerwowy
Posty: 427
Rejestracja: 27 cze 2017, 16:48
Lokalizacja: Wrocław

Zdobyte trofea

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: DoTheMario » 24 kwie 2024, 00:06

Raven pisze: 21 kwie 2024, 09:41 Jak na premierę kości (i drużyny) przystało, warto byłoby ją dodać do swojej kolekcji. ;) Takim trafem w moje ręce wpadły najnowsze kości zaprojektowane dla drużyny Gnomów!

Pomijając aspekt kolekcjonerski. Kiedy tylko je zaprezentowano stwierdziłem, że musze je mieć! Wyglądają po prostu genialnie! Połączenie niebieskiej bazy z czerwono/karmazynowymi wstawkami jest przykuwające wzrok i na pierwszy rzut oka przypominają trochę te Lizardzkie. :)

Na kostkach D6 zamiast standardowej "szóstki" pojawiło się logo - urocza czapeczka Gnoma która jest kwintesencją całego zestawu!

Myślę, że to też miało wpływ na szybkie ich zniknięcie ze strony a jak to niestety w ostatnich czasach bywa - kości do BB osiągają niebotyczne ceny na serwisach aukcyjnych a skalperzy tylko na to czekają...

Obrazek

Ostatni zestaw który aktualnie poszukuje to kości Underworld Denizens! Jeśli masz takie w swoim posiadaniu odezwij się proszę! Do skompletowania kolekcji wszystkich drużyn brakuje tak niewiele... :roll:
Odwróć 6 na K6 to będą się nadawały do teamu amazonek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 806
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 26 kwie 2024, 10:03

DoTheMario pisze: 24 kwie 2024, 00:06Odwróć 6 na K6 to będą się nadawały do teamu amazonek.
Hahahah
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jarmark Stary Świat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość