[K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Kupię / Sprzedam / Wymienię
Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

[K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 16 lip 2023, 19:43

Cześć wszystkim!

Jak pewnie zauważyliście bardzo kręci mnie kolekcjonowanie i kompletowanie poszczególnych kolekcji. Nie inaczej jest z Blood Bowlem! :) Mówię tu nie tylko o kompletnych i pomalowanych drużynach ale również wszelkich akcesoriach takich jak kości, boiska, Star Playerzy itd.

Postanowiłem, że postaram się skupić jedynie na oficjalnych dodatkach wydanych przez Games Workshop oraz Forge World i zrobię co w mojej mocy by możliwie jak najbardziej przybliżyć się do kompletnej kolekcji. :D

W przypadku kostek postawiłem sobie za zadanie zebrać po 1 komplecie kości odpowiadającym każdej z drużyn które zostały do tej pory wydane.

Na chwilę obecną GW wydało 23 kompletne drużyny z czego tylko jedna z nich (na dzień dzisiejszy) nie otrzymała żadnego oficjalnego zestawu kości i mowa tu o Old World Alliance. Co ciekawe w Maju 2018 roku został wydany dodatkowy zestaw kości odpowiadający frakcji Chaos Renegades (która oficjalnie nie doczekała się pudełkowego wydania) a więc mówimy o 23 zestawach kości. Dodając dwa dodatkowe (standard green oraz standard red) zawarte w starterze Second Season Edition mamy finalnie 25 zestawów (na ten moment) które chciałbym zebrać i jako, że jestem niejako na "półmetku" postanowiłem stworzyć ten wątek. ;)

Wierzę, że możecie mi w tym pomóc! :D Jeśli więc posiadacie którykolwiek z zestawów wymienionych poniżej to zapraszam na PW - na pewno się dogadamy! 8-)

Ostatni zestaw który aktualnie poszukuje to:
  • Underworld Denizens
Oczywiście kości mogą być używane jednak byłoby świetnie gdybyście posiadali również ich oryginalne, sześcienne pudełeczka (najlepiej z odpowiadającymi etykietami). :) Nie jest to jednak konieczne więc dawajcie znać jeśli macie cokolwiek z powyższej listy! :D

Będę bardzo wdzięczny za pomoc w skompletowaniu kolekcji!
Ostatnio zmieniony 20 gru 2023, 15:15 przez Raven, łącznie zmieniany 10 razy.
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4284
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Oren » 16 lip 2023, 23:39

Życzę powodzenia! Nie będzie to łatwe. Co prawda pewnie dużo z nas ma takie kości (z tego co wypisałeś nie mam tylko de) ale raczej mało osób będzie chciało się ich pozbyć.

Koniec offtopu, powodzenia ! (Ja nie sprzedaje ;) )
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 17 lip 2023, 08:32

Oren pisze: 16 lip 2023, 23:39 Życzę powodzenia! Nie będzie to łatwe. Co prawda pewnie dużo z nas ma takie kości (z tego co wypisałeś nie mam tylko de) ale raczej mało osób będzie chciało się ich pozbyć.

Koniec offtopu, powodzenia ! (Ja nie sprzedaje ;) )
Dzięki! :D

Wiem, że łatwo nie będzie ale może akurat ktoś będzie chciał odsprzedać niektóre zestawy i powoli, powoli do przodu. :)

Tak czy inaczej czekam na wasze propozycje. 8-)
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
TomB
rekrut
Posty: 122
Rejestracja: 14 lut 2019, 19:47

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: TomB » 22 lip 2023, 19:52

Ja jak Oren mam dużo - obecnie 34kpl kości (mam te z listy powyżej za wyj Underworld). Musisz wziąć pod uwagę iż do niektórych drużyn były po 2, a przy jednej nawet 3kpl kości. Drużyn (którymi można grać) obecnie naliczyłem 28+2 - także mały update stopki Cię czeka. Jak będę kiedyś chciał kawalerkę w Wawie kupić to popchnę kolekcję ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 22 lip 2023, 20:46

TomB pisze: 22 lip 2023, 19:52 Ja jak Oren mam dużo - obecnie 34kpl kości (mam te z listy powyżej za wyj Underworld). Musisz wziąć pod uwagę iż do niektórych drużyn były po 2, a przy jednej nawet 3kpl kości. Drużyn (którymi można grać) obecnie naliczyłem 28+2 - także mały update stopki Cię czeka. Jak będę kiedyś chciał kawalerkę w Wawie kupić to popchnę kolekcję ;)
Zdaje sobie sprawę, że do wielu drużyn powstało kilka edycji kości. Jednakże tak jak pisałem w pierwszym poście - interesuje mnie po jednym zestawie przypadającym na każdą z drużyn. A więc stopka jest poprawna i na dzień dzisiejszy (osobiście) chciałbym zebrać 25 zestawów (każdy dla innej drużyny).

A więc 22 drużyny (bez OWA która nie ma kości) + Chaos Renegades + czerwone i zielone (bazowe z BB2020).

A co do kości to rozumiem, że nie masz aktualnie żadnych „dodatkowych” które miałbyś do zaoferowania tak?
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 25 lip 2023, 14:13

Wiem, że nie mogę się pochwalić aż tak pokaźną kolekcją co niektórzy tu na forum ale podrzucam to co aktualnie posiadam i w miarę zdobycia kolejnych kości będę ten wątek na bieżąco aktualizował i traktował jako taką prywatną "biblioteczkę". :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 26 lip 2023, 09:44

Kolekcja się rozrasta i tym samym udało się przekroczyć połowę zamierzonej kolekcji! :)

Do rodziny dołączyły kości Snotlingowe z pierwszej edycji (2020r.) które w mojej opinii są dużo ładniejsze niż te jasnozielone i nieprzezroczyste. W rzeczywistości prezentują się dużo lepiej niż na zdjęciu. :D

Obrazek

Zestawy które aktualnie poszukuje to:
  • Orc
  • Skaven
  • Dwarf
  • Goblin
  • Chaos Chosen
  • Chaos Renegades
  • Dark Elf
  • Nurgle
  • Halfling
  • Lizardmen
  • Underworld Denizens
  • Necromantic Horror
Dawajcie znać gdybyście posiadali coś z listy. :)
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1592
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: bialy » 26 lip 2023, 12:59

W rzeczywistości to nie widać wyników na tych kościach snootlingów (wersja 1).
Idealne do oszukiwania, pasują do rasy jak ulał ;D

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 26 lip 2023, 15:49

bialy pisze: 26 lip 2023, 12:59 W rzeczywistości to nie widać wyników na tych kościach snootlingów (wersja 1).
Idealne do oszukiwania, pasują do rasy jak ulał ;D
Hahah to też prawda. :lol:

Z drugiej jednak strony wszystkie „półprzezroczyste” kości mają to do siebie, że wszystko zależy od oświetlenia i boiska/maty na której gramy. :) W mojej opinii prezentują się jednak najciekawiej.
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] Kości - Kolekcja GW Ravena

Post autor: Raven » 27 lip 2023, 15:45

Kolejne kości do kolekcji. Tym razem udało mi się zdobyć te z motywem Dark Elfów z drugiej edycji (z 2021 roku). :D

Muszę przyznać, że w mojej opinii są to jedne z najładniejszych kości jakie GW wypuściło do Blood Bowla i prezentują się naprawdę znakomicie!

Obrazek

W drodze są kolejne kostki które niebawem zasilą moją kolekcję i jak tylko je otrzymam od razu się tym z wami podzielę i zaktualizuje „brakującą listę”. :)
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jarmark Stary Świat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości