[K] 2 ogry do Ogrów/Starter Ogrów na pół

Kupię / Sprzedam / Wymienię
ODPOWIEDZ
Sawka
podawacz piłek
Posty: 7
Rejestracja: 25 kwie 2024, 12:03

[K] 2 ogry do Ogrów/Starter Ogrów na pół

Post autor: Sawka » 27 kwie 2024, 11:51

Heja,
Jako nowy gracz zacząłem od Ogrów, i tutaj problem, bo ogry mam 4, a chciałbym 6. Czy ktoś ma może 2 zbywające mu głupoludy albo chciałby się złożyć na pół na starter? Najlepiej Warszawa (do startera, do skupu sztuk to skądkolwiek, byle nie Ameryka i cło 😛). Nuffle!

Awatar użytkownika
Blak
rekrut
Posty: 215
Rejestracja: 13 maja 2018, 19:15

Re: [K] 2 ogry do Ogrów/Starter Ogrów na pół

Post autor: Blak » 27 kwie 2024, 13:49

Starter ogrow mozesz uzupelnic dwoma ogrami z ForgeWorld
Nie "meczy"... MECZÓW!

Sawka
podawacz piłek
Posty: 7
Rejestracja: 25 kwie 2024, 12:03

Re: [K] 2 ogry do Ogrów/Starter Ogrów na pół

Post autor: Sawka » 27 kwie 2024, 19:59

Blak pisze: 27 kwie 2024, 13:49 Starter ogrow mozesz uzupelnic dwoma ogrami z ForgeWorld
Patrzyłem, ale jedyne co znalazłem to ten zestaw kobiet-ogrów ze snotem za 210 złotych - za tą cenę lepiej mi kupić kolejny starter i zaoszczędzić, jako że i tak będę się na każdej figurce bawił w konwersje. Jeśli znalazłeś coś, co mieści się w rozsądnej cenie do 100 złotych, to chętnie przygarnę linka. :D

Awatar użytkownika
Żaba
rekrut
Posty: 220
Rejestracja: 22 lip 2019, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: [K] 2 ogry do Ogrów/Starter Ogrów na pół

Post autor: Żaba » 27 kwie 2024, 22:35

Sawka pisze: 27 kwie 2024, 19:59
Blak pisze: 27 kwie 2024, 13:49 Starter ogrow mozesz uzupelnic dwoma ogrami z ForgeWorld
Patrzyłem, ale jedyne co znalazłem to ten zestaw kobiet-ogrów ze snotem za 210 złotych - za tą cenę lepiej mi kupić kolejny starter i zaoszczędzić, jako że i tak będę się na każdej figurce bawił w konwersje. Jeśli znalazłeś coś, co mieści się w rozsądnej cenie do 100 złotych, to chętnie przygarnę linka. :D
Obczaj sobie druk 3D.
Ugni Voodo Ogres albo Punga Bloody Goons.
Możesz iść na stronkę myminifactory i kupić pojedyncze (pliki stl) modele, które Ci się podobają a następnie znaleźć drukarza 3D.
Słyszałem również, że na telegramie jest grupa BloodBowl STL i można tam znaleźć różne teamy BloodBowlowe bez opłat. Kwestie moralne zostawiam Tobie.
PSN ID: zabasuperstar | FUMBBL: zabass

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jarmark Stary Świat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości