drużyny stunty

"Piłka jest kolczasta a pola punktowe są dwa". Wszystko o zasadach gry Blood Bowl.
NairoD
trener
Posty: 3301
Rejestracja: 06 sty 2015, 15:57

Zdobyte trofea

Re: drużyny stunty

Post autor: NairoD » 03 paź 2017, 15:35

Niko pisze:
Crazy_Cow pisze:Kurwa Panowie (i Panie) Co to do chuja jest?! Dlaczego tyle osób nagle stunty to stunty tamto : / elegancko nas były 2-3 ekpy w turnieju i pudło było pewne, a Wy mi całą koncepcje "grania gobosami, aż do pierwszego miejsca" niszczycie : D Zaraz Krasie będą rzadsze niż gobosy xD
+1, powoli zaczynam myśleć nad rzuceniem stunty a co za tym idzie całego BB :P
I jeszcze wszystkie figurki wypiernicze. A co, bo moge :P
Slanny 2019 - 4/1/1 (6)
Slanny 2018 - 43/11/18 (72)
Slanny 2017 - 36/8/24 (68)
Slanny 2016 - 21/10/18 (49)

Stunty 2020 - 18/13/13(44)

Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia (może kiedyś skończe...)

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: drużyny stunty

Post autor: zgnity » 03 paź 2017, 16:11

NairoD pisze:
Niko pisze:
Crazy_Cow pisze:Kurwa Panowie (i Panie) Co to do chuja jest?! Dlaczego tyle osób nagle stunty to stunty tamto : / elegancko nas były 2-3 ekpy w turnieju i pudło było pewne, a Wy mi całą koncepcje "grania gobosami, aż do pierwszego miejsca" niszczycie : D Zaraz Krasie będą rzadsze niż gobosy xD
+1, powoli zaczynam myśleć nad rzuceniem stunty a co za tym idzie całego BB :P
I jeszcze wszystkie figurki wypiernicze. A co, bo moge :P
Jak będziesz wypierniczał to włóż je do jakiegoś pudełka i powiedz gdzie i kiedy będziesz to robił.
Blood Bowlowi kloszar... FreeGracztarianie czy jak to się tam zwie wygrzebią to ze śmietnika :]

PS. Też będę miał Gobosy tylko muszę je pomalować ( a głos odbija się echem od roku czasu :P ).
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: drużyny stunty

Post autor: Domingo » 05 paź 2017, 18:44

Niko pisze:
Crazy_Cow pisze:Kurwa Panowie (i Panie) Co to do chuja jest?! Dlaczego tyle osób nagle stunty to stunty tamto : / elegancko nas były 2-3 ekpy w turnieju i pudło było pewne, a Wy mi całą koncepcje "grania gobosami, aż do pierwszego miejsca" niszczycie : D Zaraz Krasie będą rzadsze niż gobosy xD
+1, powoli zaczynam myśleć nad rzuceniem stunty a co za tym idzie całego BB :P
Raz mu sprzątnąłem butle rumu sprzed nosa i już się obraża :P
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: drużyny stunty

Post autor: Slimaq » 06 paź 2017, 11:51

Sytuacja z meczu w jednym z ostatnich turniejów:

Thrower z leaderem zszedł w pierwszej połowie i nie wstał na początku drugiej - następni wrócił w dajmy na to 3 turze drugiej połowy - pytanie: czy daje RR czy nie. Meewash uważa że nie i tak zagralśmy.

Wczoraj była identyczna sytuacja na FUMBBL i tam RR był dany (co oczywiście o niczym nie świadczy) - akurat specowałem ten mecz więc zapytałem innych speców czy to bug czy tak to powinno być grane - było kilku reprezentantów z EB - wszyscy co do jednego powiedzieli że powinien dostać RR bo nie był wykorzystany w tej połowie blebleble.

Pytanie Jak jest w końcu - na EB na pewno zadam to pytanie śędziemu bo sam nie jestem pewny.
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4454
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: drużyny stunty

Post autor: Sir Mewash » 06 paź 2017, 12:12

Slimaq pisze:Sytuacja z meczu w jednym z ostatnich turniejów:

Thrower z leaderem zszedł w pierwszej połowie i nie wstał na początku drugiej - następni wrócił w dajmy na to 3 turze drugiej połowy - pytanie: czy daje RR czy nie. Meewash uważa że nie i tak zagralśmy.

Wczoraj była identyczna sytuacja na FUMBBL i tam RR był dany (co oczywiście o niczym nie świadczy) - akurat specowałem ten mecz więc zapytałem innych speców czy to bug czy tak to powinno być grane - było kilku reprezentantów z EB - wszyscy co do jednego powiedzieli że powinien dostać RR bo nie był wykorzystany w tej połowie blebleble.

Pytanie Jak jest w końcu - na EB na pewno zadam to pytanie śędziemu bo sam nie jestem pewny.
W zasadach jest napisane:
...Leader Re-roll counter and add it to their team re-rolls at the start of the game and at half time after any Master Chef rolls. In additi on, the Leader re-roll may only be used so long as at least one player with the Leader skill is on the pitch - even if they are Prone or Stunned!

Ja do tej pory grłem że jeśli lider wychodzi na drugą połowe to jest, jeśli nie wchodzi to nie. Potem jak mi wracał to nie dodawałem. Ale może trzeba to potraktować jak przy kickoff evencie że dostaje się (extra) reroll
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3519
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: drużyny stunty

Post autor: Smollar » 06 paź 2017, 12:13

Slimaq pisze:Sytuacja z meczu w jednym z ostatnich turniejów:

Thrower z leaderem zszedł w pierwszej połowie i nie wstał na początku drugiej - następni wrócił w dajmy na to 3 turze drugiej połowy - pytanie: czy daje RR czy nie. Meewash uważa że nie i tak zagralśmy.

Wczoraj była identyczna sytuacja na FUMBBL i tam RR był dany (co oczywiście o niczym nie świadczy) - akurat specowałem ten mecz więc zapytałem innych speców czy to bug czy tak to powinno być grane - było kilku reprezentantów z EB - wszyscy co do jednego powiedzieli że powinien dostać RR bo nie był wykorzystany w tej połowie blebleble.
Też uważam, że powracający leader dodaje swój przerzut, jeżeli oczywiście jeszcze w tej połowie nie został on wykorzystany.
W Death Zone 2 nawet napisali, by nie kłaść znacznika na torze RR, tylko w polu z rezerwowymi, by wiadomo było czy został zużyty.

PS
Ale to chyba nie temat o stunty do takich dylematów...?
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: drużyny stunty

Post autor: Slimaq » 06 paź 2017, 13:35

Sorry za pomyłkę tematu...

Sam jak pisałem nie wiem jak to działa bo i argumety Meewasha i przeciwne mają sens. Wyjaśnię to na EB.
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: drużyny stunty

Post autor: Vincent » 06 paź 2017, 14:13

Moja interpretacja jest taka, że rerolla dodajesz zawsze, gdy w drużynie masz leadera. Jednakże użyć tego rerolla możesz tylko wtedy gdy jest on na boisku. Tak więc nie ma znaczenia czy siedzi na ławie, jest KO czy kontuzjowany na początku 2 połowy.

Opis skilla jest dla mnie dość jasny. Jest podany warunek na to kiedy dostajesz dodatkowy reroll (gdy masz w drużynie leadera) i warunek na użycie rerolla (leader musi być na boisku).

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4454
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: drużyny stunty

Post autor: Sir Mewash » 06 paź 2017, 14:36

Ale dostajesz go tylko na poczatku pierwszej i drugiej połowy ;)

To tez pytanie jak dziala kopanie zawodnika z piłą? czy +3 działa przy faulu czy nie :)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3519
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: drużyny stunty

Post autor: Smollar » 06 paź 2017, 15:06

Vincent pisze: Opis skilla jest dla mnie dość jasny. Jest podany warunek na to kiedy dostajesz dodatkowy reroll (gdy masz w drużynie leadera) i warunek na użycie rerolla (leader musi być na boisku).
Dokładnie jak pisze Vincent, imho.
Sir Mewash pisze:Ale dostajesz go tylko na poczatku pierwszej i drugiej połowy ;)
Czyli zawsze wtedy, gdy standardowe rr się "resetują".
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kwestia Zasad”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości