Dopuszczenie figurek

"Piłka jest kolczasta a pola punktowe są dwa". Wszystko o zasadach gry Blood Bowl.
Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Dopuszczenie figurek

Post autor: rover » 03 lut 2020, 08:14

Ja mam dwa wnioski po tej dyskusji.

1. Przeciez wszystkie zasady w tym zakresie i tak sa ustalone, a pytanie bylo o konkretne figurki. I to w kwestii organizatora powinno byc czy je dopusci, bo to specyficzny przypadek, a argumenty z jakiegos powodu odjechaly daleko od merytorycznych. Zeby nie powiedziec, ze w wielu wypowoedziach nie pojawily sie wcale :P

2. Fajnie byloby zobaczyc starcie stikman vs Oren w familiadzie. Stikman mialby w teamie aktorow, a Oren pilkarzy :D Wiecej fajerwerkow byloby tylko w pojedynku Markus (mysliwy) vs Kedzi (zolnierz), bo bysie szczelali :D
Ostatnio zmieniony 03 lut 2020, 08:19 przez rover, łącznie zmieniany 3 razy.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1587
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: Dopuszczenie figurek

Post autor: bialy » 03 lut 2020, 08:16

Myślę, że Stickman dał mata. Ale w swej agonii rzucę grosika Wiedźminowi...
Poe pisze: 02 lut 2020, 00:01 <CIACH> ale weźcie też pod uwagę że nie gracie w to sami, a po drugiej stronie stołu siada osoba która ciężką krwawicą ostatnich kilka miesięcy czy lat uczyła się i trenowała rękę z pędzlem, pilnikiem, skalpelem czy dłutem i z dumą wystawia wam efekt swojej syzyfowej pracy.
podkreślam to z czystym sumieniem, bo ja jestem właśnie taką osobą. wiem też że poza mną jest tu cała banda tak samo pojebanych na tym punkcie osób.
to zdanie tu już padło, ale widzę że warto je przypomnieć: szacunek do przeciwnika. </CIACH>
Czyli jeśli na przeciwko komuś o skillu trenowanym przez lata siada "warzywo", to czy ta "jarzyna" także nie okazuje szacunku przecinikowi? Bo nie spędziła miesięcy ogarniając arkana taktyki i strategii?

Ogarnijcie się ludzie.

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3815
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Dopuszczenie figurek

Post autor: MarkusNord » 03 lut 2020, 08:28

stikman pisze: 03 lut 2020, 00:03 Opierdala się dupę innym, naśmiewa, napina i próbuje leczyć kompleksy. Na razie to tak nie boli, bo jeszcze nas mało, ale wszystko się spierdoli tak jak zawsze :)
Niestety do tego zmierzamy.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Daeval
podawacz piłek
Posty: 39
Rejestracja: 11 paź 2018, 11:50

Re: Dopuszczenie figurek

Post autor: Daeval » 03 lut 2020, 09:01

bialy pisze: 03 lut 2020, 08:16 Myślę, że Stickman dał mata. Ale w swej agonii rzucę grosika Wiedźminowi...
Poe pisze: 02 lut 2020, 00:01 <CIACH> ale weźcie też pod uwagę że nie gracie w to sami, a po drugiej stronie stołu siada osoba która ciężką krwawicą ostatnich kilka miesięcy czy lat uczyła się i trenowała rękę z pędzlem, pilnikiem, skalpelem czy dłutem i z dumą wystawia wam efekt swojej syzyfowej pracy.
podkreślam to z czystym sumieniem, bo ja jestem właśnie taką osobą. wiem też że poza mną jest tu cała banda tak samo pojebanych na tym punkcie osób.
to zdanie tu już padło, ale widzę że warto je przypomnieć: szacunek do przeciwnika. </CIACH>
Czyli jeśli na przeciwko komuś o skillu trenowanym przez lata siada "warzywo", to czy ta "jarzyna" także nie okazuje szacunku przecinikowi? Bo nie spędziła miesięcy ogarniając arkana taktyki i strategii?

Ogarnijcie się ludzie.
Przecież nikt ci nie mówi byś był Michałem Aniołem, jeśli ktoś nie ma fachu w rękach to ma figsy pomalowane gorzej. Domyślam się że @Poe chodziło o to by nie grać szarością a na stół wystawiać figurki do tego przeznaczone. Twój argument zupełnie mija się z tematem. Nie słyszałem by był jakiś wymóg punktowy, który powoduje że nie jesteś już warzywem. Za to obiło mi się kiedyś o uszy, że jest wymóg na masterach by figurki były pomalowane a podstawki wykończone i raczej nic się w tej kwestii nie zmieniło.
Obrazek

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Dopuszczenie figurek

Post autor: reszka » 03 lut 2020, 09:10

Panowie, nie znacie się na internetach.
stikman pisze: 03 lut 2020, 00:03 ale wszystko się spierdoli tak jak zawsze
To był sygnał, żeby bezdyskusyjnie skończyć dyskusję. Co miało zostać powiedziane - zostało.

Łopatologicznie, wszystko poniżej to już nie dyskusja a udowadnianie długości przyrodzenia.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4284
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dopuszczenie figurek

Post autor: Oren » 03 lut 2020, 09:30

Ja na sam koniec chciałbym tylko powiedzieć że prawdopodobnie może w paru miejscach mnie poniosło. Wszystkich kogo uraziłem to przepraszam. Swoje zdanie już powiedziałem. Z paroma osobami się nie zgadzam z paroma osobami się zgadzam. Nie ważne, nie chce już być częścią tej kłótni bo zabolało mnie to mocno a nie chce z nikim mieć jakiejś kosy i czuć morowe powietrze grając z ta osobą kiedyś na jakims turnieju.

Familiada ze Stikmanem to dobry pomysł!

Figurki klocków powinny zostac dopuszczone tylko mumię na jakimś klocku dodatkowo podłożone aby widać było że to większe silniejsze ziomeczki są.

Save the community!
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: Dopuszczenie figurek

Post autor: Warrior1980 » 03 lut 2020, 12:22

Proponuję ustawkę na sobotnim afterze na Brickbowlu. Zwolennicy sztuki - wyposażeni w kastety i tłuczki do mięsa, zwolennicy kasztanków - pałki i pokrywki od garnków. Startujemy w samych gaciach. Z dodatkowego wyposażenia każdy może wziąć jeden bandaż oraz spray na komary, kibice mogą oglądać wydarzenie zza taśmy. Ubezpieczenie we własnym zakresie.

Ja się piszę po stronie sztuki jakby co :P

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: Dopuszczenie figurek

Post autor: Grab » 03 lut 2020, 12:36

Jebłem
steam: grabpl
cziterkiler

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Dopuszczenie figurek

Post autor: leon » 03 lut 2020, 12:56

Moge sedziowac ten event
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Kretonal
liniowy
Posty: 1011
Rejestracja: 31 sty 2018, 11:59

Zdobyte trofea

Re: Dopuszczenie figurek

Post autor: Kretonal » 03 lut 2020, 13:37

Ja będę rzucał cegłą na kickofie z trybun
Księga ulicy mówi jasno: Jeśli trafisz na silniejszego przyjmij z pokorą wpierdol od niego

aka Jołkipołki

Chciałbym zobaczyć odcinek Familiady, gdzie po jednej stronie są Gamonie, a po drugiej Deadline.

Zablokowany

Wróć do „Kwestia Zasad”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości