4 kolejka - umawiamy się na mecze

Awatar użytkownika
Duinhir
rezerwowy
Posty: 466
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:28

Zdobyte trofea

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Duinhir » 27 mar 2013, 17:57

W grupie z figurantem odpada zawsze figurant. To jest przywilej. W grupie bez figuranta, co mi po rozwinięciu jak dwie ekipy odpadają ;) Są plusy i minusy, ale moim zdaniem zawsze lepiej wejść do PO niż nie wejść ;)

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: yedee » 27 mar 2013, 18:01

Figurant to beznadziejna sprawa - jeden mecz mniej. Wszystkie grupy poza pierwsza maja ten problem w tej odslonie DP. Nie ma dobrego rozwiazania tego problemu.

0:0 z figurantem jest spoko. Masz minimum punktow, brak kontuzji, gracze pauzujacy wracaja, jest dodatkowa kasa. Wiecej niz to to niestety w moim odczuciu za duzo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Qbusus » 27 mar 2013, 18:36

to prawda ze ciezko to zbalansowac. Brak strat, powrot ewent zawodnikow po kontuzjach kaska..spoko, ale raczej bywa tak ze team zdobedzie wiecej niz 5 pnkt w czasie calego meczu, no i grajac mozesz starac sie rozwinac tych ktorzy sa blisko do awansu a nie zdawac sie na slepy los. Tak zle i tak nie dobrze.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Akuku88
rekrut
Posty: 128
Rejestracja: 14 lut 2013, 21:39

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Akuku88 » 27 mar 2013, 19:00

Wady płynące z posiadania figuranta w grupie są poważniejsze niż korzyści.
Kislev Open:
Arabskie Noce (Khemri 1000) - 0-0-0

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: yedee » 27 mar 2013, 19:35

Akuku88 pisze:Wady płynące z posiadania figuranta w grupie są poważniejsze niż korzyści.
Tyle ze to czasami zlo konieczne, nie ma co sie nad tym uzalac. Gdyby silnik gry byl inny albo gdybysmy mieli inna liczbe graczy, to napewno wygladaloby to inaczej. W kolejnej edycji mozesz kontynuowac druzyne i pewnie wtedy bedziesz w pierwszej grupie, bez figurantow - ot co.
Obrazek

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2876
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: reszka » 27 mar 2013, 20:13

yedee pisze:
Tyle ze to czasami zlo konieczne, nie ma co sie nad tym uzalac. Gdyby silnik gry byl inny albo gdybysmy mieli inna liczbe graczy, to napewno wygladaloby to inaczej. W kolejnej edycji mozesz kontynuowac druzyne i pewnie wtedy bedziesz w pierwszej grupie, bez figurantow - ot co.
+1
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Akuku88
rekrut
Posty: 128
Rejestracja: 14 lut 2013, 21:39

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Akuku88 » 27 mar 2013, 23:19

Ale ja chcę jeszcze trochę pomarudzić ;<
Kislev Open:
Arabskie Noce (Khemri 1000) - 0-0-0

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Qbusus » 28 mar 2013, 01:13

Mecz z akuku rozegrany, przegralem 1:2 mozna akceptowac

z meczu jestem srednio zadowolony a wlasciwie nie z meczu tylko z mojej postawy. byla to jedna z tych rozgrywek gdzie mimo usilnych staran ciezko było cos sklecic. Poczatek byl dobry i obiecujacy az do momentu gdy udalo mi sie zalozyc sciane na undeady przy bocznej lini. wytracilem goscia z pilka za boisko pilka spadla w stosunkowo dobrym miejscu. Chcialem wypchnac pozostalych dwuch zawodnikow za boisko i niestety czaszka. To rozwiazalo worek z malo ciekawymi rzutami. Rat ogr spal cala pierwsza polowe. Przez nastepnych pare tur palilem rzuty i to napoczątku rund więc niweczyłem w ten sposób wszystkie plany. W efekcie jeden typ zabity drugi idzie na emeryturke. ( tu akurat moge mowic o szczesciu :P ) Zarobilem minimum kaski wiec zabraknie 10 k na 3ciego rerola. innymi slowy mam nadzieje ze szybko zapomne o tym meczu.

Nadmienie ze akuku w moim mniemaniu rozegral bardzo ładny meczyk.

dzieki za gre. :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Akuku88
rekrut
Posty: 128
Rejestracja: 14 lut 2013, 21:39

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Akuku88 » 28 mar 2013, 01:35

Nieumarli 2 - Szczury 1
prosimy o akceptację

fajny meczyk, podobał mi się
Qbusus pisze:Nadmienie ze akuku w moim mniemaniu rozegral bardzo ładny meczyk.

dzieki za gre. :)
Też pierwszorzędnie rozgrywałeś, twoje przyłożenie było bardzo zgrane, nie miałem nic do powiedzenia, dobrze za to, że miałem dość czasu na zdobycie drugiego dla siebie.

Ja zaczynałem mecz odebraniem wykopu i tym samym atakiem. Jednak spotkanie rozpoczęło się lepiej dla szczurów. Uformowałem klatkę, ale zaraz na starcie moja mumia oberwała kontuzję (co przypomniało mi przegrany mecz z Amazonkami, kiedy to też mumia dostała kontuzję dość wcześnie podczas rozgrywki), ale na szczęście się zregenerowała. Klatka się nie spisywała i zdecydowałem się ją rozłożyć i szukać okazji. Sprawnie mnie blokowałeś, traciłem już nadzieje na przyłożenie w pierwszej połowie, na szczęście powstało okienko przez które przebiegłem. Pierwsze przyłożenie wykonałem chyba w ostatniej (ewentualnie w przedostatniej) turze.

Rat Ogre dał ciała na całej linii, dobrze dla mnie, że wylądował na glebie, miałem z nim dzięki temu święty spokój na niemal całą połowę.

No i cóż, moja drużyna wzbogaciła się o darmowy szkielet. Nie planowałem tego :P.

Obaj straciliśmy 2-3 tury przez czaszki. Ja straciłem 2 tury przez przerzucenie czaszki na czaszkę, a potem czaszki i powalenie obu na dwie czaszki.

Śmiem twierdzić, że spotkanie wyglądałoby zgoła inaczej, gdyby szczury miały w kieszeni więcej rerolli.
Kislev Open:
Arabskie Noce (Khemri 1000) - 0-0-0

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: yedee » 28 mar 2013, 09:48

Z kim gram w tej kolejce? Nie mam jak tego sprawdzic obecnie. Niestety mecz rozegrac bede mogl najwczesniej we wtorek wieczorem, byc moze nawet w srode...
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Dębowego Pucharu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości