3 kolejka - umawiamy się na mecze

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 3 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Nimar » 13 gru 2013, 12:34

Rotti pisze:Ostatecznie więc: Bóg Kostek śmiał się ze mnie, gdy pytałem go, czy jest po mojej stronie
I zaśmieje się jeszcze nie raz! :lol:

Trochę mi zaspamowaliście skrzynkę powtórkami, ale już ogarnąłem. Mecz Junior vs Rotti ktos mnie ubiegł, ale załatwiłem Margaritavs Propor i Warrior vs Niko.
Obrazek

Wampiry bardzo ładnie grały, śwetnie się oglądało ten meczyk. I chyba tylko raz miałeś blood lust.

Obrazek

Tutaj znowu szczury zostały rozjechane. Tak się zastanawiałem dlaczego Propor próbował podnosić piłkę liniowym, jak mu zabrakło miotacza. Ja bym do tego użył kanalarza z agi 4.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: 3 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Warrior1980 » 13 gru 2013, 13:04

To jak jest już wrzutka z meczu to krótki komentarz.

Mecz bardzo średni, bez spektakularnych akcji. Rzuty przeciętne, rerole zatrzymywane na bloodlust, w sumie chyba zużyłem na to 4-5 reroli, ugryzienie było jedno ale nieszkodliwe. Ze dwa razy udała się sprytnie hipnoza :)

Krasnale słabo biły, nawet na podwójnych blokach ilość powalonych poniżej prawdopodobieństwa. Nie wiem jak to odczuwał Niko, ale ja bym nie dał obiadu swoim zawodnikom po takim biciu.

Krasnale robiły swoje, Wampiry swoje. Trochę krwi, wyrwanych rączek, wybitych zębów...

Rozwinięcie +1S dla Thrala.

Bójcie się, Wampir z S5 będzie siał postrach. Krasnalom chyba nie udało się go położyć w trakcie meczu (a może raz...)

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 3 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Nimar » 13 gru 2013, 13:35

Ja tam ekspertem nie jestem ale proponuję ci uzbrajać wampiry w skill "pro" zaoszczędzisz na RR. Oglądałem kilka meczy na yo tube ckenoora i on na każdym wampierze miał właśnie "pro", dawał tego skilla nawet przed blokiem.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Vidoter
rekrut
Posty: 352
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:04

Zdobyte trofea

Re: 3 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Vidoter » 13 gru 2013, 13:43

1. cKnoor a nie cKenoor ;)
2. Nie zawsze przed blokiem. Z tego co pamiętam dawał dodge albo block, a dopiero później pro ;)

A swoją drogą: graj Vampirami w PLBB. Tam ta drużyna zdąży się lepiej rozwinąć :P

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: 3 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Warrior1980 » 13 gru 2013, 14:06

No tak gram nimi na czuja, jednemu dałem blok drugiemu dodge, trzeci +1S :) co dalej to zobaczymy.

Mam 5 RR więc stwierdziłem że PRO będzie warto dawać po zakupie czwartego wampira, ale oczywiście mogę się mylić... póki co nie jest źle; tak naprawdę wtopiłem jedną solidną akcję z Margaritą, kiedy nie znając mechaniki gry nie wiedziałem jak ugryźć Thrala po niezdanym bloodluscie, kombinowałem aż się skończył czas a był to Wampir z piłką, który zostawił ją gdzieś niedaleko przeciwnika a sam kulturalnie zszedł na trybuny...

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 3 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Nimar » 13 gru 2013, 14:22

A jak to jest, jak taki wampir zwieje wyssać kibiców to on wraca przy nastepnym wykopie czy jest już wyoutowany do końca meczu?
nick steam: Nimar

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: 3 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: yedee » 13 gru 2013, 14:24

Wraca, inaczej ta druzyna (tym bardziej) nie mialaby zadnego sensu. :D
Obrazek

LubieCiastka
podawacz piłek
Posty: 22
Rejestracja: 31 paź 2013, 00:12

Re: 3 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: LubieCiastka » 14 gru 2013, 01:06

SirRaistlin kiedy gramy? Może dziś kolo 18?
Nie mogę się doczekać świetnych rzutów kośćmi i tego, że bomberman po raz trzeci spierdoli akcje i rzuci bombę pod swoje nogi.

SirRaistlin
podawacz piłek
Posty: 15
Rejestracja: 23 lis 2013, 01:29

Re: 3 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: SirRaistlin » 14 gru 2013, 14:05

LubięCiastka

Może być dzisiaj o 18. Ewentualnie trochę później (np. 18.30) ale powinienem na 18 dać radę :)

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 3 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Lyskie » 14 gru 2013, 19:39

SirRaistlin z waszym meczem było coś nie tak? Resetować to 0-0?
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Dębowego Pucharu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość