Dębowy Puchar IV

Zablokowany
Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Dębowy Puchar IV

Post autor: Lyskie » 29 kwie 2013, 09:21

Dabi pisze:Daleko idący wniosek. Szansa na to aby moglo być inaczej skoro nowi w większości mieli drużyny nowe a te siłą rzecz mają gorzej sa niższe. Zresztą jak nie nedni weterani to inni by się załapali.
Halo, halo nie rozumiem argumentu, bo zarówno ja jak i Perihelion mieliśmy nowe drużyny w tej edycji. W drodze do półfinału ja pokonałem jedną kontynuującą, a Perihelion wyszedł z grupy A, gdzie większość to byli kontynuatorzy. Co znaczy " nie nedni weterani"?
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Dabi
rekrut
Posty: 219
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:01

Re: Dębowy Puchar IV

Post autor: Dabi » 29 kwie 2013, 12:04

Halo, halo nie rozumiem argumentu, bo zarówno ja jak i Perihelion mieliśmy nowe drużyny w tej edycji. W drodze do półfinału ja pokonałem jedną kontynuującą, a Perihelion wyszedł z grupy A, gdzie większość to byli kontynuatorzy. Co znaczy " nie nedni weterani"?

Nom owszem. Mieliście.
Jakby nie jedni weterani to drudzy bo tu prawie sami weterani. (pisałem z telefonu)
Równie dobrze można stwierdzić, że przechodzą z sukcesami tylko drużyny określonych ras itp. ;)
Nieważne kto by awansował zawsze można byłoby dorobić ideologię :) Więc stąd moje stwierdzenie, że wniosek jest dość daleko idący.

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Dębowy Puchar IV

Post autor: Lyskie » 29 kwie 2013, 12:22

Dabi pisze:Jakby nie jedni weterani to drudzy bo tu prawie sami weterani. (pisałem z telefonu)
Weterani półfinałów. O to chodziło, a to zawęża listę.
Nie wiem, czy brniemy w jakieś konstruktywne rejony tocząc dalej dyskusję...
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Dębowy Puchar IV

Post autor: Morgon » 29 kwie 2013, 12:49

Napiszcie lepiej jak widzicie przyszłość - bliższą i dalszą.

Bliższa - co z majowym weekendem? Zawieszamy rozgrywki na czas majówki? Ja do niedzieli na pewno nie będę mógł zagrać półfinału...

Dalsza - jak widzicie 5 edycję dębowego jeśli chodzi o terminy i zasady? Przed wakacjami, czy już po? Jakie zasady dla drużyn rozwiniętych? Czy w ogóle nakaz tworzenia nowych teamów? Było trochę dyskusji na ten temat i jak na razie nic z nich nie wynikło.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5137
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Dębowy Puchar IV

Post autor: Domingo » 29 kwie 2013, 12:59

Dla mnie piątka może ruszyć niedługo po 4, ewentualnie można zrobić przerwę na wakacje i zrobić nową edycję Holiday Cup na takich samych zasadach (gdyby było mało chętnych)
Jeszcze co do zasad, to jestem za zniesieniem limitu ras w lidze. Rozumiem powód ale mocno to komplikuje zgłoszenia i był niezły bałagan z tym.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Dębowy Puchar IV

Post autor: Lyskie » 29 kwie 2013, 13:14

Z rzeczy które trzeba szybko ustalić mamy:

a) termin rozpoczęcia V edycji. - myślę, że trzeba założyć nowy temat i oprócz zgłoszenia, niech się każdy wypowie o najdogodniejszym terminie początku sezonu. Tak czy siak to już najwyższy czas na założenie tematu dotyczącego zapisów. Dabi będziesz to koordynował jak dotychczas?

b) komisarz - myślę, że powinniśmy mianować jeszcze jednego komisarza.

c) Holiday Cup albo Bowlsat to imo chyba lepszy pomysł na wakacje.

d) majówka - ja jestem za zawieszeniem rozgrywek i półfinały mogą być liczone od poniedziałku 06.05.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Dębowy Puchar IV

Post autor: Perihelion » 29 kwie 2013, 13:37

Lyskie pisze: majówka - ja jestem za zawieszeniem rozgrywek i półfinały mogą być liczone od poniedziałku 06.05.
Zawieszać to chyba nie, puśćmy kolejkę jak się da najszybciej, tylko trochę przedłużmy jej czas. Ja akurat w majówkę miał bym czas i ochotę zagrać.

Awatar użytkownika
Duinhir
rezerwowy
Posty: 466
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:28

Zdobyte trofea

Re: Dębowy Puchar IV

Post autor: Duinhir » 29 kwie 2013, 14:01

U mnie w wakacje bardzo krucho, więc wolałbym V edycje po sierpniu. Inaczej odpadam :( Międzyczasie jakieś miniturnieje etc.

Przedłużcie kolejkę i tyle.

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Dębowy Puchar IV

Post autor: Lyskie » 29 kwie 2013, 14:14

Kolejka zostanie puszczona dzisiaj (no chyba, że późno się mecz skończy, to jutro). Ale tydzień liczony będzie od przyszłego poniedziałku. Chociaż też nie ma co wpadać w panikę, jak do rozegrania są dwa mecze. Jednak dla komfortu psychicznego kolejka będzie formalnie liczona do 12.05.
Perihelion ty możesz, ale Morgon nie zagra, to i tak nic nie nadrobicie. Ja też nie będę raczej mógł zagrać swojego meczu w trakcie majówki (chociaż tu jest jeszcze mała furtka).

Przypominam, że zestaw półfinałowy na 99% wygląda tak:
Morgon - Perihelion
Lyskie - zgnity lub Duinhir
co oznacza, że w długim weekendzie rozgrywki raczej stoją.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Dębowy Puchar IV

Post autor: Perihelion » 29 kwie 2013, 15:24

Mam nadzieję że się mylisz, nie chcę znowuż grać z Morgonem w półfinałach jak ostatnio :evil:

Zablokowany

Wróć do „Archiwum Dębowego Pucharu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość