2 kolejka - umawiamy się na mecze

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Lyskie » 10 gru 2013, 09:21

Nudno było by grać ciągle jednym zespołem tylko dlatego że nim potrafię grać :]
Może w innych grach tak. Ale przy takiej losowości jak w BB sprawa wygląda inaczej. Raczej ta gra prędzej zdenerwuje i zniechęci niż zainteresuje.
Gdyby nie emo ta gra w ogóle by mnie nie interesowała. Pomijając, że mają one jakiś balans, że nawet jak spektakularnie zawalą to za chwilę spektakularnie odrobią. Gra się nimi ciekawie ze względu na różnorodność drużyny i mnóstwo rozwiązań, które mogą stosować. Ja lubię grę taktyczną, sprytną, szybką, niekoniecznie zakropioną agresją. Niby inne elfy też dobre, ale mroczne mają to coś :D .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4460
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: 2 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Sir Mewash » 10 gru 2013, 09:54

Panowie folderek poprosze na 3 runde bo mnie tu terminy gonia. Dzis gram jutro mam ewentualnie termin wolny a potem pije firmowo a potem tylko lecze kaca 8-) . Bo najwieksze zuo to alkochol na imprezach za darmo ;)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: 2 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: zgnity » 10 gru 2013, 09:57

Wiesz mi się bardzo spodobały wyglądowo Chaos Dwarfy dlatego je kupiłem - i to przerodziło się w hobby XD
W Chaos Edition niestety straciły trochę uroku więc wolałem kupić sobie jakieś miniaturki za 40 pln niż Chaos Edition :P
I rozumiem fakt żę lubisz zespół który jest stosunkowo szybki i bardzo zręczny z jakąś klasą pancerza na większości zawodników.
Niemniej jednak ja bym się zanudził grając ciągle jednym zespołem. I tak naprzykład:
- Orki są fajne ale nudzą się przez ich MV :P a zwykłymi krasnoludami brr MV
- Chaos trudny na początku a później ludzie będą narzekać że twój trud i poświęcenie jest OP ( CLMBPO )
- Norse , Skaven - bardzo fajne zespoły ale za słabo gram by z dobrymi zawodnikami przeskoczyć ich AV 7 :P
- Necromantic bardzo fajny zespół i choć bardziej klimatyczny to traci trochę firepoweru do Undeadów
- Lizaki no cóż może kiedyś spróbuje na samym początku bardzo mi się spodobały ale później przeczytałem zasady :P
Sir Mewash pisze:Panowie folderek poprosze na 3 runde bo mnie tu terminy gonia. Dzis gram jutro mam ewentualnie termin wolny a potem pije firmowo a potem tylko lecze kaca 8-) . Bo najwieksze zuo to alkochol na imprezach za darmo ;)
ZA DARMO nie umarło ? :P
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4460
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: 2 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Sir Mewash » 10 gru 2013, 10:08

zgnity pisze:ZA DARMO nie umarło ? :P
W dodatku co roku testuje ich zasobność i nigdy nie udało mi się uslyszeć "przykro nam ale się skończyło" ;)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 2 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Nimar » 10 gru 2013, 14:27

Obrazek

BBM uzupełniony
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Dębowego Pucharu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość