4 kolejka - umawiamy się na mecze

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Nimar » 20 gru 2013, 10:51

lol ja nie zauważyłem tego screena;) A w sumie zawsze liczymy na chodźby jakieś zdanie podsumowujące pod tym screenem. Choćby "Nu pogodi!" jak to miał w zwyczaju mówić wilk do zająca. Mecz zatwierdzony!
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: zgnity » 20 gru 2013, 11:06

Powtórka wysłana do ciebie Nimar.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: rotti » 20 gru 2013, 11:46

lol ja nie zauważyłem tego screena;) A w sumie zawsze liczymy na chodźby jakieś zdanie podsumowujące pod tym screenem.
Panie dziejku, kiedy tam jest koment pod screenem :roll:
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5137
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Domingo » 20 gru 2013, 11:49

rotti pisze: Panie dziejku, kiedy tam jest koment pod screenem :roll:
Faktycznie :) Sorry nie zauważyłem tego posta. Zatwierdzam mecz, wszystko gra!
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Nimar » 20 gru 2013, 11:55

Obrazek

No mocny mecz. Szczególnie to poadanie na końcu, przez pół boiska ;)
nick steam: Nimar

LubieCiastka
podawacz piłek
Posty: 22
Rejestracja: 31 paź 2013, 00:12

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: LubieCiastka » 20 gru 2013, 18:41

Sir Mewash pisze:
Sir Mewash pisze:Lubie Ciastka kiedy miałbyś czas? Mogę dzisiaj bądź jutro wieczorem (lub do godziny 15)
Mogę dzisiaj do 16 lub jutro wieczorem. Ogólnie święta idą i wolne terminy już mi się kończą...
Jutro wieczorem. 20?

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4460
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Sir Mewash » 20 gru 2013, 21:35

Dogadalem sie ze Szwagrem ze moge grac u niego wiec 20 jest ok.
Kop Gryź Bij!

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Chris » 21 gru 2013, 10:38

Mecz rozegrany. 1:1.
Zastanawia mnie kiedy silnik gry wygeneruje ciut lepsze rzuty dla mnie przeciwko Periemu :D
Dzisiaj 4x podwójne 1 (2x przerzucone) i 1 x 2x both down. I to kolejny mecz gdzie nie mogę przebić pancerza. Peri mial +6% do przebicia ja -8%, a 15% różnicę już robi, aaaa no i przez cały mecz KO mi nie wstaly :D

Dzięki Peri za gre, jak zwykle emocjonujaca :) Nastepny nasz mecz pewnie w PLBB :)

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Perihelion » 21 gru 2013, 10:43

Dzięki za grę. Było nawet ciekawie, gdyby w decydującym momencie Blitzer nie wyrzucił czachy a potem przerzucił znowu na czachę, to mogło by być inaczej. Była jeszcze szansa dla moich karzełków na przyłożenie w ostatniej turze przeciwnika, ale unik się nie udał. W sumie nie ma co narzekać remis to dobry wynik, a jedyny mighty blow Blitzer nie zrobił ci zbyt wiele szkody (nawet na hobgoblinach).

Do zobaczenia w PLBB

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4460
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Sir Mewash » 21 gru 2013, 22:58

Lubie Ciastka jeszcze raz za mecz. Szwagier dzięki za kompa, piwo i internet :)

Sobotni wieczór na piwku w Knajpie u Trolla

Wilk Likaon stwierdził że nie będzie sprzątał nory przed świętami i po wykonaniu paru telefonów zorganizował wieczór w Pubie u Trolla. Od jednego z kumpli dostał cynk że będzie tam występował Czerwony Kapturek więc wyruszył z podwójna ochotą. Po drodze ekipa się rozrastała i ku zdziwieniu Likaona pojawił się nawet jego pobratymiec Wilkołak Nagash. Lekko ociężale i z poobijanymi jajkami po ostatnim meczu poczłapali się do pubu.
W pubie jak to w pubie ścisk, gwar i masę alkoholu. W oczekiwaniu na występ Czerwonego Kapturka przy kolejnym piwku i szukaniu wolnego stolika jeden z towarzyszy wpadł na stojącego obok Harcerzyka, który z kolegami z klubu Lubiących Ciastka przyszedł reklamować swoje produkty. Okazało się że chłopaki także szukają wolnego stolika i zaczęła się draka gdy okazało się że jest w koncie jeden wolny stolik. Chłopaki spoglądając z pogarda na harcerzy rzucili się wte pędy na krzesła. Okazało się że przykrótcy fani ciastek mieli rezerwację i do kłótni dołączyły się dwa trolle w postaci szefa i wykidajły. Chłopaki bardzo napaleni na występ Czerwonego Kapturka wysunęli pazury i dwóch kumpli golemów naprzód. Nagle z gromady harcerzy przyleciało coś co wybuchło w twarz jednemu z golemów i innemu z pomniejszych w twarz. To wywołało furie w reszcie i zaczęła się jatka na śmierć i życie o krzesła przy stole. Gdy zgiełk opadł okazało się że strona Lubiących Ciastka okupuje jedno miejsce przy stratach trzech harcerzy i ochroniarza a strona wielkich fanów Czerwonego Kapturka ma aż pięć miejsc ale niestety w ferworze walki któryś z kurdupli postawił krzesło na jajkach Wilkołaka Nagasha który nie zniósł ponownego jakże wielkiego bólu i wykopyrtnął w kalendarz. Niestety szef który dostał po łbie i też mu dzwąkało w głowie zamknął lokal i odwołał występ Czerwonego Kapturka. Zawiedzeni fani powrócili do swoich katakumb z małą ilością kasy. Tylko trzech z nich zdobyło tego wieczora wystarczająco doświadczenia aby zrozumieć jak wiele kosztowało ich sobotni wypad na piwo i co muszą następnym razem uczynić aby zobaczyć występ dziewczynki w czerwonych fatałaszkach 8-)

Obrazek
Kop Gryź Bij!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Dębowego Pucharu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość