MD3

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD3

Post autor: Nimar » 24 lis 2014, 22:59

Obrazek

Nooo Łobuzy mają w tym sezonie jak na razie (odpukać) bardzo dobrą passę. Kolejne, już trzecie zwycięstwo. W dzisiejszym meczu Orr Rozrywacz nie błyszczał jak zawsze, tym razem pozwolił pograć swoim kolegom z drużyny. Po pięknym prawym prostym i odzyskaniu piłki, szybko podał ją do Ugha który to już doniósł (niezadowolony, bo chciał naparzać pokurczów) do końca boiska. Kolejny punkt dla zielonych zdobył Tuknail, dzięki czemu nauczył się tajemniczego skilla Guard. Dzisiaj Nuffle mi sprzyjał, bardzo mało rr musiałem używać.

Dzięki Rotti za meczyk, powodzenia dalej!
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD3

Post autor: rotti » 24 lis 2014, 23:05

No nic, krasie biły same KO, które natychmiast się respiły. Najgorzej spisywała się Wydymarka. Kombajn wywalał się na każdym kroku (jak będzie dubel, dam kombajnowi dodgea, a nie blocka :P). Zaiste epicki był moment, w którym Wydymarce wypadły 3 czaszki... na raz ^^

Gratsy Nimar. Dobrze zagrane.
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD3

Post autor: Nimar » 24 lis 2014, 23:15

Właśnie apropo uników kosiarką. To nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale break tackle działa tylko przy pierwszym uniku następny jest już liczony od normalnego Agi. Bo ty zrobiłeś unik w moja strefę który się udał i drugim próbowałeś odskoczyć i wtedy padła. Co do 3 czaszek to boli za każdym razem ;)
Ostatnio zmieniony 25 lis 2014, 09:30 przez Nimar, łącznie zmieniany 1 raz.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD3

Post autor: rotti » 25 lis 2014, 09:08

Serio tylko przy pierwszym?? LOL
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD3

Post autor: Nimar » 25 lis 2014, 09:31

No jak by działał ten skill przy każdym uniku to był by strasznie przegięty. :D Już widzę jak każdy black ork ma go w arsenale :D
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
chopek_roztropek
rekrut
Posty: 386
Rejestracja: 13 wrz 2013, 01:00

Re: MD3

Post autor: chopek_roztropek » 25 lis 2014, 09:43

Rotti mistrzuniu, taki weteran jak Ty dał się złapać na luce w wiedzy?
NAF: bbart 21567

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD3

Post autor: rotti » 25 lis 2014, 10:21

:/ tak to jest jak się gra lekkimi teamami. O break tacklu się mało wie :roll:
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: MD3

Post autor: juniooor7 » 25 lis 2014, 19:39

Lyskie pisze:
Sir Mewash pisze:Ogolnie jak to gra ze Szwagrem jemu wszystko wychodzi
Czyli nie tylko ze mną tak ma... :roll:
Ja jak z nim gram to mam wrażenie że ma jakiś hakerski programik do generowania szóstek sobie i jedynek przeciwnikowi :) .
Junior przyznaj się. Oszukujesz :?:
:P .
Ogolnie choc bys sie ...
Jedyny sposób na Juniora, to go dekoncentrować głupimi komentarzami na czacie meczowym :D .
Masz racje Lyskie, twój sposób na głupie komentarze pomógł ostatnio, wygrałeś przegrany mecz. Ale moja zraza do ciebie została, oskarżałeś mnie o oszustwo cały mecz, po czym go wygrałeś. Narzekasz ZAWSZE, to takie polskie. Nie jest to fajne i blood bowl brzydnie mi od takich graczy jak ty więc mam nadzieje że będziemy grać ze sobą jak najrzadziej
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD3

Post autor: Lyskie » 25 lis 2014, 23:53

Przecież, to że się nie spotykamy towarzysko już ustaliliśmy...

W ostatnim naszym meczu pisałem głupie komentarze, które nie wiedzieć czemu brałeś na poważnie, aż w końcu Ci napisałem, że cię tylko dekoncentruję. Przecież nie da się wyłączyć programu do generowania rzutów, bo takiego programu nie ma ;) . Ten mecz był toksyczny dla mnie i mógł rodzić frustrację, ale cieszę się, że go dograłem, bo takiej końcówki nie miałem wcześniej. Na początku 14 tury przegrywać 0-1, a jednak wygrać mecz i to bez blitzu po td na wyrównanie, to jednak piękna i rzadka rzecz. Weź pod uwagę, że nie było w komentarzach nic chamskiego, takie "prztyczki", które jako, że chwyciłeś temat, kontynuowałem od czasu do czasu. Ironizowałem, żeby mnie szlak nie trafił. Chat to takie urządzenie, które można przełączyć na wyniki rzutów i ja często tak robię, jak uważam, że nie pogadam z kimś konstruktywnie.
Inna sprawa, to nie wiem jak to jest możliwe, że masz takie niesamowite rzuty jak grasz ze mną, a ja totalnie złe i myślę, że gdybym miał wymienić 5 meczów w swej karierze, w których silnik najbardziej wypaczał grę,to 4 z nich były z Tobą. Zresztą sam widzisz co się dzieje za każdy razem jak gramy i nawet to przyznałeś. Dziwne to jest, ale uważam, że po prostu nie mam jakoś do Ciebie szczęścia i z tego powodu nie zamierzam się pojedynkować towarzysko.

BB to gra taktyczna, rozkojarzenie przeciwnika nie dość że rozładowuje własne nerwy, to może odwrócić losy meczu. Czasami jak kostki nie idą, czemu nie spróbować "psychologii". W piłce nożnej wybijanie przeciwnika z rytmu to podstawa, a piłkarze nie mają możliwości wyłączenia czata :D .
Spoko Junior jeśli o mnie chodzi, nie obrażam się ani nie marudzę. Dziwny był to mecz, przynajmniej go zapamiętam ;) .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: MD3

Post autor: yedee » 26 lis 2014, 09:53

Mi sie takie "prztyczki i dekoncentrowanie przeciwnika" osobiscie nie podobaja. Irytuje mnie marudzenie na czacie i uzalanie sie nad swoimi slabymi rzutami lub fartem przeciwnika. Chodzi oczywiscie o sytuacje ekstremalne, a nie kazda wypowiedz komentujaca to co sie dzieje na boisku. Ta gra to przede wszystkim zabawa, da sie grac taktycznie bez wprowadzania do niej "pilkarskich zagrywek" czy innych gier psychologicznych.

Przyznam sie Wam, ze odpuscilem granie w polskich ligach na jakis czas, bo mialem dosyc wlasnie takiego zachowania. Nie zamierzam poswiecac swojego wolnego czasu na wysluchiwanie cudzych zali i frustracji.

To naturalnie nie jest skierowane do Ciebie, Lyskie - pisze bardziej ogolnie o naszej malej spolecznosci.

Morgon, nie wiem czy dostales wiadomosc na forum OCC, wiec spytam raz jeszcze - czy dzisiaj o 22 dalbys rade zagrac? Moze uda sie nieco wczesniej (np. o 21.30), ale to zalezy od tego jak potoczy sie moj wczesniejszy mecz (o 20).
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Dębowego Pucharu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości