Finał (i może mecz o 3 miejsce?)

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Finał (i może mecz o 3 miejsce?)

Post autor: Lyskie » 29 sty 2015, 14:45

Nimar zagrałeś dobry mecz.
U mnie tradycyjnie poszły szybko pancerze i mecz zrobił się bardzo pod górkę. Dzwonki niechętnie wstawały jeden saurus kopnął w kalendarz, krox musiał się poratować konsyliarzem. Faktycznie były w pierwszej połowie 3 bloki jednokostkowe, niestety dla mnie wszystkie Nimarowi siadły. W następnej turze pokusiłem się o również o blok jednokostkowy, myśląc, że może jakaś dobra tendencja na boisku, ale u mnie oczywiście od razu czacha :) . Koniec końców nie wybroniłem.
W drugiej połowie musiałem przykładać szybko, bo grałem w osłabieniu. Raz, że jakbym tego nie zrobił, to bym szansę stracił, dwa liczyłem, że się jakieś dzwonki podniosą. I faktycznie podniosły się, ale tylko po to, żeby zaraz znowu zadzwonić :) .
Co tu dużo mówić wczoraj nie miałem szans. Nie szło mi za bardzo. Nimar nie popełnił większych błędów, a mało optymistyczna dla mnie sytuacja, która dość szybko powstała na boisku, robiła się z tury na turę coraz gorsza, odwrócić ją mogły albo błędy, albo złe rzuty u Nimara. Nic takiego się nie zdarzyło.
Ogólnie mogę być zadowolony, bo cały czas uważam, że nie umiem grać jaszczurami (w sumie oprócz mrocznych to wszystkim gram raczej słabo :) ), a jakby nie było drużyna ta wywalczyła w każdej z trzech edycji DP, w której grała miejsce na podium. W następnej edycji wracam do mrocznych ;) .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7466
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Finał (i może mecz o 3 miejsce?)

Post autor: Nimar » 29 sty 2015, 15:32

Ja trochę jaszczurkami pograłem w kislevie i ta drużyna też mi nie podchodzi. Wkurza strasznie to, że skinki szybko się traci(miałem już chyba ze dwa mecze w których nie miałem ani jednego na boisku), a Saurusy bez break tackla mają przerąbane, wystarczy kogoś przy nich postawić i nic nie zrobisz.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4448
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Finał (i może mecz o 3 miejsce?)

Post autor: Sir Mewash » 29 sty 2015, 16:13

Jaszczurki sa super tylko na dluzsze ligi takie jak PLBB czy OCC gdzie druzyna sie musi najpierw rozwinac. Sir Nicka druzyna była potworkiem
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7466
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Finał (i może mecz o 3 miejsce?)

Post autor: Nimar » 29 sty 2015, 16:56

Sir Mewash pisze:Jaszczurki sa super tylko na dluzsze ligi takie jak PLBB czy OCC gdzie druzyna sie musi najpierw rozwinac. Sir Nicka druzyna była potworkiem
Dla mnie największym ich minusem są te skinki. I nie pomaga tutaj w moim przypadku Blodge bo i tak schodzą. Apropo Sir_Nicka, ktos wie co u niego słychać? Może ma ochotę wrócić :D
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Finał (i może mecz o 3 miejsce?)

Post autor: Morgon » 29 sty 2015, 20:26

Nimar pisze:
Sir Mewash pisze:Jaszczurki sa super tylko na dluzsze ligi takie jak PLBB czy OCC gdzie druzyna sie musi najpierw rozwinac. Sir Nicka druzyna była potworkiem
Dla mnie największym ich minusem są te skinki. I nie pomaga tutaj w moim przypadku Blodge bo i tak schodzą. Apropo Sir_Nicka, ktos wie co u niego słychać? Może ma ochotę wrócić :D
E tam, gadacie. Skinki to najgorsza zaraza w BB. Z sidestep są bardzo wkurzające. A z blodge i SS to już zupełnie. Na szczęście blok mają tylko na dublecie. Jaszczury to całkiem dobra rasa moim zdaniem.

Co do Sir Nicka, to mam z nim kontakt. Urlopuje się od BB. Może kiedyś wróci. Zobaczymy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Dębowego Pucharu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość