Finał (i może mecz o 3 miejsce?)

Awatar użytkownika
szczeblo
rezerwowy
Posty: 785
Rejestracja: 04 mar 2014, 04:40
Lokalizacja: Słupsk

Zdobyte trofea

Re: Finał (i może mecz o 3 miejsce?)

Post autor: szczeblo » 26 sty 2015, 22:53

Dobry mecz panowie, obaj pokazaliscie klase.
Steam: Szczeblo
mail: szczeblo@gmail.com
BB2: EightAngryBarks

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Finał (i może mecz o 3 miejsce?)

Post autor: Nimar » 26 sty 2015, 22:55

Kto wygrał?
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Finał (i może mecz o 3 miejsce?)

Post autor: Morgon » 26 sty 2015, 23:03

szczeblo pisze:Dobry mecz panowie, obaj pokazaliscie klase.
Dzięki. Ja tam nie jestem z siebie zadowolony. Początek meczu to kiepskie ruchy w moim wykonaniu.
Gratki Yedee. Szala ważyła się to na jedną to na drugą stronę, ale ostatecznie Twoje elfy górą. Jedna epicka akcja była - zakończona ważnym TD. Wiedziałem, że to możliwe, ale uznałem za bardzo mocno nieprawdopodobne. Dlatego gutter runnera nie odstawiłem. A powinienem był :-(
Dzięki za meczyk.

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Finał (i może mecz o 3 miejsce?)

Post autor: yedee » 27 sty 2015, 08:42

Walka o 3 miejsce byla zacieta. Ostatecznie skonczylo sie 5:3 (3:3 po 16 turach) dla moich elfow.

Mecz byl szalony. Wykop i od razu blitz dla dlugouchych. Nie udalo mi sie jednak z niego w pelni skorzystac, bo dwa elfy nie daly rady zlapac na 3+ i szczury odzyskaly natychmiast posiadanie. Nastepnie Morgona pograzyl wczesny turnover na bloku (2xczacha -->2xboth down), co pozwolilo mi zdobyc TD. Nastepnie szczury bez wiekszych problemow przylozyly (ciezko jest zatrzymac gutterow z ich movem i blodgem, szczegolnie gdy rzuty na 3+ sie udaja przeciwnikowi). Kolejny moj drive obfitowal w nieudane akcje i do 8 tury nie dalem rady nikogo ustawic w zasiegu przylozenia. Po ostrym kombinowaniu, paru dodge'ach i gfi ustawilem chain pusha, ktory wypchnal jednego liniowego w zaiseg 2gfi do EZ Morgona. Nastepnie wystarczylo podanie od mojego miotacza ustawionego w glebi mojej polowy i voila! :D Fart jak nic, ale i tak ihmo piekna akcja. :P

Druga polowa zapowiadala sie wymienicie dla dlugouchych. 2:1 i moje przyjecie, nic tylko sie cieszyc! No i tym razem myszy dostaly blitza, ktorego blyskawicznie zamienily na TD. 2:2. Kolejny wykop i jakis moj durny turnover przed podniesieniem pilki - szczury znowu wykorzystaly moja lekkomyslnosc i ukradly pilke, blyskawicznie zdobywajac punkt. 2:3. A zapowiadalo sie tak pieknie na poczatku polowy... Nadal zostalo pare tur do zremisowania i walki o zwyciestwo w dogrywce. Nie moglem sie dobrze ustawic do odbioru podania od gleboko ustawionego miotacza, bo co chwile cos mi sie nie udawalo (glownie dodge), ale Morgon nie palil sie by zaatakowac pilke tylko skupil sie na blokowaniu moich graczy mogacych odebrac pilke i przylozyc. W pewnym momencie postanowilem zaryzykowac, gdyz zostaly tylko 2 tury do konca spotkania (regulaminowych 16). Postanowilem wykonac rzut na 3+ (re-roll z pass), lapanie (2+) i 2gfi. O dziwo mimo braku re-rolli akcja sie udala, choc ciezko bylo mi w to uwierzyc. 3:3. Morgon ma 2 tury by wygrac spotkanie, ale nie udaje mu sie podniesc pilki! Wysokie elfy robia zamieszanie wokol niej, ale koniec koncow myszy podnosza i probuja podania do guttera, by skonczyc spotkanie i... intercept wykonany przez mojego catchera! Juz bylem pewien przegranej po tym jak szczury podniosly pilke mimo moich staran by im to utrudnic, a jedna 6 sprawila ze wrocilem do gry. Przestallowalem jedna ture, po czym Morgon wepchnal mnie do EZ z pilka - mial teraz 3 tury by gonic wynik. 4:3. Po raz kolejny nie udalo sie szczurom podniesienie, a elfy znowu staraly sie zrobic zamieszanie. Morgon postanowil najpierw uwolnic ballcarriera z tlumu chain pushem i wykonac hand-offa do szybkiego guttera, ktory moglby uciec poza moj zasieg, ale zgubila go kolejna "1". Nie zdarzyl wczesniej ruszyc zawodnikow na moja polowe, wiec jako ze pozostala ostatnia tura jego szanse na przylozenie byly dosc marne. Mi udalo sie uwolnic blitzera z tlumu i ustawic go na EZ, po czym podnioslem pilke i wykonalem throwerem rzut, ktory w 20 turze przypieczetowal zwyciestwo. 5:3.

W skrocie - duzo sie dzialo, zwyciestwo wazylo sie do ostatnich chwil. Ja mialem przecietne rzuty na dodge, ale gfi wychodzily mi (chyba) bezblednie, Morgon wykonal sporo waznych akcji na 3+ (dodge, podniesienie itd.), ale na koncu kosci odmowily mu 2+ kilkukrotnie, co kosztowalo go zwyciestwo.

Brak kontuzji jakichkolwiek. Hmm... To moj drugi mecz z rzedu z taka przypadloscia, a to nie zdarza sie czesto. :)
Obrazek

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Finał (i może mecz o 3 miejsce?)

Post autor: yedee » 27 sty 2015, 12:52

Kto rozwiazal lige o 3. miejsce przed zatwierdzeniem meczu? Stracilem na tym sporo ssp (Morgon zreszta tez)... :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Finał (i może mecz o 3 miejsce?)

Post autor: Nimar » 27 sty 2015, 13:13

O kurde! Przepraszam myślałem że sobie zatwierdziliście :(
nick steam: Nimar

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Finał (i może mecz o 3 miejsce?)

Post autor: yedee » 27 sty 2015, 13:14

Odbiera takie cos ochote na gre. Expa jednak sporo obaj zdobylismy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Finał (i może mecz o 3 miejsce?)

Post autor: Nimar » 27 sty 2015, 13:19

Nie no przepraszam nie pomyślałem.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Finał (i może mecz o 3 miejsce?)

Post autor: Domingo » 27 sty 2015, 13:29

Wyszło nie chcący ale pamiętajcie, że nigdy do tej pory nie graliśmy meczy o trzecie miejsce.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Finał (i może mecz o 3 miejsce?)

Post autor: yedee » 27 sty 2015, 13:35

Gdybym wiedzial ze nie bede mial spp za ten mecz to inaczej bym gral. Bo tak gralem z perspektywa ze jeszcze 2 sezony bede druzyna cisnal i wazne jest zeby ja rozwinac. Teraz to juz watpie bym dalej mial ochote sie w to bawic.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Dębowego Pucharu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość