DP7 - MD2 - kolejka trwa do 10 Maja

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: DP7 - MD2 - kolejka trwa do 10 Maja

Post autor: zgnity » 11 maja 2015, 22:11

Wychodzę na boisko a tu Szczury jakoś dziwnie spasione i brody pozapuszczane jakieś takie wolne i pełno Guard i Mighty Blow.
Na całe szczęście kupiłem dodatkowego Apo oraz Piwo choć wolał bym jakąś kartę. Bo po Piwku wstają a jest powiedzonko "Saved by the Bell" a tutaj wydawało się to takie prawdopodobne.

A więc pierwsza połowa Elfy odbieraja i choć Bloki na 1 kostkach im wychodzą to przepychanie do przodu już nie. Próba podania hen hen daleko do przodu skończyła się Interceptem wykonanym przez Blockera w 1 Strefie a więc Lucky 6. XD
Dalej krwawicą odbroniony remis.

Druga połowa to fartowne lądowanie piłki przy linii i nie udana próba podniesienia jej tak że wyszła poza Gardowane Tackle zony Krasnali. Elfy odebrały piłkę i próbowały użyć swej diabelskiej zręczności co ostatecznie się udało - okupione krwawicą ale cóż taki zespół.
Dalej krasnale próbowały oszukać przeznaczenie i wydawało by się że już się udało ale jakaś paskudna baba dała w mordę Runnerowi tak że aż go hospitalizowano.

Mecz zakończył się wynikiem 1 : 0 dla E.M.O
I o dziwo 2:2 w kontuzjach choć skille mówiły coś innego.
Ogólnie rzecz biorąc Elfami się gra fajnie ale chyba dość krótko :P

Dzięki za mecz było bardzo ciekawie.
Choć dla mnie i tak jeden wielki WTF loguje się mamy grać a tu grube szczury nie wiem jakim serem je karmisz ale chyba im nie służy, mają po nim tak długie wąsy że się o nie potykają.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: DP7 - MD2 - kolejka trwa do 10 Maja

Post autor: Nimar » 11 maja 2015, 22:20

Gratki zgnity. To musiał być ciężki meczyk. To jeszcze zaraz ogarnę wszystko i puszczę następną kolejkę. 2 lv upy masz.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: DP7 - MD2 - kolejka trwa do 10 Maja

Post autor: rotti » 11 maja 2015, 22:25

No i wyprosiłem klęskę. Zgnity w zacnym stylu obiegł krasnoludy w drugiej połowie, ustalając wynik na 1:0. Dodam, że w pierwszej połowie przechwyciłem od niego piłkę, ale zrobiłem to zwykłym blokerem (intercept), który później nie był w stanie dobiec szybko na metę :( W drugiej połowie moi runnerzy dwa razy nie byli w stanie podnieść piłki, co zemściło się boleśnie.

Obrazek
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: DP7 - MD2 - kolejka trwa do 10 Maja

Post autor: polonus100 » 13 maja 2015, 22:19

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Dębowego Pucharu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości