DP7 - MD3 - Kolejka do 21 Maja

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: DP7 - MD3 - Kolejka do 21 Maja

Post autor: rotti » 14 maja 2015, 09:20

kotlet, trzeba by się jakoś na mecz umówić :) może jakoś w weekend o 11 hadzinie?
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Kotlet
rezerwowy
Posty: 780
Rejestracja: 14 kwie 2014, 20:03

Re: DP7 - MD3 - Kolejka do 21 Maja

Post autor: Kotlet » 14 maja 2015, 17:30

Będę w stanie sie określić jutro wieczorem, ok?
steam: jeszcze.trochee
fumbbl: kotlet_kazanski
PO2017 Starych Kebabów Się Nie Przesadza (necro) 2/2/1
Rover: Kotlet, ogarnij się, bo to jest już nieprzyzwoite!

Awatar użytkownika
Marco
rezerwowy
Posty: 467
Rejestracja: 16 lip 2013, 22:00

Zdobyte trofea

Re: DP7 - MD3 - Kolejka do 21 Maja

Post autor: Marco » 14 maja 2015, 22:19

Dzięki za meczyk.

Obrazek

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: DP7 - MD3 - Kolejka do 21 Maja

Post autor: Morgon » 14 maja 2015, 22:27

Marco pisze:Dzięki za meczyk.
Również dziękuję. Obiłeś mnie niemiłosiernie :-(
7 dzwonów i 4 krzyże od Ciebie, plus 1 dzwon i 1 krzyż, które sam sobie zadałem unikiem i GFI. A miało być tak pięknie...

Durny Nuffle uśmiechał się do mnie półgębkiem, a potem uciął mi łeb.
Teraz nie mam zawodników, a następny mecz gram z Juniorem, który jest szeroko znanym brutalem ze zhakowaną grą ;-)

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: DP7 - MD3 - Kolejka do 21 Maja

Post autor: Nimar » 14 maja 2015, 23:22

Moje Norsy wygrały 2 do 0 z Imperium Polonusa. Meczyk to był istny czas serferów, chyba z 6 zawodników udało mi się wywalić za boisko :D
Polonus tak ci parę rad dam:
1. W 1 turze wywaliłem ci Blitzera za boisko i dostał Badly hurt. Ja na twoim miejscu bym nie korzystał z lekarza na nim. Miałeś chyba 2 rezerwowych, a jemu nic się w nie stało. Ogólnie nie opłaca się marnować APO na kontuzje które nie zadają jakiś ujemnych statystyk zawodnikowi. Również nie ma sensu korzystać z APO na dzwonki (ale to chyba wiesz)
2. Zauważyłem, że sporo polegałeś na bliztach Ogrem, a mogłeś spokojnie w niektórych z tych sytuacji zastąpić je zwykłymi zawodnikami. Wiem, że Ogr ma potężny cios i jest duża szansa na zadanie mi kontuzji, ale jest on samotnikiem i nie ma bloku. Ja z Big guyów raczej korzystam jako z blokady, a nie głównego napastnika. Oczywiście wszystko też zależy od sytuacji ale lepiej minimalizować ryzyko.
3. Jak grasz z drużyną która ma sporo Frenzy/Szału na zawodnikach, zwracaj uwagę żeby nie zostawiać swoich 2 lub 1 pole od lini boiska bo potem to się kończy jak teraz. Miałem mega fun wyrzucając ci ich po za boisko ;)

Nie wiem co jeszcze konkretnego ci podpowiedzieć, ogólnie dobrze kombinujesz. Widziałem, że próbowałeś klatkę złożyć.Tutaj też miałeś trochę utrudnienia z tymi 2 minunatami, w PLBB będziesz mógł więcej kombinować. (a tam tez nas czeka mecz ;) ) Wydaje mi się, że im więcej meczy zagrasz to skill będzie ci rósł, ja jak zacząłem grać na tym forum to mnie też równo klepali. Teraz mnie klepią ale trochę mniej. ;) Najważniejsze to się nie zniechęcać. Powodzenia dalej i szkoda, że skype nie wypalił.


Po akceptowałem resztę meczy (chyba tylko jeden został kotleta i rottiego?). Zaległe powtórki w BBM które mam na mailu będę pewnie wgrywał w sobotę jak będzie więcej czasu. (tam chyba mam unicorna i kogoś jeszcze)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: DP7 - MD3 - Kolejka do 21 Maja

Post autor: polonus100 » 14 maja 2015, 23:35

Obrazek
1. Z tym lekarzem to prawda. Postanowiłem zaryzykować, licząc że nie bedę miał tyle kontuzji. Zwykle z komputerem szykuję go na jakąś śmierć lub utratę siły.

2. Niestety nie dał się wszystkich odsunąć od brzegu. Tym razem norsmeni od początku przejęli inicjatywę w bijatyce. Pierwszy wylądował już tam z kontuzją w 1 etapie.

3. Na początku drugiej połowy niestety zrobił blitz liniowy, a powinien blitzer no i pechowy turnover (1/9 szansy) . Ogr blitzował tylko w końcówce meczu (no może jeszcze raz wcześniej). Niestety nie udało się zneutralizować wilkołaków, które szalały. Kontuzje norsi zaczęli łapać już po zdobyciu prowadzenia, raczej za późno dla mnie. W poprzednim meczu przeciwnik miał tylko jednego wilkołaka a ja sam też wypychałem północnych. Teraz trudno mi było to zrobić.

Nie wiem dlaczego nie wstawia turnoverów i statystyki bloków?

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: DP7 - MD3 - Kolejka do 21 Maja

Post autor: Morgon » 15 maja 2015, 08:14

Nimar pisze: 1. W 1 turze wywaliłem ci Blitzera za boisko i dostał Badly hurt. Ja na twoim miejscu bym nie korzystał z lekarza na nim. Miałeś chyba 2 rezerwowych, a jemu nic się w nie stało. Ogólnie nie opłaca się marnować APO na kontuzje które nie zadają jakiś ujemnych statystyk zawodnikowi. Również nie ma sensu korzystać z APO na dzwonki (ale to chyba wiesz)
Bywają niekiedy sytuacje kiedy wg mnie warto zużyć APO na BH albo nawet na dzwonka, o ile na zespole zależy Ci mniej niż na wyniku meczu. Także Nimar dobrze gada, ale nie jest to zupełny "no-brainer".

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: DP7 - MD3 - Kolejka do 21 Maja

Post autor: Nimar » 15 maja 2015, 08:31

Jasne Morgon, że są takie sytuacje, że warto. Jednak w większości przypadków no i w takiej sytuacji jak wczoraj, gdzie Polonus miał (chyba) 2 rezerwowych moim zdaniem nei było to potrzebne. A przydało by mu się potem jak padł mu martwy liniowy. (chociaż też nie wiem czy ja bym użył APO na gołym liniowym). To były takie moje luźne przemyślenia. Z tą gra trzeba się ograć. Potem już zagrania przychodzą instynktownie.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: DP7 - MD3 - Kolejka do 21 Maja

Post autor: Lyskie » 15 maja 2015, 08:49

Mnie się zdarza zużywać apo na BH (nawet jak się to wiąże z narażeniem drużyny na większe ryzyko). Ma to jeden zasadniczy plus - pewność, że zawodnik, którego potrzebuję wróci do gry. Ale fakt należy to robić z głową i w sytuacjach wyższej konieczności (no chyba, że komuś faktycznie nie zależy na drużynie :) ) . Co do samej zasady Nimar masz rację, apo powinno się trzymać przede wszystkim na trwałe kontuzje i to dla kluczowych graczy ;) .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: DP7 - MD3 - Kolejka do 21 Maja

Post autor: Sir Mewash » 15 maja 2015, 08:52

Dokładnie, jest wiele aspektów których trzeba się naumieć w czasie tej gry. Ja np w wampirkach wychodzę z założenia że thrall jest wogóle niegodny lekarza :mrgreen: a Wampir z BH też chyba że jest to ostatnia tura bo utrata rozwiniętego Wampa tutaj niezmiernie długo boli.
Kop Gryź Bij!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Dębowego Pucharu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość