DP7 - MD4 - Kolejka do 27 maja

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: DP7 - MD4 - Kolejka do 27 maja

Post autor: juniooor7 » 25 maja 2015, 22:24

Właśnie zagraliśmy nasz mecz z Morgonem.
Dziś tylko remis 2:2. Załatwił mnie kanalarz z ruchem 10 i dodatkowym sprintem, zrobił 1TTD
Fajnie się grało :D
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: DP7 - MD4 - Kolejka do 27 maja

Post autor: Morgon » 25 maja 2015, 22:49

Obrazek

Mecz jak mecz. TV, skille i siła chaosu miażdżyły moje poturbowane szczurki. Jakoś remis został wymęczony. Kości pancerza znów do bani dla mnie, ale było piwko i dodatkowy medyk, więc co trzeba to zostało połatane. Aczkolwiek dopiero po stracie TD, którego kilkoma szczurami nie sposób wybronić.

Ale ja w sumie o czymś innym chciałem napisać. W pierwszym rozstawieniu dostałem 12 zawodników. Zanim się doliczyłem, że coś nie gra i napisałem o tym juniorowi, to skończył mi się czas i zostałem z krzywym rozstawieniem. Na prośbę o rozpoczęcie na nowo z powodu buga usłyszałem "Nie". Nic byśmy nie stracili poza 3 minutami, bo przeciwnik nawet jeszcze nie zaczął się rozstawiać.

Drobnostka, ale skutecznie mnie rozzłościła. Wiesz Junior, rzadko spotykam się w naszych ligach z takim niefajnym podejściem, zwłaszcza przy łatwych do skorygowania i praktycznie nic nie kosztujących problemach. I to ze strony gracza, który na pierwszy umówiony termin się nie pojawił...

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10553
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: DP7 - MD4 - Kolejka do 27 maja

Post autor: leon » 25 maja 2015, 23:49

Nimar pisze:Dobry admin kliknie jak wróci z pracy;)
dziekujemy
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: DP7 - MD4 - Kolejka do 27 maja

Post autor: Lyskie » 25 maja 2015, 23:50

Coś ty to Junior wymyślił :? .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: DP7 - MD4 - Kolejka do 27 maja

Post autor: polonus100 » 26 maja 2015, 08:37

Nimar pisze:Mecze zatwierdzone. W BBM brakuje powtóki meczu Polonus vs Elkołak. Zostały do rozegrania jeszcze dwa mecze, Morgon vs Junioor ( z tego co wiem to dziś miał być) i Domingo vs Elfic
Traf chciał że nie zapisałem sobie meczu z Elkołakiem, bo zaraz potem miałem mecz w lidze i zapisałem go od razu. Teraz nie mogę zrobić submit dla meczu z Elkołakiem, bo nawet jak bierze replay z wcześniejszej godziny (20.30) to podstawia Vaetha i mnie wraz z naszymi drużynami. Z tego co widziałem można edytować ręcznie zapisy. Czy tak zrobić? I druga kwestia. Jak przesłać replaya dla władz ligowych?

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: DP7 - MD4 - Kolejka do 27 maja

Post autor: Nimar » 26 maja 2015, 09:44

Możesz sobie obejrzeć raz jeszcze ten mecz. Zakladka single player/load/replays i po obejrzeniu powtorki pod submit bedziesz mial ten meczyk. Zeby nie usnac na numerycznej klawie naciskajac plus przyspieszasz czas. Możesz też podesłać mi na maila draven123@gmail.com tylko ja ostatnio mało czasu mam więc nie wiem kiedy ją wgram;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: DP7 - MD4 - Kolejka do 27 maja

Post autor: juniooor7 » 26 maja 2015, 18:13

Morgon pisze:Obrazek
Ale ja w sumie o czymś innym chciałem napisać. W pierwszym rozstawieniu dostałem 12 zawodników. Zanim się doliczyłem, że coś nie gra i napisałem o tym juniorowi, to skończył mi się czas i zostałem z krzywym rozstawieniem. Na prośbę o rozpoczęcie na nowo z powodu buga usłyszałem "Nie". Nic byśmy nie stracili poza 3 minutami, bo przeciwnik nawet jeszcze nie zaczął się rozstawiać.

Drobnostka, ale skutecznie mnie rozzłościła. Wiesz Junior, rzadko spotykam się w naszych ligach z takim niefajnym podejściem, zwłaszcza przy łatwych do skorygowania i praktycznie nic nie kosztujących problemach. I to ze strony gracza, który na pierwszy umówiony termin się nie pojawił...
Morgon, zszokowałeś mnie tym, myślałem że wszystko jest OK. Z tego co pamiętam to regulamin mówi, że w przypadku kiedy ktoś ma 12 zawodników to nie powtarzamy meczu tylko wybieramy 1ego który nie gra i odsuwamy go jak najdalej od akcji. Napisałem "nie" bo bez sensu mi się wydawało zaczynać od nowa, resetować mecz. Nie wiadomo czy któryś z szanownych komisarzy jest akurat online i zresetuje mecz, tak było prościej i "od razu". Z resztą tak zrobiliśmy i wszystko było ok, tak mi się wydawało. Pomijam fakt że przez przypadek w 1 turze dostawiłem się kozą do gracza który miał nie grać, ale w 2 turze wydodzowałem.

Co do Twojego ustawienia, myślałem że jedynie 1 zawodnik stoi bardziej z tyłu no i że nie zdążyłeś schować za linie 12ego. W moim odczuciu nie zmieniło to rozgrywki, bo zaatakowałem i tak drugie skrzydło. CAŁY MECZ MYŚLAŁEM ŻE JEST W PORZĄDKU!! Nie przyszło mi na myśl że widzisz to inaczej i że można to w ogóle źle odebrać. Gdybym wiedział że zależy Ci na powtórzeniu na pewno bym się zgodził.
Przepraszam, nie zrobiłem tego celowo czy dla jakichś korzyści :(
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: DP7 - MD4 - Kolejka do 27 maja

Post autor: Domingo » 26 maja 2015, 21:43

Domingo pisze:Na wtorek umówiłem sie już w PLBB. Musi być środa lub czwartek.
Elfic i co? Kolejka trwa do jutra. Mogę zagrać od 20
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: DP7 - MD4 - Kolejka do 27 maja

Post autor: Morgon » 26 maja 2015, 22:47

juniooor7 pisze: Morgon, zszokowałeś mnie tym, myślałem że wszystko jest OK. Z tego co pamiętam to regulamin mówi, że w przypadku kiedy ktoś ma 12 zawodników to nie powtarzamy meczu tylko wybieramy 1ego który nie gra i odsuwamy go jak najdalej od akcji. Napisałem "nie" bo bez sensu mi się wydawało zaczynać od nowa, resetować mecz. Nie wiadomo czy któryś z szanownych komisarzy jest akurat online i zresetuje mecz, tak było prościej i "od razu". Z resztą tak zrobiliśmy i wszystko było ok, tak mi się wydawało. Pomijam fakt że przez przypadek w 1 turze dostawiłem się kozą do gracza który miał nie grać, ale w 2 turze wydodzowałem.
Mnie zszokowała wczoraj odpowiedź "Nie" na prostą prośbę, choć sprawa jak już przyznałem była bardzo błaha. I chyba właśnie dlatego tak mnie to rozzłościło.
Regulaminy mówią różne rzeczy, ale gramy ze sobą dla przyjemności i czasem można olać regulamin. Regulamin DP nic chyba zresztą nie mówi o 12 zawodnikach na boisku i innych bugach. Ja doskonale znam zwyczajowe rozwiązanie problemu z wycofaniem gracza. Tylko chodziło nie o sam fakt posiadania 12, a o popsute rozstawienie - o czym napisałem na czacie.

Jeszcze kwestia resetu meczu - nie byłby potrzebny gdybyśmy obaj wyszli poprzez Alt+F4. A nawet gdyby to nie zadziałało, to jestem komisarzem w tej lidze. Choć oczywiście nie musiałeś o tym wiedzieć, a mi już nie chciało się pisać po Twojej odmowie.
juniooor7 pisze: Co do Twojego ustawienia, myślałem że jedynie 1 zawodnik stoi bardziej z tyłu no i że nie zdążyłeś schować za linie 12ego. W moim odczuciu nie zmieniło to rozgrywki, bo zaatakowałem i tak drugie skrzydło. CAŁY MECZ MYŚLAŁEM ŻE JEST W PORZĄDKU!! Nie przyszło mi na myśl że widzisz to inaczej i że można to w ogóle źle odebrać. Gdybym wiedział że zależy Ci na powtórzeniu na pewno bym się zgodził.
Przepraszam, nie zrobiłem tego celowo czy dla jakichś korzyści :(
Junior, ja nie podejrzewam Cię o chęć osiągnięcia korzyści. Wiadomo, że to niewiele zmienia, a już na pewno nie miało wpływu na wczorajszy wynik. Posądziłem Cię raczej o złą wolę, ale z Twojej odpowiedzi wynika, że nie było to zamierzone.
A po przespaniu się muszę przyznać, że zbyt ostro napisałem poprzedniego posta.

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: DP7 - MD4 - Kolejka do 27 maja

Post autor: polonus100 » 26 maja 2015, 22:48

Oto i owo spotkanie. Chłopaki dopiero dzis wytrzeźwieli i zaraportowali. Ten drugi poległy, co go nie ma to najemnik.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Dębowego Pucharu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości