7 kolejka - trwa do 28 czerwca

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 7 kolejka - trwa do 28 czerwca

Post autor: Nimar » 30 cze 2015, 18:38

rotti pisze:Przepraszam za ciszę. Oddaję walkowera. Mecz przegrańców a mi czasu brakuje na życie.
Według życzenia 2:0 dla Marrco
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: 7 kolejka - trwa do 28 czerwca

Post autor: Morgon » 01 lip 2015, 22:23

Obrazek

Udało mi się rzutem na taśmę wejść do play-off. Elfy nie miały dziś szczęścia. Szybko zyskałem przewagę kilku zawodników i udało się dokulać zwycięstwo. Generalnie to nie bawiłem się zbytnio piłką jak nie musiałem, tylko robiłem szybkie TD. Wiedźma z leap i strip ball mnie zniechęcała do zabaw.
No i jeden TD udał się dzięki uprzejmości czarodzieja.

Dzięki za meczyk zgnity. Można puszczać play-off jeśli wszyscy zagrali.

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: 7 kolejka - trwa do 28 czerwca

Post autor: zgnity » 02 lip 2015, 08:00

Mecz rozegrany przy akompaniamencie śmiechu Nuffla :]
Ogólnie mecz zaczął się jak powinien 2 dzwonkami u szczurów i TD ze strony Elfów.
Niestety później 2 krzyże u Elfów i wyrównujący TD ze strony szczurów już nie były zgodne z planem.
Później skoro i tak już na straconej pozycji Elfy biły szczury ale bez powodzenia nawet jeden niewinny foul z asystami skończył się odesłaniem bez przebicia ;(
Pancerze o dziwo lepiej działały u szczurów dopiero pod koniec odpuściły ( choć o dziwo nie była to wina Tackle ani MB jakie miały Mroczniaki :P ) , Aptekarz również spisywał się znakomicie u gryzoni wkońcu udało mu się uleczyć śmierć na niegroźnego BH.
Przy lekkich dysproporcjach na boisku kanalarze mogły biegać w prawo i lewo i robiły to szybko , czy to Blitzer z Tacklem czy to Wiedzma z Leap i Strip , czy to cokolwiek innego niemniej dawało im wiatr w nogi.
Tak czy siak dzięki za mecz.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: 7 kolejka - trwa do 28 czerwca

Post autor: Morgon » 02 lip 2015, 08:32

W końcu musiał przyjść dla mnie mecz, nie kończący się rzezią szczurzej bandy. Niemal wszystkie poprzednie takie były i grając 2 sezon, mój team przystępował do meczu ze zgnitym w 9 z TV 940 (!). Widniejące na obrazku TV 1040 jest dzięki dwóm najemnikom z przydziału. Teraz trochę się odkuję, bo ratogr i jeden kanalarz wrócą ze szpitala :)

Ale czeka mnie ciężkie przejście z Norsmenami. Nieprzyjemny przeciwnik dla kanałowej hołoty, która ma zaledwie jedną gwiazdę i 10 gamoni praktycznie bez skilli.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Dębowego Pucharu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości