7 kolejka - trwa do 28 czerwca

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: 7 kolejka - trwa do 28 czerwca

Post autor: Morgon » 23 cze 2015, 15:17

Zgnity jest na urlopie i za szybko nie zagramy. Wręcz dał do zrozumienia, że w razie czego - oddaje walkowery. Napisał o tym tutaj: http://blood-bowl.cba.pl/viewtopic.php?f=28&t=772.

Ze względu na sytuację w grupie 1 w Dębowym, jestem za tym żeby czekać na zgnitego do oporu - aż wróci i zagra :). Wynik tego meczu przesądzi nie tylko o awansie moim lub zgnitego, ale również może dać awans Sir Mewashowi.

Awatar użytkownika
Kotlet
rezerwowy
Posty: 782
Rejestracja: 14 kwie 2014, 20:03

Re: 7 kolejka - trwa do 28 czerwca

Post autor: Kotlet » 23 cze 2015, 17:26

Morgon pisze:Zgnity jest na urlopie i za szybko nie zagramy. Wręcz dał do zrozumienia, że w razie czego - oddaje walkowery. Napisał o tym tutaj: http://blood-bowl.cba.pl/viewtopic.php?f=28&t=772.

Ze względu na sytuację w grupie 1 w Dębowym, jestem za tym żeby czekać na zgnitego do oporu - aż wróci i zagra :). Wynik tego meczu przesądzi nie tylko o awansie moim lub zgnitego, ale również może dać awans Sir Mewashowi.
Jestem za!
steam: jeszcze.trochee
fumbbl: kotlet_kazanski
PO2017 Starych Kebabów Się Nie Przesadza (necro) 2/2/1
Rover: Kotlet, ogarnij się, bo to jest już nieprzyzwoite!

unicorn
star player
Posty: 2270
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:03

Zdobyte trofea

Re: 7 kolejka - trwa do 28 czerwca

Post autor: unicorn » 23 cze 2015, 21:07

unicorn pisze:
Lyskie pisze:Unicorn to umówmy się wstępnie na środę około 21:30. Jednak jeszcze do potwierdzenia z mojej strony w dniu meczu.
OK, środa 21:30
Niestety właśnie się okazało, że jutro o 21.30 nie mogę. Powinienem wrócić około 22.30. Albo w czwartek lub piątek od 21.30.
Steam: unicorn_az

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10551
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 7 kolejka - trwa do 28 czerwca

Post autor: leon » 23 cze 2015, 22:22

orki - ludzie 1:0
ludzie odbieraja. pilka laduje blisko polowy. ludze chca podac, niecelnie i pilka laduje za 3 black orkami. orki otaczaja i podnosza. jada klatka do przedostatniej tury. po drodze pada (ko) black ork (szalony szkwał). nie podnosi sie przez caly mecz a na koniec dostaje MVP. uwielbiam to losowanie na koniec ;-)
2 polowa orki odbieraja. jada z klatka. grzezna gdzies w boku. stawiam na bezpieczenstwo a nie na parcie po 2 td. pod koniec ludziom udaje sie dobrac do pilki, ale nie podnosza juz i za daleko jest na td. koniec meczu. pare dzwonkow. zadnych kontuzji. jakby chciecli sie bic a nie potrafili.

dzieki za gre. dzieki za seozon w debowym


Obrazek
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: 7 kolejka - trwa do 28 czerwca

Post autor: polonus100 » 23 cze 2015, 22:43

Gratulacje Leonie. Niezły był ten prezent od miotacza, co? :) Generalnie moi mieli piłkę w łapach przez chwilę, to znaczy przez połowę pierwszego etapu, to chyba mój rekord jeśli chodzi o jardy przebiegnięte z piłką, czyli 0. No i nie da się opowiedzieć o po prostu fatalnej kondycji mentalnej Walka z Cichego, co zdezorganizowało obronę ludzką. Ponadto co unik lub sprint przez cały mecz to bum i gleba. Już się bałem robić uniki łapaczem. W połowie drugiej połowy moi znów odzyskali wigor. Walek zaczął bić, ale średnio mocno, zaś łapacz znokautował miotacza drużyny przeciwnej i wytrącił mu piłkę. Ale orki potem dobrze odskakiwały a Walek znów się zaczął zastanawiać, co on tu robi. Gdyby cała drużyna biła się tak jak łapacz, który zaliczył jeszcze jeden udany blitz w ostatnim etapie, to może coś by z tego wyszło, a tak można powiedzieć, że miotacz załatwił mecz. Ciekawe ile orki mu dały zielonych? Pewnie przez to Elkołak albo Unicorn wejdą po play-off.

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: 7 kolejka - trwa do 28 czerwca

Post autor: Elkołak » 23 cze 2015, 23:14

Zgraja Hultaja- Big Nose 2-1 O w mordę co za szczęśliwy mecz dla mnie. W pierwszej połowie mam piłkę tracę ją po nieudanym podaniu i kończy się 1-0 dla Elfica. Druga połowa Elfic robi unik łapaczem by być poza zasięgiem pada dostaje krzyż wyrównuję. Po wykopie Yeti Elfica ma 2 czachy dopadam do piłki i się udało. Dzięki za mecz i do zobaczyska. Powtórkę wysłałem do Sir Mewasha. Dzięki
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: 7 kolejka - trwa do 28 czerwca

Post autor: juniooor7 » 23 cze 2015, 23:41

Poczekamy, tym bardziej że zawsze finałowe rozgrywki ciągną się w nieskończoność..
Tak dla tradycji :mrgreen:
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 7 kolejka - trwa do 28 czerwca

Post autor: Nimar » 24 cze 2015, 08:19

Jako, że mi się specjalnie nie spieszy to też jestem za tym żeby poczekać.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10551
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 7 kolejka - trwa do 28 czerwca

Post autor: leon » 24 cze 2015, 08:31

polonus100 pisze:Gratulacje Leonie. Niezły był ten prezent od miotacza, co? :)
przepiekny. nie moglem w zasadzie wybrac lepszego miejsca w ktore moglaby upasc. zaskoczylo mnie to podanie. moze nie samo wykonanie podania ale miejsce w ktore chciales podac
Generalnie moi mieli piłkę w łapach przez chwilę, to znaczy przez połowę pierwszego etapu, to chyba mój rekord jeśli chodzi o jardy przebiegnięte z piłką, czyli 0.
"lepszego" wyniku sie nie da zrobic :-)
No i nie da się opowiedzieć o po prostu fatalnej kondycji mentalnej Walka z Cichego, co zdezorganizowało obronę ludzką.
ludzie ogry tak maja. jak gram ludzmi to moj non stop glupieje. u Ciebie jeszcze jego samotnosc dala znac o sobie nie raz
tak można powiedzieć, że miotacz załatwił mecz. Ciekawe ile orki mu dały zielonych? Pewnie przez to Elkołak albo Unicorn wejdą po play-off.
orki nie dały mu zielonych ;-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: 7 kolejka - trwa do 28 czerwca

Post autor: polonus100 » 24 cze 2015, 09:36

Hmm.. Sądziłem, że podaję do łapacza. A było inaczej. Jakaś złośliwa myszka?

Nie chciałem łapaczem podbiegać bliżej miotacza ani bardziej w głąb pola, bo tak straciłbym czas i orki zdążyłyby się lepiej ustawić do obrony, Tak myślę, że ludzie powinni grać z takimi zespołami jak orki szybko, czyli stworzyć jak największe zagrożenie na jednym skrzydle póki orki by się tam nie doczłapały, a jeśliby się nie dało tam przebić, to korzystając z szybkości łapacza przerzucić piłkę na drugie skrzydło do blitzera lub miotacza. Dlatego ryzykowałem trochę dłuższe podanie wzdłuż linii obrony. Miałem zresztą Celność. Ale niestety nie przydała się. No i niestety przerzut w tym etapie zmarnował Walek.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Dębowego Pucharu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości