Półfinał

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: Półfinał

Post autor: ElfiC » 27 lip 2015, 17:18

juniooor7 pisze:Wtorek bardzo wątpliwy. Mogę to potwierdzić dopiero późnym wieczorem (jak bardzo ci zależy na tym wtorku)
Dla mnie może być każdy dzień w tygodniu od 22 - po prostu chce wiedzieć wcześniej, żeby mecze w Coli i RMBBL ustawić
Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Półfinał

Post autor: Nimar » 27 lip 2015, 17:38

Domingo, ja mogę od dzisiaj do czwartku grać tak 21:40/22:00 Jak ci za późno to wtorek albo środa mogę coś pokombinować żeby być wcześniej. Od piątku do niedzieli mnie nie ma bo jadę na Woodstock
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: Półfinał

Post autor: juniooor7 » 28 lip 2015, 00:33

ElfiC pisze:
juniooor7 pisze:Wtorek bardzo wątpliwy. Mogę to potwierdzić dopiero późnym wieczorem (jak bardzo ci zależy na tym wtorku)
Dla mnie może być każdy dzień w tygodniu od 22 - po prostu chce wiedzieć wcześniej, żeby mecze w Coli i RMBBL ustawić
Mogę zagrać we wtorek!
Następny wolny dzień to dopiero niedziela, więc mi w końcu zależy na wtorku :mrgreen:
Nie ma dla mnie znaczenia o której
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: Półfinał

Post autor: ElfiC » 28 lip 2015, 11:37

juniooor7 pisze:
ElfiC pisze:
juniooor7 pisze:Wtorek bardzo wątpliwy. Mogę to potwierdzić dopiero późnym wieczorem (jak bardzo ci zależy na tym wtorku)
Dla mnie może być każdy dzień w tygodniu od 22 - po prostu chce wiedzieć wcześniej, żeby mecze w Coli i RMBBL ustawić
Mogę zagrać we wtorek!
Następny wolny dzień to dopiero niedziela, więc mi w końcu zależy na wtorku :mrgreen:
Nie ma dla mnie znaczenia o której
Luzik - 2230 ?
Obrazek

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: Półfinał

Post autor: juniooor7 » 28 lip 2015, 12:51

22.30. Umówieni
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Półfinał

Post autor: Nimar » 28 lip 2015, 22:00

Stało się Songs Of My Life wchodzą do finału. W pierwszej połowie Nuffle mocno nie sprzyjał łuskowatym. Domingo 5 razy próbował podnieść piłkę aż w końcu wypadła za boisko i wyleciała w zasięgu moich norsów. Potem lekka przepychanka i już miałem pierwszy punkt. Na następnym wykopie kibice wpadli na boisko i zamietli chyba z 5 jaszczurek, przez co Domingo zamiast rushować po punkt musiał się bronić. W drugiej połowie szczęście zaczynało mnie opuszczać. Co prawda dałem radę wyeliminować wszystkie małuchy. Domingo nie dawał jednak za wygraną i zdobył punkt Saurusem. 3 razy mu się udało podnieść piłkę, 2 razy mu ją wytrąciłem ale za trzecim razem już sobie zdobył punkt. Dogrywka była dla mnie nerwowa. Ciągle jakieś turnovery miałem, skinki się przyklejały do stref z piłką. Dopiero jak ostatniego posłałem z dzwonem odetchnąłem i w 24 turze zdobyłem zwycięski punkt ;)
nick steam: Nimar

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: Półfinał

Post autor: ElfiC » 29 lip 2015, 00:03

No i coś, co wydawało się niemożliwe stało się faktem - pogoniłem Chaos :) Czarodziej tym razem okazał się pomocny i moja gwiazda dawała z siebie wszystko a nawet więcej - zwłaszcza przy drugim TD ... przy pierwszy chyba leżała z dzwonem :)
Dajcie info gdzie to uploadować proszę.
Obrazek

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: Półfinał

Post autor: juniooor7 » 29 lip 2015, 00:04

I po meczu, 2:0 dla Elfica.
2 raz z rzędu mnie rozwalił, gratki.
Nie za bardzo mi się chce pisać o meczu, jak zwykle gdy przegram :D ale mecz był ciekawy, zawsze było kilka możliwości rozegrania akcji.

2min to za mało!! Raz zapomniałem podnieść piłki i czas się skończył :mrgreen:
Powodzenia w finale
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: Półfinał

Post autor: juniooor7 » 29 lip 2015, 00:06

znajdziesz w BBMie na pewno,
[PL] debowy puchar VII play off
czy jakoś tak
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: Półfinał

Post autor: ElfiC » 29 lip 2015, 01:15

juniooor7 pisze:I po meczu, 2:0 dla Elfica.
2 raz z rzędu mnie rozwalił, gratki.
Nie za bardzo mi się chce pisać o meczu, jak zwykle gdy przegram :D ale mecz był ciekawy, zawsze było kilka możliwości rozegrania akcji.

2min to za mało!! Raz zapomniałem podnieść piłki i czas się skończył :mrgreen:
Powodzenia w finale
Zgadzam się ze 2 min to za mało w Głównej lidze by mi się to nie podobało... Ale tutaj to nawet ciekawe i rzeczywiście Junior raz piłki nie zdążył podnieść tyle się działo Dzięki wielkie za mecz granie z Tobą to super spędzony czas przy BB choć lepiej w głównej na 4 minuty
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Dębowego Pucharu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości