4 kolejka - umawiamy się na mecze

Awatar użytkownika
Dabi
rekrut
Posty: 219
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:01

4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Dabi » 26 mar 2013, 07:50

Jako, że wyznaczono już ostatni mecz kolejki 3 to nie ma co się ociągać z zakładaniem tematu.

Mecz mój vs Wikary jest umówiony na 20 godzinę w środę. Okaże się czy Leśne zostały głupio rozwinięte (bo w końcu coś skoczyło :F) czy też nie do końca.

sugai
podawacz piłek
Posty: 9
Rejestracja: 06 lut 2013, 17:46

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: sugai » 26 mar 2013, 22:16

Jestem za tym, żeby kolejkę przedłużyć ze względu na okres świąteczny

Etain
podawacz piłek
Posty: 32
Rejestracja: 17 sty 2013, 18:10

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Etain » 27 mar 2013, 08:46

Jesli ja mam teraz mecz z figurantami to co mam zrobic ?
Samo sie rozegra i zaliczy mi ten remis czy musze cos tam w grze zrobic ?

Awatar użytkownika
Duinhir
rezerwowy
Posty: 466
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:28

Zdobyte trofea

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Duinhir » 27 mar 2013, 09:06

Nie robisz kompletnie nic, opiekunowie ligi zajmują się tym niuansem :)

Etain
podawacz piłek
Posty: 32
Rejestracja: 17 sty 2013, 18:10

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Etain » 27 mar 2013, 16:27

Ale ja tam jakies punkty dostane i jak bede mial szczescie to bedzie jakies rozwiniecie ?

Awatar użytkownika
Akuku88
rekrut
Posty: 128
Rejestracja: 14 lut 2013, 21:39

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Akuku88 » 27 mar 2013, 17:02

Dostaniesz MVP dla jednego z zawodników. Tyle.

Tak, wiem, że to strasznie oszukańcze. W grupach bez figurantów, każda drużyna ma tym samym o jeden mecz do rozegrania więcej, a w nim mnóstwo okazji na zdobycie dodatkowego SPP poprzez bloki, podania, przechwycenia i przyłożenia. My (członkowie grup C i D), za jeden z meczów, właśnie ten z figurantem, dostajemy tylko 5 SPP.

Tak to już niestety jest ze nasze grupy, a tym samym my, mają mniej szans na rozwijanie się. Po prostu elita, czyli trenerzy którzy mają już rozwinięte drużyny, robi wszystko co może, aby ci kierujący początkującymi drużynami mieli jak najmniej okazji na rozwijanie zawodników. W końcu każdy dodatkowy tackle albo dodge zdobyty w fazie grupowej może ułatwić tym początkującym drużynom mecze w fazie play-off.

Podobno we wcześniejszych edycjach mecze z figurantami były remisem 1-1. To się niestety najwidoczniej zmieniło w tej edycji. No ale cóż.

Niestety regulamin tego zdaje się nie wyjaśniał, więc niestety Etainie, ale biorąc udziałw tym turnieju, zgodziliśmy się na to by to ile SPP dostają nasze drużyny było zdecydowane przez komisarzy turnieju, co w związku z tym, że dają oni nam ABSOLUTNE minimum, jest potwierdzeniem niesprawiedliwości i dyskryminacji początkujących.

Trochę się rozpisałem, ale mam nadzieję, że odpowiedziałem na twoje pytanie :).

Edit: trochę żalu mi się tu wyrzygało w tym poście. Niemniej to co mówię jest prawdą, nie oszukujmy się. Nabijajcie sobie SPP, róbcie podania w 16 turze odwlekajcie przyłożenia i nabijajcie dodatkowe czerwone krzyże, rozwijając sobie zawodników... przecież gracze z grup C i D tego nie potrzebują prawda. I nie zasługują na żadną rekompensatę za to, że jednego meczu nie mogą rozegrać, nie należy im się nawet marne 3 SPP za jedno przyłożenie w takim meczu z figurantem. :)
Kislev Open:
Arabskie Noce (Khemri 1000) - 0-0-0

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5137
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Domingo » 27 mar 2013, 17:15

Akuku88 pisze: Tak to już niestety jest ze nasze grupy, a tym samym my, mają mniej szans na rozwijanie się. Po prostu elita, czyli trenerzy którzy mają już rozwinięte drużyny, robi wszystko co może, aby ci kierujący początkującymi drużynami mieli jak najmniej okazji na rozwijanie zawodników.
Widzę, że mamy poszukiwacza spisków na forum ;) Uświadamiam, że żaden z trenerów z rozwiniętą drużyną nie jest komisarzem ligi i nie może nic w niej robić.
Nie wiem kto w pierwszej kolejce zaczął ustawiać remisy w meczach z figurantami. Zakładam, że był to Dabi, bo to On jest de facto szefem DP. Dabi tak samo jak ja i Lyskie(czyli wszyscy komisarze), ma w grupie figuranta. Żaden z nas nie robi jakiś głupich, brudnych zagrywek bo nie o to tu chodzi ...
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Akuku88
rekrut
Posty: 128
Rejestracja: 14 lut 2013, 21:39

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Akuku88 » 27 mar 2013, 17:25

Domingo pisze:Żaden z nas nie robi jakiś głupich, brudnych zagrywek bo nie o to tu chodzi ...
Liczyłem na to, że w moim poście jest na tyle dużo narzekania, że aż zabrzmi on absurdalnie i zostanie potraktowany tylko w połowie poważnie :). Nie zarzucam wam spisku, poza tym dodatkowe SPP zdobyte w jednym meczu to jednak za mało aby zrobić jakąś solidną różnicę.

Co jednak nie zmienia faktu, że skoro część graczy musi grać przeciwko figurantowi, to tym samym traci okazje na dodatkowe SPP. W zamian za tą stratę MUSI być jakaś rekompensata. Bo niezależnie od tego jakie są przyczyny (za mało graczy, za dużo, cokolwiek) to jest to zwyczajnie nie w porządku.
Kislev Open:
Arabskie Noce (Khemri 1000) - 0-0-0

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Qbusus » 27 mar 2013, 17:44

musze sie zgodzićz Akuku. Co prawda teraz juz za pozno na zmiany ale moim skromnym zdaniem 0-0 to przeginka. 1-1 bylo by w git albo nawet 2-2. ;)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: 4 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Morgon » 27 mar 2013, 17:51

Akuku88 pisze:
Domingo pisze:Żaden z nas nie robi jakiś głupich, brudnych zagrywek bo nie o to tu chodzi ...
Liczyłem na to, że w moim poście jest na tyle dużo narzekania, że aż zabrzmi on absurdalnie i zostanie potraktowany tylko w połowie poważnie :). Nie zarzucam wam spisku, poza tym dodatkowe SPP zdobyte w jednym meczu to jednak za mało aby zrobić jakąś solidną różnicę.

Co jednak nie zmienia faktu, że skoro część graczy musi grać przeciwko figurantowi, to tym samym traci okazje na dodatkowe SPP. W zamian za tą stratę MUSI być jakaś rekompensata. Bo niezależnie od tego jakie są przyczyny (za mało graczy, za dużo, cokolwiek) to jest to zwyczajnie nie w porządku.
Nie chce mi się specjalnie rozpisywac bo już walkowalismy temat, ale Ty ciągle swoje... Napiszę tylko że grupy C i D mają taką rekompensatę że odpada z nich tylko po jednym trenerze. Remisy z tego co kojarze byly zwykle 1:1. Chyba w 4 edycji przez przypadek ustawiono w 1 meczu 0:0 i juz tak musialo zostac. Aha, grupa B też ma figuranta o ile mnie pamięć nie myli (Sancho). A grupa A ma wiekszosc teamow rozwinietych i jest w niej niezla mordownia :-)

Ciekawe, ale mnie się wydawalo, że figurant w grupie to przywilej, a nie utrudnienie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Dębowego Pucharu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości