Puchar BOWLSATu 2

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Puchar BOWLSATu 2

Post autor: zgnity » 30 sie 2013, 08:14

W Blood Bowlu stwierdzenie "Po trupach do celu." wwcale nie jest obrazliwe tylko wyznacza glowa strategie kilku zespolow :P
Orki maja wieksza sile ale krasnoludy maja wiecej skilli , w pancerzach stoja tak samo o predkosci sa prawie takie same .
Ja i tak uwazam ze troll choc glupi i zawodzil to sie oplacil ;P

Powodzenia w finale i skop dupy szpiczastouchym.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Puchar BOWLSATu 2

Post autor: Qbusus » 30 sie 2013, 13:52

Wybacz Reszka ale jednak dzisiaj nie wyda.. :( Wybierz inny dzień postaram się dostosować.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Puchar BOWLSATu 2

Post autor: reszka » 01 wrz 2013, 20:41

Jakbyś przypadkiem tutaj zajrzał i miał czas, to możemy spróbować dziś ok .22.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Puchar BOWLSATu 2

Post autor: Qbusus » 01 wrz 2013, 21:51

Sorki, nie da rady. Jestem po dwuch dniach cieżkich robot i mój mózg pracuje na jakiś 30% mocy. Innymi słowy padam na pysk. Jakby to był normalny meczyk to bym się zebrał w sobie ale na finał to chcę byc możliwie wypoczęty. Jestem pewien że rozumiesz :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Puchar BOWLSATu 2

Post autor: reszka » 01 wrz 2013, 21:56

w 100%.

Finał musi być na 100%.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Puchar BOWLSATu 2

Post autor: reszka » 03 wrz 2013, 20:27

a co powiesz dzisiaj o 22?

ja ostatnio mogę tylko tak z nienacka, sorka :(
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Puchar BOWLSATu 2

Post autor: Qbusus » 03 wrz 2013, 20:35

spoko
skopiesz mi dupsko raz dwa i bedzie z glowy. Prosilem bogow ze jak dojde do finalu to zeby nie bylo tam elfików, a tu prosze taki psikus :)

22 zatem :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Puchar BOWLSATu 2

Post autor: Qbusus » 03 wrz 2013, 22:06

Starszy siwy krasnolud stanął na środku małego ciemnego pomieszczenia. Kciuki zasadził za piękny, ciężki od złota, pas. Sapnął raz. Sapnął drugi raz. Zmielił coś w ustach i strzelił śliną przez zęby. W pomieszczeniu panowała apsolutna cisza. Tam na zewnątrz działy się okropne rzeczy. Wrzaski, odgłosy walki, wybuchy. Kibice się niecierpliwili. W piwnicy wiało chłodem i smutkiem.
Chłopaki - zaczął donośnie i obrzucił zgromadzonych orlim spojżeniem czarnych, głęboko osadzonych oczu. - Oto jestesmy tutaj. Po wielu zmaganiach udało nam się dumnie dobrnąć do tego ostatniego ale jakże ważnego meczu. Nie jest to tylko walka o puchar. To jest walka o honor. Daliśmy popalić zielonym. Trzeba zrobić to samo z kłapouchami. Na naszych barkach spoczywa ciężkie brzemie tradycji. Wygraliśmy z nimi w wielu wojnach i potyczkach możemy wygrać znowu. Oczy naszych rodaków, naszych blizkich wpatrują się w wasze poczynania. Nie zawiedźcie ich!
Przerwał na chwilę by zobaczyć jaki efekt przyniosła jego dotychczasowa przemowa. Nie wyglądało to najlepjej. Pochmurne, zmęczone twarze. Potarmoszone brody. Powgniatane pancerze. Marny widok.
- Chłopaki - zaczął ponownie, powoli i cicho. - widze wasze zmartwienie. Widze wasz brak wiary.Wasze zmęczenie. Ostatni mecz ciężko się na nas odbił. Nie ma z nami dwuch naszych świetnych zawodników. Naszych przyjaciół. Ich miejsce zajeły te zielone pszczółki, nowi rekruci. - nagle wyrwał ręce zza paska uniósł je w góre, zacisnął pięści i podniósł głos - Ale na Grundiego! Nawet mała pszczółka może solidnie dziabnąć w dupsko! Kamraci nie oszukujmy się bedzie ciężko ale tam na trybunach są ci którzy na was liczą. Nie zawiedziemy ich! W pomieszczeniu zapanowało poważne ożywienie. Brodaci mężczyżni podnosili znużone twarze. Wstawali z miejsc. Musimy dzialać mocno i zdecydowanie. Koniec z miłą grą! Chce słyszeć chrupot łamanych kości. Chce widzieć krew płynącą po murawie. Chce widzieć euforie na twarzach naszych kibiców i trwoge na elfich gębach! Dajcie im to a gwarantuje że nawet jeśli przegramy na punkty to i tak będziecie bohaterami i będą o was śpiewać pieśni. Na Grundiego! Skopać te chude elfie dupska! Poobijać piękne twarzyczki! Nie mieć litości! - Wszystkie krasnoludy wstały
- Nie mieć litości!- krzykneły hurem.
- Do boju! Pokażmy im jak walczy krasnolud kiedy ma o co !!!!
- Do bnoju!!!
...
"przemowa trenera do Smutnych Dżentelmenów przed meczem finałowym w lidze Bowlsatu"
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Puchar BOWLSATu 2

Post autor: Lyskie » 03 wrz 2013, 22:26

Reszka znowu nie można było oglądać Twojego meczu. Zrób coś z tymi portami, albo nie wchodź do finałów :D . Nie można tak traktować kibiców ;) .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Puchar BOWLSATu 2

Post autor: reszka » 03 wrz 2013, 23:04

qbusus, co się stało?
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum BOWLSATu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości