Losowanie Ras

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Losowanie Ras

Post autor: szkodnik » 24 maja 2013, 14:52

Prawda taka, że przy łapaniu piłki i w miarę dobrym układzie jest szansa pozostałe trzy skinki ustawić tak, żeby były przy piłce. Wtedy duża szansa, że jak w ostatnim ruchu skinek piłki nie złapie, to zrobi to któryś z jego kolegów. Reroll w tym wypadku traktowany będzie jako skarb i wykorzystywany tylko w ostateczności. Wiem, że to trochę ekstremalne, ale liczę na siłę mięśni jaszczurów:) Gdybyśmy grali 2-3 mecze w grupie to zrezygnowałbym z kroxigora na rzecz dodatkowego rerolla. Pierwsze dwa mecze będą bardzo ciężkie, ale jeśli nikt nie zginie to od trzeciego meczu skład zacznie wyglądać ciekawie.

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Losowanie Ras

Post autor: reszka » 24 maja 2013, 15:17

Lubię leśne. Niestety, ku zaprzeczeniu powyższym insynuacjom, uwielbiam nimi grać na wysokim TV 1700+. Drzewo, 4 RR, wardancerki po 31 SPP. Wtedy wszystko wychodzi.

Grałem leśnymi w 4 turniejach krótkich, tylko raz osiągnąłem dobry wynik (4 miejsce), ale w 6 meczach ligi zacząłem kolejno 2 porażki i remis (potem 3x zwycięstwo).

Śmiało powiem, że liczę na PO tym razem, zwłaszcza że będzie 5 meczy w grupie. Jednakże cel na pierwsze 3 mecze to 4 punkty i brak zgonów. Jak pojawi się apo, drzewo i drugi rerol z lidera, to pogadamy. Uwielbiam drzewo.

I zawsze jak patrzę na świeże leśniaki, przypomina mi się 1 runda WC Cyanide 2011-2012. Kolega miał identyczny roster jak mój. Wygrał 1 mecz 2:1. Ale stracił wszystkich poza liniowymi, obie wardancerki, łapaczy i miotacza. 2 mecz grał na 11 gołych liniowych, długo debatowaliśmy nad wspomagaczami. Przegrał gładko 2:1.

No i trzeba pamiętać o chęci zatarcia blamażu po DP, ale o ile mrocznymi się mocno biłem, to tutaj tak ostro nie będzie.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum BOWLSATu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość