1 kolejka - umawiamy się na mecze

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Lyskie » 27 maja 2013, 12:01

Dobra. Wszystko gra. Z Duinhirem zaczniemy jutro o 20:00, a po zakończeniu tego meczu zagram z Tobą Margarito, czyli tak orientacyjnie możemy się umówić około 21:30.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Margarita

Re: 1 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Margarita » 28 maja 2013, 19:45

Spox

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Domingo » 29 maja 2013, 14:11

Sir Nick, zgnity - kiedy zagracie swój mecz? zostaliście już tylko Wy :)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: 1 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: zgnity » 29 maja 2013, 22:02

piątek
SirNickowi nie pasowało po 22 a ja w tym tyg miałem zawalone dni do 21 godziny.
Jutro jadę na jedno dniowy wypad by pochodzić po górach i nie wiem o której będę.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 1 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: szkodnik » 30 maja 2013, 00:07

"Jednodniowy wypad w góry" dla człowieka z Pomorza brzmi jak science-fiction. Ja wybaczam i poczekam :) Tylko proszę o relację z wypadu :D Stęskniłem się za górami jak cholera.

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: 1 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: zgnity » 30 maja 2013, 00:51

Ja do najbliższych sensownych gór mam 60+ km , do takich "ciekawych" to z 2 godziny samochodem.
Za to jeśli miał bym jechać NAD MORZE to cały dzień nie mój ;P i to w jedną stronę.
Każdy ma inaczej ;)

Ostatnio jakieś 2-3 tygodnie temu był szybki piątkowo-niedzielny wypad w góry Stołowe , co prawda większość czasu padało ale i tak uznać można za udany, i niejako trochę skał i głazów się zobaczyło :P
Grupka 5 osób w tym 2 pod parasolami , 2 w kurtkach przeciwdeszczowych oraz jedna w sztormiaku oraz pies wygląda "prześlicznie".
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: 1 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: zgnity » 01 cze 2013, 10:26

Mecz zakończył się wynikiem 2 :0 na korzyść Orków.
W pierwszej połowie Orki odebrały piłkę i całe 8 tur męczyły się by donieść ją na drugi koniec boiska. Poza jednym Gutter Runnerem który usłyszał dzwony nikt więcej nie zszedł z boiska w opłakanym stanie.
Druga połowa potoczyła się dużo gorzej dla szczurów 2 krzyże i 2 dzwonki w jednej turze ( 2 lioniowych , Storm i GR ) , dwie tury później kolejne 2 krzyże i kolejne dzwony. Ostatecznie 4 lub 5 szczurów trzeba było wynosić z boiska, każdy z nich jednak był tylko Ciężko Ranny ( BH ) więc trener szczurów zagra w pełnym składzie w kolejnym meczu. Po użyciu wyżej wymienionej "Perswazji fizycznej" orki podniosły piłkę i bezpiecznie dostarczyły na koniec boiska.
Jeden z GR-ów zrobił udane podanie i dostał później MVP więc będą lvl-upy u Kanalarzy :]

Mecz można uznać za udany , w mieście gdzie się odbywał spłonęły tylko 3 tawerny oraz zaginęło tylko 15 mieszkańców. Ale dzięki pożarom łatwiej było wytropić fanów którzy licznie przybyli na owe spotkanie i delikatnie wyprosić z miasta.
A pathetic creature of meat and bone

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum BOWLSATu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości